Бідося• 04 сентября 2024
Вже другий місяць по рахунку від колишнього чоловіка не приходять аліменти
Аліменти стягуються за рішенням суду з чоловіка.Куди звертатися?Вже третій місяць пішов , аліменти не приходять.Сину 10 років.
Бідося
• 04 сентября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Може він помер
Ні,живий,здоровий,з дитиною бачився на минулому тижні
Амелі на мілені• 04 сентября 2024
Ответ дляБідося
Ну и спросили бы
Простецкая• 04 сентября 2024
Не работает официально, как вариант. Обращайтесь в исполнительную службу.
Файна цьоця• 04 сентября 2024
Зверніться до виконавчої служби, якщо стягнення проходить через неї, до свого спеціаліста.
Бідося
• 04 сентября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Ну и спросили бы
Ми з ним у ворожих стосунках.
Не розмовляємо взагалі.