Баба на горошині• 05 сентября 2024

Якщо забрали з вулиці

І одразу на влк. Чи є вірогідність, що відпустять? Таких хвороб, щоб бути не придатним немає.
Сонячний день• 05 сентября 2024
Скажіть що це не правда (?((
скажіть що це не правда!!!!!!!
Пищалка• 05 сентября 2024
Данні оновив?
автор Баба на горошині • 05 сентября 2024
Ответ дляПищалка
Данні оновив?
Так, оновлював
ПАЦАНКА О• 05 сентября 2024
Шансов 0, направят в учебку
Тут надолго• 05 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Скажіть що це не правда (?((
скажіть що це не правда!!!!!!!
Удалено администрацией...
Copy-Paste• 05 сентября 2024
Яке місто?
Ответ дляCopy-Paste
Яке місто?
Київ
PORKA• 05 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Скажіть що це не правда (?((
скажіть що це не правда!!!!!!!
Шо ти верзеш
Бензопирен• 05 сентября 2024
Якщо зразу з влк не відпускають, то там і напівживі придатними можуть виявитись. Але такий бардак не скрізь, звичайно.
Пищалка• 05 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Так, оновлював
Має бути ок, пройде влк. А він що, тікав, що його насильно заперли? Чи повістка раніше приходила? Мого кілька разів зупиняли, але оновлені дані, казав, що чекає повістку за місцем проживання, відпускали.
Сонечко• 05 сентября 2024
На роботі одного хлопця зупинили, перевірили, що дані оновлені і відпустили.
Іншого в іншій області зупинили, забрали в тцк, і ввечері відпустили. Але в нього в дитинстві була інвалідність, є видимий дефект, який не заважає працювати і інвалідності немає, дані були не оновлені.
рукиЖимолости• 05 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Скажіть що це не правда (?((
скажіть що це не правда!!!!!!!
Піди похмилися
ОхиИВздохи• 05 сентября 2024
В нас на роботі чоловіків, у яких данні оновлені , просто перевірили і все. В двух не було оновлення, то відразу забрали. Ну в принципі, так і казали ж , що буде. Забиратимуть відразу, хто оновлення не пройшов.
Ответ дляПищалка
Повістка була за місцем реєстрації, на адресу батьків( в іншій області)Ще пару місяців тому.
ОхиИВздохи• 05 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
О, так вони ж побачать, що повістка була. Ну хай щастить вашому чоловіку, може відпустять.
Атятя_тётя• 05 сентября 2024
Ответ дляСонечко
Вони влк проходили?
Скромняшка• 05 сентября 2024
Сусіда відпустили додому, очікувати виклика по потребі, сказали бути готовим до відправки на навчання, терміни невідомі.
ОхиИВздохи• 05 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Вони влк проходили?
Щоб оновити дані всі пройшли влк, кому було потрібно по терміну. Вашого забрали, бо не оновив же данні? Їх в першу чергу беруть.
Ответ дляОхиИВздохи
Ні, він данні оновлював через резерв. Без влк. Стоїть відмітка , що на обліку.
ОхиИВздохи• 05 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Ну тоді є шанси.
ОхиИВздохи• 05 сентября 2024
Це сьогодні його зранку забрали? Я думаю до обіду будете знати все.
Можу брикнути• 05 сентября 2024
Звичайно можуть і відпустити і не відпустити.Реальні приклади-забрали знайомого на ВЛК.В нього є проблеми ,направили після ВЛК в інститут,після на докомісію і дали відтермінування.
Другий випадок недільної давнини.Родич мав відтермінування,ВЛК проходив минулого року.Проблема з ногами-травма.Але він мав пройти ВЛК цього року,не пішов сам.У підсумку на вулиці отримав повістку до ТЦК, звідти на знімок.Потім на ВЛК,з якого вже на ДВРЗ,бо травма вже не впливає на здатність служити
Звідти в учбову частину 15* бригади.Там побачивши висновки лікарської комісії,перенаправили до ПВО.Бо швидко бігати він не здатен.
Зараз в учбовій частині.Не служив.
Ответ дляСкромняшка
Він повністю придатний?
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Скажіть що це не правда (?((
скажіть що це не правда!!!!!!!
Ви проснулись чи що?
ВЛК, час на підготовку і служба. Яка тут неправда? ЯК би мало бути?
Скромняшка• 05 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Він повністю придатний?
По влк, так.
Ответ дляОхиИВздохи
Так, сьогодні.
Скромняшка• 05 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви проснулись чи що?
зараз учебки заповнені, то можуть відпустити як мого сусіда очікувати.
LoveYouOrNot• 05 сентября 2024
Ответ дляСкромняшка
ваш сусід щось недоговорює)
Пищалка• 05 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
А от це може бути проблемою. Тоді не знаю.