Питання до жінок віком близько 40 років
VivaForever• 05 сентября 2024
что такое серьезные отношения? замуж?
для меня не возможен секс без влюбленности взаимной
Ответ дляУгничТоня
М, то це користування людиною, можна так і з іграшками, і самій. А як ви без стосунків розумієте що кому подобається?
Що значить користуватись? Людина що, не отримує таке саме задоволення? Про вподобання питаю словами через рот, а як інакше навіть у стосунках взнати?
Не чіпай - вб ю• 05 сентября 2024
Ну хіба що якась іскра буде, щоб мене аж так чоловік зацікавив та збудив.