Жінки в Збройних силах України обіймають такі ж посади, як і чоловіки, на рівні несуть службу. Їм складно повертатися в міста тилу і бачити, як цивільні жінки живуть своє життя, не роблячи нічого для наближення миру. Складні соціальні питання порушували на форумі "Роль жінки задля досягнення миру".
Що жінки із ЗСУ радять цивільним жінкам — дізналася кореспондентка Новини.LIVE на місці події.
Поки залишається хоч один цивільний чоловік в тилу, ніхто не сміє зачіпати жінок. Бо багато з тих, хто не-мами просто не встигли ними стати через війну, а хтось вже ніколи не стане. І в проміжках між роботою за себе і за чоловіка, який на війні, втигає і донатити, і купувати йому то легший броніе, то шлем по 100 тис грн бо спина й колііна не залізні, тримати дім, кукуху чоловіка, а дояя своєі жерти антидепресанти третій рік
Графиня Шезвездицкая• 03 сентября 2024
осталось принять закон, что если в семье есть 2е детей: совершеннолетний и несовершеннолетний, то мобилизации подлежат оба родителя.
Соната любви• 03 сентября 2024
не будут женщины воевать, как бы не пытались пиарить своих тыловых подруг, которых пристроили на теплые места или которые играют роль на публику.
и они, не нюхавши пороха, с маникюром, наколотыми губами,, рассказывают как им тяжело.
на кого рассчитана эта пропаганда, только на неокрепшие юные умы, которые живут духом романтизма или на особо наивных.
но таких единицы.
остальные женщины с вилами снесут всех, если попытаются их насильно мобилизовать.
но таких единицы.
newme-9199• 03 сентября 2024
Я не собираюсь служить, пусть воюют мужики. Работают пусть тоже мужики. У меня все.
Color never seen before• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Так мы тут не скотина домашняя чтоб от нас польза была.
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Жінки в ЗСУ
Хоч війна і згуртувала українців, вона розділила людей на військових і цивільних. Пішли до лав ЗСУ тисячі українських жінок, які несуть службу на рівні з чоловіками. От тільки паралельно з тим, що вони відчувають гендерну рівність в армії, вони різні з цивільними жінками.
Тема троллинг. Лучше расскажите скольких женщин военных изнасиловали там?
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляColor never seen before
Опять женщины должны кому-то...задолбало
Я доначу, плачу налоги. Кому шо не нравится, имела в виду таких как автор.
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Метью Джонсон також відзначив, що гендерний аспект слід інтегрувати під час мобілізації, під час служби і на етапі демобілізації.
Пусть Метью идет в окоп с женой, мамкой и дочкой. Я не проти.
Ответ дляnewme-9199
Я даже не вижу смысла оправдываться. Достаточно не совершать преступлений и уже нормально. А то все идаются доказывать свою пользу...
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляT_Sp
Согласна. Пойду служить только если не останется ни одного живого мужика в стране. До тех пор и в мыслях нет такого.
Соната любви• 03 сентября 2024
Ответ дляnewme-9199
недавно один из 3 штурмовой на видео рассказывал.
как у них модельной внешности парамедик, и они по очереди ее имели.
может он фильм 9 рота пересмотрел. и решил хайпануть.
то ли реально такое было.
с какой целью и для чего такое рассказывал, не могу понять.
то ли реально такое было.