Колишня муза• 02 сентября 2024
Кто выехал в течение месяца-двух из Украина? Расскажите, куда, как вы сейчас?
Довольны ли выбором или пока непонятно? Может быть дадите какой-то совет сомневающимся?
Спасибо за ответы по теме
Альфасамка• 02 сентября 2024
дармоїдки хіба виїхали. Розумні успішні жінки і тут добре живуть. Знаю касирку АТБ, поїхала на соціалі без роботи має більше ніж тут заробляла.
Распутница• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Так касирка дармоедка или нет?
ЖивунаБагамах• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Дармоїдки виїхали 20 років тому, понаходили ху...в і ненавидять тих хто тікав від війни.
Всі маргинали сидять в Україні,виїхали грамотні, всі з вищими освітами жінки, от ті баби і казяться бо свій серед чужих і чужий серед своїх.
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
філологи виїхали?
ПробілНеПрацює• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Оце вас понесло
Не кую, не мелю• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Намагаєтесь прокоментувати першою і розумно, але краще б мовчали. Вас дуже забагато на форумі, і виглядаєте ви нерозумною. Дратуєте вже.
ЖивунаБагамах• 02 сентября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Ви за мною слідкуєте?)))) Нічого собі
Усатая полосатая• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
ну якщо касирка дармоїдка....
Патриоточка• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Ви і є та успішна кобилиця?
ПробілНеПрацює• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ви за мною слідкуєте?)))) Нічого собі
Понесло вас ще більше
ЖивунаБагамах• 02 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Понесло вас ще більше
Ого вам здається, але понесло вас
ПробілНеПрацює• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ого вам здається, але понесло вас
А ви завжди відповідаєте на те, що адресовано не вам? У вам манія переслідування?
Лгин• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Вас оскорбил один комментатор, а вы оскорбляете всех, кто остался в Украине. Считаете это нормальным?
Не кую, не мелю• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ви за мною слідкуєте?)))) Нічого собі
Забагато честі, слідкую....Заходжу інколи, і бачу людину, яка не знає чим зайнятись, окрім як сидіти на форумі і постійно писати нерозумні коменти. Що не тема - Ви обов´язково будете там. І, якщо б ще коментували щось розумне. А так що попало. Тому і пишу, що виглядаєте нерозумною і дратуєте.
Распутница• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Все грамотные с высшим образованием и своим бизнесом никуда не выехали. Они вряд-ли будут жить где то по квартирам или в общежитии.Может выезжали временно и недолго .Знаю кто в основном выехал,кого здесь не держит бизнес.Некоторые знакомые не выехали, а переехали в более спокойное место в Украине
Не кую, не мелю• 02 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Я, до прикладу, виїзджала у 2022 році на 9 місяців. Повернулась у листопаді 22 року. Маю бізнес свій. А ще дві медичні освіти. Впевнена, що при бажанні могла б легко влаштуватись закордоном... Але... Дім є дім))
4есотка• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Ну ось, дармоїдка поїхала, а на її місце прийшов парубок, ще й візитки роздає усім гарним дівчатам з пивом
Затишне кубло• 02 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Дуже помиляєтесь, якраз багаті і успішні давно виїхали, за кордоном влаштувалися не гірше
juliyadorosh• 02 сентября 2024
Виїхала в липні до Польщі. Про дармоїдів- смішно, бо поки отримали ’аж’ 1300злотих, а витратили стільки,що страшно рахувати. Не можу сказати поки,що задоволена, бо час від часу пориває повернутися. Далі їхати точно не хочу, але поки важко уявляю,як тут адаптуватися, особливо дітям
БершкомангоЗар• 02 сентября 2024
Ни одной не знаю реализованной пары , которая осталась бы
Или жена не может без мужа( и он основной добытчик ) и по этому стоят в Украине
Или жена не сможет
Реализоваться за границей ( нет знаний и языка ) и сидят
Все вынужденно
Или жена не сможет
Все вынужденно
Колишня муза
• 02 сентября 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Спасибо большое.
Про Польшу думаю, как про запасной аэродром, потому что знаю польский письменный и устный на нормальном бытовом уровне.
Подскажите, какое сейчас отношение к украинцам? Охотно ли берут на работу и сдают жилье? И сколько платите за жилье, если не секрет?
БершкомангоЗар• 02 сентября 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Все дети выехавшие вначале войны уже адаптировались . Вначале платили больше и помощи от ООН у нас была 3 раза ( существенно много ) и проживание бесплатное
Мастер Класс• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ви за мною слідкуєте?)))) Нічого собі
Когда немного запутался в анонимах...
Столічна штучка• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
И она улучшила свою жизнь)
Шалена невинність• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
А ви де працюєте, «недармоідка»?