Ніка Найз• 03 сентября 2024

жінки із ЗСУ звернулися до цивільних

Жінки в Збройних силах України обіймають такі ж посади, як і чоловіки, на рівні несуть службу. Їм складно повертатися в міста тилу і бачити, як цивільні жінки живуть своє життя, не роблячи нічого для наближення миру. Складні соціальні питання порушували на форумі "Роль жінки задля досягнення миру".

Що жінки із ЗСУ радять цивільним жінкам — дізналася кореспондентка Новини.LIVE на місці події.
автор Ніка Найз • 03 сентября 2024
Ответ дляmarata
А вони всі знають, що кожна жінка робить для ЗСУ, яких зусиль докладає, скільки донатить, скільки зборів організувала, скільки сіток сплела?
Вас послушать так советчицы воюют сильнее ВСУ и СБУ вместе взятых

T_Sp• 03 сентября 2024
Поки залишається хоч один цивільний чоловік в тилу, ніхто не сміє зачіпати жінок. Бо багато з тих, хто не-мами просто не встигли ними стати через війну, а хтось вже ніколи не стане. І в проміжках між роботою за себе і за чоловіка, який на війні, втигає і донатити, і купувати йому то легший броніе, то шлем по 100 тис грн бо спина й колііна не залізні, тримати дім, кукуху чоловіка, а дояя своєі жерти антидепресанти третій рік
Басина• 03 сентября 2024
’Їм складно повертатися в міста тилу і бачити, як цивільні жінки живуть своє життя, не роблячи нічого для наближення миру.’
От побачила вона мене в магазині і як визначила, що я роблю (чи ні) для наближення миру?
Басина• 03 сентября 2024
Ответ дляmarata
+100!
автор Ніка Найз • 03 сентября 2024
Ответ дляБасина
Удалено администрацией...
Дождливая• 03 сентября 2024
Автор, вы уже за рулём фуры, а ваш 18летний сын в окопах или на крайняк в учебке?
Решка7777• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
а от вас ? какая от вас польза. кроме переноса странных статьей?
филиал Безуглой?
Басина• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
ПНХ
автор Ніка Найз • 03 сентября 2024
Ответ дляБасина
ПНХ
Ответ принят

Графиня Шезвездицкая• 03 сентября 2024
осталось принять закон, что если в семье есть 2е детей: совершеннолетний и несовершеннолетний, то мобилизации подлежат оба родителя.
Басина• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ответ принят
Виконуйте! Я старша вас за званням)
Дождливая• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Фейспалмите, значит. И не в фуре и не в окопе. Так я и думала. От вас тоже толку ноль. Хлясните себя по лбу ещё разок, ну же)
Above• 03 сентября 2024
Автор, Вы за темы зарплату получаете или это Вас от безделия так сегодня прёт?
GarnoKvit• 03 сентября 2024
Як же задрала ця одноклітинна мокшанська ботяра. Перша тема не зайшла, так вона іншу склепала.
GarnoKvit• 03 сентября 2024
Ответ дляДождливая
Автор в мокшандії
Incol• 03 сентября 2024
Що ми робимо, працюємо, не виїхали, платимо податки, підтримуємо економіку, не покинули дітей, виховуємо і навчаємо - можливо це комусь здається незначною дрібницею, але як на мене, в нинішніх умовах це значний вклад для підтримки країни.
mymoly• 03 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Горшочек, не вари (с) Ми всі уміємо читати
Не вари
mymoly• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Якщо вас це так тригерить могу вдягати комуфляжне плаття, спеціально для Вас
Соната любви• 03 сентября 2024
не будут женщины воевать, как бы не пытались пиарить своих тыловых подруг, которых пристроили на теплые места или которые играют роль на публику.

и они, не нюхавши пороха, с маникюром, наколотыми губами,, рассказывают как им тяжело.

на кого рассчитана эта пропаганда, только на неокрепшие юные умы, которые живут духом романтизма или на особо наивных.

но таких единицы.

остальные женщины с вилами снесут всех, если попытаются их насильно мобилизовать.

newme-9199• 03 сентября 2024
Я не собираюсь служить, пусть воюют мужики. Работают пусть тоже мужики. У меня все.
Color never seen before• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Так мы тут не скотина домашняя чтоб от нас польза была.
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Жінки в ЗСУ
Хоч війна і згуртувала українців, вона розділила людей на військових і цивільних. Пішли до лав ЗСУ тисячі українських жінок, які несуть службу на рівні з чоловіками. От тільки паралельно з тим, що вони відчувають гендерну рівність в армії, вони різні з цивільними жінками.
Тема троллинг. Лучше расскажите скольких женщин военных изнасиловали там?
еліт• 03 сентября 2024
Ответ дляYarosh10
Так не у всіх же малі діти
Якщо діти дорослі то 40-50важко йти воювати
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляColor never seen before
Опять женщины должны кому-то...задолбало
Я доначу, плачу налоги. Кому шо не нравится, имела в виду таких как автор.
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Метью Джонсон також відзначив, що гендерний аспект слід інтегрувати під час мобілізації, під час служби і на етапі демобілізації.
Пусть Метью идет в окоп с женой, мамкой и дочкой. Я не проти.
Ответ дляnewme-9199
Я даже не вижу смысла оправдываться. Достаточно не совершать преступлений и уже нормально. А то все идаются доказывать свою пользу...
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляT_Sp
Согласна. Пойду служить только если не останется ни одного живого мужика в стране. До тех пор и в мыслях нет такого.
Zelenkа• 03 сентября 2024
Ответ дляAbove
Це завдання в ботофермі, чого б воно само цим займалось
dreamsunny• 03 сентября 2024
Автор, чего вы ещё не служите в ВСУ?
Соната любви• 03 сентября 2024
Ответ дляnewme-9199
недавно один из 3 штурмовой на видео рассказывал.
как у них модельной внешности парамедик, и они по очереди ее имели.
может он фильм 9 рота пересмотрел. и решил хайпануть.
то ли реально такое было.

с какой целью и для чего такое рассказывал, не могу понять.