Стетоскопуло• 04 сентября 2024
Сучасні тенденції в ремонтах
Дівчата, де ви підглядаєте , що нового з´явилося, які меблі, стиль? В Пінтересті набираю в пошуку , все рівно одне і те ж. Мармурові підлоги та стіни в с/в, з дерев´яними фасадами кухні, на стінах рейки .
Цікавить більше плитка та кухонні меблі.
Де ще шукати, чи як правильно пошуком користуватися. Може англійською? Бо знаходить чи рос.посилання, якщо наші, то примітивні
Ну... Тут какое дело. Если вы не обладаете безразмерным кошельком, то просто идете в ближайший Эпицентр и смотрите, что вам нравится. Потому что можно конечно сходить на выставку интерьерную например или в несколько салонов с итальянской мебелью, ох...еть от цен и... все равно закончить Эпицентром
А стилей ремонта все равно лишь несколько, доступных в рамках среднего бюджета. Лофт, сканди, неоклассика, кантри/рустик средиземноморский, прованс - это самые распространенные, материалы и мебель для которых можно найти по вменяемым ценам
Всё остальное требует серьезных денег)
А я кумедна• 04 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Всё остальное требует серьезных денег)
Хоть один адекватный комментарий в теме... а то уже без дизайнера розетки разместить не могут...
Ответ дляА я кумедна
Ну возможно если человек всю жизнь прожил с тремя советскими розетками на всю квартиру, то ему сложно вообразить, что они доя комфорта должны быть в каждом углу и над каждой горизонтальной поверхностью😆
Летчица• 04 сентября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Мы делаем с дизайнером, но мне ничего не нравится вообще( Как бы нормально, но глазу негде зацепиться, как-то плоско всё. Хотя и хотели минимализм и много свободного пространства
Надо в реале смотреть и кафель, и фасады, и все остальное
А минимализм и есть плоский. Если вам выглядит скучно, то это не ваше. Мне тоже уютнее в икеа-интерьерах, с текстурой, пледиками, вазочками и свечками на полочках
Латексне альтер ЕГО• 04 сентября 2024
Ответ дляЛетчица
Плоско на картинках, в жизни будет лучше
Пледы , вазы и свечи - не мое совсем
Летчица• 04 сентября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Пледы , вазы и свечи - не мое совсем
В жизни тоже неинтересно выглядит, на самом деле. Дизайнеры сами не любят минимализм. Но, конечно, привыкается и не замечаешь этого, зато удобно и убирать легче
Стетоскопуло
• 04 сентября 2024
Справа в тому, що до війни робили ремонт, і всі тенденції на той час реалізували, і розетки розміщати я вмію, і візуалізацію. Ось на фото кухня наша. Тому, на сьогодні вже хочу щось нове ( в іншу квартиру), а що зараз актуально, не можу зрозуміти. Плитка, типу ’метро’ чи камінь типу ’асфальт ’ мені не до вподоби
Стетоскопуло
• 04 сентября 2024
Ответ дляparele
Ага) я тут озаботилась намедни пересчитать свои. Только на одном этаже под 70 штук)) зато уверенно могу сказать, что мне их наконец хватает) Даже под гирлянды на некоторые окна предусмотрела 🤣
Ми робили теж побільше, навіть під мийкою на випадок придбання подрібнювача відходів, який не придбали
a.ostroverh• 04 сентября 2024
Ответ дляparele
У меня на 45 метров 84 или 86...
И все равно одной не хватило, пришлось поставить бойлер под раковину, а там не предусматривается изначально.
Да, большинство не использую, но когда надо, то выбор есть
миссДавеча• 04 сентября 2024
Ответ дляА я кумедна
Что именно невозможно реализовать и без какого специалиста?
Как минимум сделать чертеж с учетом електрики, сантехники и т.д. Если для вас ремонт обои поклеить, то возможно и сами справитесь
a.ostroverh• 04 сентября 2024
Ответ дляparele
Вы розеткоманьячка))
Зато я когда ёлку включаю, у меня там все розетки под гирлянды заняты
Латексне альтер ЕГО• 04 сентября 2024
Ответ дляЛетчица
Мне не нужно интересно) Привыкнем
Мне нужен простор и минимум деталей
Это наброски пока
Мне нужен простор и минимум деталей
Это наброски пока
А я кумедна• 04 сентября 2024
Ответ длямиссДавеча
Вы самостоятельно не можете мебель и сантехнику расставить не можете? Не знаете как мерить: от 0 или 1. Или в чем именно проблема?
миссДавеча• 04 сентября 2024
Ответ дляА я кумедна
Вы уже самостоятельно создали проект, подобрали материалы? Покажите ваш проект и его реализацию своими руками
Стетоскопуло
• 04 сентября 2024
В мене квартира не велика, стандартна. Розмістити ,авжеж, теж треба погратися. Але цікавить ,все ж таки тенденції, особливо плитка
А я кумедна• 04 сентября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Мне, например, нравится эклектика в интерьере.
Тоже собираюсь делать ремонт. Сохранила себе, то, что вдохновляет).
Но это не ’модно’
Это то, в чем мне будет уютно
Но это не ’модно’
Это то, в чем мне будет уютно
А я кумедна• 04 сентября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
У Оли, кстати, уютная ванна комната получилась.
Я тоже сохранила себе)
Ноунэйм• 04 сентября 2024
Ответ длямиссДавеча
За метрову плитку? Не пишіть дурниць,в мене чоловік плиточник, до речі не дешевий.
У вас багато майстрів у місті? Не всі у столиці чи в іншому місті. В деяких обл центрах реально нема. З нею ще підсобник треба. Скільки в нього вартість укладки квадрату плитки 15см на 1м
миссДавеча• 04 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Даже багато. Вибачте, але розмігили 15см на 1м? Ви серйозно? Який помічник? Щ помічниками мій чоловік вкладав плитку 2600 на 1200 і то вартість вкладання далеко не 2000, єдине що замовники дорого обійшлося, то це порізка цієї плитки,яку замовляли на виробництві. Для плитки 1м на 15см навіть присоски не потрібні, вона легко вкладається
Ноунэйм• 04 сентября 2024
Ответ длямиссДавеча
Ну взагалі мова й про порізку. Чи у вас все це робить замовник? Ще не бачила, щоб замовник сам возив на порізку. У мого майстра спеціальне обладнання для цього, а виробник далеко+транспортування здалеку й ризик сколів. Порахуйте, десь так і вийде в сумі. У вас звідки везли? Який завод? Якщо хороша якість, то круто. Італійська у багатьох знайомих змінила площину і справа не у плиточниках.
Стетоскопуло
• 04 сентября 2024
Ответ дляА я кумедна
Но это не ’модно’
Это то, в чем мне будет уютно
Но это не ’модно’
Это то, в чем мне будет уютно
Цікаво виглядає, але, як на мене, це для величезних приміщень. В мене стандартна площа і розташування
А я кумедна• 04 сентября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
А можете поделиться контактами своих строителей?
Stepa_nida• 04 сентября 2024
Якщо узагальнювати усі сучасні тенденції, то так:
1. Планування за принципом життєвих сценаріїв.
2. Достатня кількість розеток. Підхід до розеток - як до аксесуарів і акцентів.
3. Наявність різних сценаріїв освітлення від яскравого до затишного.
Все інше залежить від стилю та особистих вподобань. Те, що є якісь стилі на слуху (типу неокласики чи джапанді), не означає, що інші вони неактуальні.
миссДавеча• 04 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Ви плутаєте вартість укладки і вартість порізки. Не завжди порізка потрібна. І ви взагалі написали про смішний формат плитки,який взагалі не проблема вкладати самостійно і точно укладка такого формату не вартує дорого, це стандартна вартість
Стетоскопуло
• 04 сентября 2024
Ответ дляА я кумедна
Я поки не роблю ремонт. А намагаюся скласти в голові, що хочу
Угги_в_горошек• 04 сентября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
А без дизайнера ремонти не роблять зараз?
Роблять. По перше питання фінансів, по друге якщо ви маєте смак, то навіщо дизайнер. А інформації багато. Ютуб в помічь. Мені подобається дивитись огляди меблевої виставки в Мілані. Кожного року дивлюсь. Там і тенденції, і дизайнерські знахідки.
Угги_в_горошек• 04 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Я купувала метрову плитку на стіну робочої кухонної зони, плиточник взяв по 500грн влітку того року. А підсобник навіщо?