Baba Nina• 02 сентября 2024

Дуже погані новини для Дніпра

❗️ЗСУ вже «морально готуються до оборони Дніпра», — військовий експерт Bild Юліан Репке

З його слів:
📍 Росія також наступає на всій ділянці завширшки 50 км на південь до Вугледара.
📍Північніше знаходиться Торецька, який є в центрі уваги російської армії, але не тільки він. Російські наступальні зусилля також зосереджені на Часовому Яру.
📍І вперше за майже два роки знову відзначається наступ в Луганську та на сході Харківської області.
📍Українська армія стикається з низкою проблем, які наразі не може вирішити. Географічно дуже розтягнута (згадаймо Курськ), а також надто багато новобранців без досвіду, недостатня кількість здібних командирів і, звісно, відоме лихо: надто мало західної підтримки у вигляді озброєнь і боєприпасів.
📍В цілому проблеми настільки великі, що росія, незважаючи на власні труднощі, не бачила такої ситуації з літа 2022 року.
📍 Українські солдати, з якими я спілкуюся, не можуть пояснити катастрофу. Території падають так швидко, що вони припускають про наявність наказів про відступ. Також вже проведені та заплановані ротації здаються їм небезпечними для утримання фронту.
📍Того «морального підйому», який Курськ міг дати на кілька тижнів, я вже не спостерігаю у своїх джерелах на Донбасі. Може бути, що ситуація на північному сході України відрізняється.

На відео просування росіян на Красноармійському напрямку за минулий тиждень.
Мишель99• 02 сентября 2024
Склоняюсь,что так и будет,после Донецкой обл. Днепропетровская

_Tiffany_• 02 сентября 2024
Автор, не тужьтесь вы так 😄
Притащите сюда лучше Гордона, у него прогнозы получше.
mymoly• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
ну, ше 2 місяці і загальмують, будуть болота :)
Так, а потім весна. Чи при такому розкладі весни більше не буде
mymoly• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
А може Львівську краще віддати?
А давайте. Здивуємо їх креативом, раптом там станеться інсульт
Ольга520• 02 сентября 2024
Значить Сумську область покинуть?
Contento• 02 сентября 2024
Ответ дляИрина_Б_
херня, все будет хорошо
Арестович тоже так говорил) И где он сейчас ?
Ирина_Б_• 02 сентября 2024
Ответ дляContento
ну у него все хорошо
Contento• 02 сентября 2024
Ответ дляИрина_Б_
ну у него все хорошо
Лично у него да. А у тех , кому он обещал, что всё будет хорошо, не так радужно.
Кузякин• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Удалено администрацией...
Нет. Отдадут Киевскую и Закарпатскую. Инфа сотка

Ирина_Б_• 02 сентября 2024
Ответ дляContento
Удалено администрацией...
ona3233• 02 сентября 2024
Ответ дляhelene_re
так он и Херсонскую с Запорожской вписал
Так я и их упомянула в своем коменте.
Днепр не в интересах рашистов сейчас.
parele• 02 сентября 2024
Подавятся.
еліт• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Удалено администрацией...
И какие Украине останутся
July38• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Удалено администрацией...
А не злипнеться?
July38• 02 сентября 2024
Ответ дляLikiya
Не то виталька, местный дурачек.
Вже з іпохондрика став військовим експертом
KriskaA• 02 сентября 2024
Юліан Репке

=============
Ржу :)))))
Це ж відома істеричка.
KriskaA• 02 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
Этим всё сказано
О.....Все ясно.
rainbow2018• 02 сентября 2024
Ответ для2410diana2410
Автор, у вас регистрация с июля этого года, почему?
Потому что это виталька. Тот самый, который обещал вздернуться на рекламном бигборде возле трц в Кривом Рогу. Тот самый, кто годами выкладывал тут свои кардиограммы в поисках инфаркта. Тот самый, кто уже лет семь или восемь время от времен регистрирует новый профиль и начинает с него выкладывать одни и те же две фотки с вопросом Можно ли такого полюбить? Тот самый, кто зарегистрирован на десятках интернет форумах и на фейсбук группах, где под разными именами строчит простыни о том, что его никогда никто не полюбит и ему пора умереть.
С профиля Баба Нина стал политическим экспертом- душнилой с нарративом Пора сдаваться, меня убьют.
Джеральдина.• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Удалено администрацией...
Та лишь бы в Мариуполь не превратили - бои и обстрелы как в Харькове/Херсоне самое страшное

Ирина-bbd0• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Удалено администрацией...
А морду кацапам блинами не намазать?))))
Ирина-bbd0• 02 сентября 2024
Ответ дляМишель99
Вы из какой области?)
Жужa• 02 сентября 2024
Рьопке вболіває за Україну, але він дуже емоційно все сприймає. Його кидає як ту гойдалку від крайності до крайності. Слухаємо не тільки його, прислухаємось також і до тих аналітиків, які говорять про загальну втому та відсутність резервів. У русні є сили прогризати нашу оборону, але немає сил її прорвати та вийти на оперативний простір. А всі резерви кинуті до Курської області. Про це пише Машовець та осінтери
Ирина-bbd0• 02 сентября 2024
Ответ дляona3233
Так я и их упомянула в своем коменте.
Днепр не в интересах рашистов сейчас.
Методички 2014 винтажные с чердака достать сказали?)
Издохла ваша новоросия.вместе с новоросами!
Ирина-bbd0• 02 сентября 2024
Ответ дляrainbow2018
Кто помешал вздёрнуться?))))
Покажите этого ирода))))
Ирина-bbd0• 02 сентября 2024
О.и клованы кацапы понабежали )))))
Дева Мария• 02 сентября 2024
Ответ дляrainbow2018
А шо ему не дают инвалидность ? )
ona3233• 02 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы наверное не мне это хотели написать?
Новососсия и не рождалась! Высрать её пытались, но и тут не смогли.
Дева Мария• 02 сентября 2024
Виталька у тебя есть единственный шанс стать мужиком и наконец то трахнуть бабу - пойти на фронт .
lilu1990• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Я с Днепропетровской области
Швидше за все Дніпропетровська область так і залишиться прифронтовою. До нового нападу росії
Shocolad• 02 сентября 2024
Ответ дляBaba Nina
Удалено администрацией...