Підмітайло• 03 сентября 2024
Як ви вважаєте, чому ви не заробляєте стільки, скільки вам хотілося б?
Глубоководная селедка• 03 сентября 2024
Я ленивая и не хочу напрягаться. Мне нравится жизнь на расслабоне. И денег хватает на всё, хотя я бы не отказалась от большего дохода.
Русланка з гілки• 03 сентября 2024
Зарабатываю хорошо, могла бы лучше, но для этого кто-то другой должен заниматься развозкой по кружкам/врачам, помогать с уроками. Сейчас все на мне, учусь потихоньку, но времени мало и хочется и отдохнуть иногда
Спішу - перекидаюсь• 03 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
можливо. Ось я встала, сиджу тут вже 13, там до вечора 5 годин. За сьогодні можу потратити 4000 грн. І лінь виходити. Завтра вже буде 8000.
Як так? Я не виходячи з дому більше витрачаю, ніж виходячи))
Альфасамка• 03 сентября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
не знаю. Я як вийду хоч в макдональдсі на 200 грн поїм.
Спішу - перекидаюсь• 03 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Ну я це просто замовлю додому)
Альфасамка• 03 сентября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну я це просто замовлю додому)
для мене дискомфорт виходити до кур´єра
Мао_Мяо• 03 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
діти в 18 років отримають спадок? Чи зобов´язані діти йти працювати?
Ви розумієте зміст прочитаного? То перечитайте ще раз
Мао_Мяо• 03 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
для мене дискомфорт виходити до кур´єра
Навіщо ви живете?
Твоя подружайка• 03 сентября 2024
Ответ дляЛастоноша
Лінь, страх, невпевненість в собі
Аналогічно.
Починаю змінювати це, бо задовбало, і я варта більшого
Мао_Мяо• 03 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Я трусиха, не люблю рисковать и обманывать
А кого нужно обманывать?