Анти-анонім• 04 сентября 2024
До якого віку ваша дитина пила суміш із пляшечки перед засипанням?
Смоктальний рефлекс…
Без того смоктання ніяк не засинає
У вас до якого віку?
Без того смоктання ніяк не засинає
У вас до якого віку?
волосатое стекло• 04 сентября 2024
До 1,5 года. Потом пила детский кефир и йогурт из той же соски.
Мальовнича даль• 04 сентября 2024
Це не рефлекс в такому віці, а звичка вже просто. З року суміш прибрали поступово.
Альфред Шнитке• 04 сентября 2024
До года и три мес, далее отказался. Пил коктейль витаминизированный Pediasure раз в день. Потом вовсе отказался, последнюю банку продала.
Мудрецыха мира• 04 сентября 2024
До 1.5 перед сном ела и ночью ещё раз из бутылочки, потом до 2 ещё только ночью. В 2 часа отказалась
Соска есть на сон до сих пор - 3.5 года сейчас. Поздновато, но мне сон дороже)
Дама-мадама• 04 сентября 2024
Дитинка була на ГВ чи ШВ? Бо я не розумію для чого дитині після року-півтора давати ті пляшки з їжою перед сном
KROX@• 04 сентября 2024
Був на гв до 1,2 - завершували за два місяці, спочатку прибрала на сон - як раз щоб позбутися цієї звички засипати смоктати (один день ревів, другий нив, на третій просто заснув)