05 сентября в 10:23

Якщо забрали з вулиці

І одразу на влк. Чи є вірогідність, що відпустять? Таких хвороб, щоб бути не придатним немає.
Сонячний день 05 сентября в 10:24
Скажіть що це не правда (?((
скажіть що це не правда!!!!!!!
Пищалка 05 сентября в 10:24
Данні оновив?
автор Баба на горошині 05 сентября в 10:25
Ответ дляПищалка
Данні оновив?
Так, оновлював
ПАЦАНКА О 05 сентября в 10:25
Шансов 0, направят в учебку
Тут надолго 05 сентября в 10:26
Ответ дляСонячний день
Скажіть що це не правда (?((
скажіть що це не правда!!!!!!!
Удалено администрацией...
Copy-Paste 05 сентября в 10:26
Яке місто?
автор Баба на горошині 05 сентября в 10:26
Ответ дляCopy-Paste
Яке місто?
Київ
PORKA 05 сентября в 10:26
Ответ дляСонячний день
Скажіть що це не правда (?((
скажіть що це не правда!!!!!!!
Шо ти верзеш
Бензопирен 05 сентября в 10:26
Якщо зразу з влк не відпускають, то там і напівживі придатними можуть виявитись. Але такий бардак не скрізь, звичайно.
Пищалка 05 сентября в 10:27
Ответ дляБаба на горошині
Так, оновлював
Має бути ок, пройде влк. А він що, тікав, що його насильно заперли? Чи повістка раніше приходила? Мого кілька разів зупиняли, але оновлені дані, казав, що чекає повістку за місцем проживання, відпускали.
Сонечко 05 сентября в 10:27
На роботі одного хлопця зупинили, перевірили, що дані оновлені і відпустили.
Іншого в іншій області зупинили, забрали в тцк, і ввечері відпустили. Але в нього в дитинстві була інвалідність, є видимий дефект, який не заважає працювати і інвалідності немає, дані були не оновлені.
рукиЖимолости 05 сентября в 10:28
Ответ дляСонячний день
Скажіть що це не правда (?((
скажіть що це не правда!!!!!!!
Піди похмилися
ОхиИВздохи 05 сентября в 10:29
В нас на роботі чоловіків, у яких данні оновлені , просто перевірили і все. В двух не було оновлення, то відразу забрали. Ну в принципі, так і казали ж , що буде. Забиратимуть відразу, хто оновлення не пройшов.
автор Баба на горошині 05 сентября в 10:30
Ответ дляПищалка
Повістка була за місцем реєстрації, на адресу батьків( в іншій області)Ще пару місяців тому.
ОхиИВздохи 05 сентября в 10:31
Ответ дляБаба на горошині
О, так вони ж побачать, що повістка була. Ну хай щастить вашому чоловіку, може відпустять.
Атятя_тётя 05 сентября в 10:31
автор Баба на горошині 05 сентября в 10:31
Ответ дляСонечко
Вони влк проходили?
Скромняшка 05 сентября в 10:32
Сусіда відпустили додому, очікувати виклика по потребі, сказали бути готовим до відправки на навчання, терміни невідомі.
ОхиИВздохи 05 сентября в 10:33
Ответ дляБаба на горошині
Вони влк проходили?
Щоб оновити дані всі пройшли влк, кому було потрібно по терміну. Вашого забрали, бо не оновив же данні? Їх в першу чергу беруть.
автор Баба на горошині 05 сентября в 10:35
Ответ дляОхиИВздохи
Ні, він данні оновлював через резерв. Без влк. Стоїть відмітка , що на обліку.
ОхиИВздохи 05 сентября в 10:35
Ответ дляБаба на горошині
Ну тоді є шанси.
ОхиИВздохи 05 сентября в 10:37
Це сьогодні його зранку забрали? Я думаю до обіду будете знати все.
Можу брикнути 05 сентября в 10:39
Звичайно можуть і відпустити і не відпустити.Реальні приклади-забрали знайомого на ВЛК.В нього є проблеми ,направили після ВЛК в інститут,після на докомісію і дали відтермінування.
Другий випадок недільної давнини.Родич мав відтермінування,ВЛК проходив минулого року.Проблема з ногами-травма.Але він мав пройти ВЛК цього року,не пішов сам.У підсумку на вулиці отримав повістку до ТЦК, звідти на знімок.Потім на ВЛК,з якого вже на ДВРЗ,бо травма вже не впливає на здатність служити
Звідти в учбову частину 15* бригади.Там побачивши висновки лікарської комісії,перенаправили до ПВО.Бо швидко бігати він не здатен.
Зараз в учбовій частині.Не служив.
автор Баба на горошині 05 сентября в 10:37
Ответ дляСкромняшка
Він повністю придатний?
LoveYouOrNot 05 сентября в 10:38
Ответ дляСонячний день
Скажіть що це не правда (?((
скажіть що це не правда!!!!!!!
Ви проснулись чи що?
ВЛК, час на підготовку і служба. Яка тут неправда? ЯК би мало бути?
Скромняшка 05 сентября в 10:38
Ответ дляБаба на горошині
Він повністю придатний?
По влк, так.
автор Баба на горошині 05 сентября в 10:39
Ответ дляОхиИВздохи
Так, сьогодні.
Скромняшка 05 сентября в 10:39
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви проснулись чи що?
зараз учебки заповнені, то можуть відпустити як мого сусіда очікувати.
LoveYouOrNot 05 сентября в 10:40
Ответ дляСкромняшка
ваш сусід щось недоговорює)
Пищалка 05 сентября в 10:40
Ответ дляБаба на горошині
А от це може бути проблемою. Тоді не знаю.