Жінки в Збройних силах України обіймають такі ж посади, як і чоловіки, на рівні несуть службу. Їм складно повертатися в міста тилу і бачити, як цивільні жінки живуть своє життя, не роблячи нічого для наближення миру. Складні соціальні питання порушували на форумі "Роль жінки задля досягнення миру".
Що жінки із ЗСУ радять цивільним жінкам — дізналася кореспондентка Новини.LIVE на місці події.
Ответ дляНіка Найз
Спеціальна представниця Генерального секретаря НАТО у справах жінок, миру і безпеки Ірен Фелін відзначила важливість постанови «1325. Жінки. Мир. Безпека», яка визначає рівноцінну участь і залучення жінок до всіх видів діяльності із забезпечення миру та безпеки, повну участь жінок у процесі ухвалення рішень, наділення жінок повноваженнями в часи миру й у часи війни.
А давайте мужиков всех лишим права быть. Президентами и вместо них женщин поставим - и ни одной войны не будет.
Потому что войны затевают мужики .
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляСоната любви
недавно один из 3 штурмовой на видео рассказывал.
как у них модельной внешности парамедик, и они по очереди ее имели.
может он фильм 9 рота пересмотрел. и решил хайпануть.
то ли реально такое было.
с какой целью и для чего такое рассказывал, не могу понять.
то ли реально такое было.
Читала про Ялту(это позывной), Шуру Рязанцеву, красавица умница, пошла в ЗСУ, мечтала защищать и найти мужа, завести деток. Там ее изнасиловали и убили. Все это замалчивается.
newme-9199• 03 сентября 2024
Пусть каждая женщина мечтающая идти служить, сначала почитает историю Шуры.
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляСоната любви
то ли реально такое было.
они и не скрывают это
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляАдюла
потому что у войны не женское лицо, у женщин месячные, пмс и т.п., женщина с голодными мужиками будет восприниматься всегда сексуальным объектом. Да женщине пописять даже неудобно
Тем более там не место красивым молодым девочкам.
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляАдюла
До слез жалко Шуру и тех кого постигла ее судьба. Симпатичная наивная, романтизировала мужиков и службу, хотела встретить там любовь, мужа.
А вышло что вышло.
Война это не шутки. И служба с мужиками это суровые реалии.
А вышло что вышло.
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляmarata
А, он воно що. А я думаю, звідки ці теми - одна кінченіша за іншу
автор русня сто відсотків або якийсь ботяра з закордону
_Твоя_подруга• 03 сентября 2024
Ответ дляdreamsunny
Автор, чего вы ещё не служите в ВСУ?
Потому что автор служит в ФСБ).
Ответ дляНіка Найз
Нагадаємо, у Києві відбувався форум ’Роль жінок задля досягнення миру’. У заході взяли участь жінки, які обіймають різні посади в лавах Збройних сил України, активістки та волонтерки. Новини.LIVE підготувало репортаж з місця події.
Автор, мы так и не поняли, почему вы до сих пор не на фронте ? Вы только здесь на форуме сидите , строчите темы и трындите. Где же ваш вклад в победу ?)
Ответ дляБасина
’Їм складно повертатися в міста тилу і бачити, як цивільні жінки живуть своє життя, не роблячи нічого для наближення миру.’
От побачила вона мене в магазині і як визначила, що я роблю (чи ні) для наближення миру?
Ну вы же не беременная и не в бронежилете . Значит всё, ничего не делаете )
newme-9199• 03 сентября 2024
Ответ дляDianaDee
я хотела почитать, но везде все затерто видимо
В телеграме в обсуждениях наших групп много обсуждали и писали об этом, сейчас многое потерли, да :(
Valentina0701• 03 сентября 2024
Ответ дляКорчагина Александра
Мені цікаво інше. Куди ці жінки поділи своїх дітей під час служби в ЗСУ?
Якщо людина народилась жінкою, то це не означає що у неї обовʼязково є діти.
Ответ дляКорчагина Александра
….і для чого
У нас в пгт вже двічі підряд привезли жінок. Два тіла. І розказують (акцентують) що лишилося дітей міряно-неміряно.
І що вони зробили?! Для чого? І для кого? І хто подякує, і кому воно було треба, і що воно, врешті решт, дало.