ПриснитсяЖЕ• 04 сентября 2024

Хто відвідував тренінги психолога/коуча -які ваші враження?

Конкретно цікавить тема емоційного інтелекту і самооцінки. Плануються тренінги у моєму місті і я можу туди піти (і навіть хотілося б, бо дуже цікава ця тема), але спочатку хочеться дізнатися відгуки тих, хто має такий досвід, можливо, вебінар купували, лекції чи щось подібне? Можливо, просто порадите книги на ці теми?
Фоточки нема• 04 сентября 2024
Клод Штайнер ’Эмоциональная грамотность’

З бісиками• 04 сентября 2024
Як психолог скажу, що з самооцінкою треба працювати особисто з психологом, вона може бути пов´язана з внутрішньоособистісним конфліктом. Це на тренінгах не пропрацювати.
Щодо інтелекту, то сама відома книга Гоулмана, так і має назву: емоційний інтелект
Продаю витрішки• 04 сентября 2024
Відвідувала, дуже вплинуло на життя позитивно
Фоточки нема• 04 сентября 2024
На таких тренингах большого результата ждать, возможно, не стоит в плане изменений. Но, вполне реально, что сможете себе подсветить какие-то направления, в которые стоит глубже нырнуть. Направление для будущей работы с психологом. Подсказки, куда ’копать’.
Леонид 778• 04 сентября 2024
Коллективные мероприятия бесполезны, важно найти своего специалиста. Мне очень помог один человек, такой заряд энергии + мотивация, можно горы перевернуть, словно внутренний потенциал раскрылся.