Баба на горошині• 05 сентября в 10:23
Якщо забрали з вулиці
І одразу на влк. Чи є вірогідність, що відпустять? Таких хвороб, щоб бути не придатним немає.
Сонячний день• 05 сентября в 10:41
Ответ дляZelenkа
Нажаль, це правда. Знайомого бусифікували прямо з вулиці.
Це просто бляха не вкладається в голові. Я весь час думаю що це не правда!!!
Баба на горошині
• 05 сентября в 10:43
Ответ дляМожу брикнути
Звичайно можуть і відпустити і не відпустити.Реальні приклади-забрали знайомого на ВЛК.В нього є проблеми ,направили після ВЛК в інститут,після на докомісію і дали відтермінування.
Другий випадок недільної давнини.Родич мав відтермінування,ВЛК проходив минулого року.Проблема з ногами-травма.Але він мав пройти ВЛК цього року,не пішов сам.У підсумку на вулиці отримав повістку до ТЦК, звідти на знімок.Потім на ВЛК,з якого вже на ДВРЗ,бо травма вже не впливає на здатність служити
Звідти в учбову частину 15* бригади.Там побачивши висновки лікарської комісії,перенаправили до ПВО.Бо швидко бігати він не здатен.
Зараз в учбовій частині.Не служив.
Короче я так зрозуміла, що як повезе.(
Можу брикнути• 05 сентября в 10:45
Ответ дляСонячний день
Дивні люди. Є закон,всі мають бути зареєстровані.Є повістка-іди.Не йдеш -будь готовий що повезуть.
Тягнуть за вулиці тих,хто не оновив відомості,не став на облік,не прийшов за повісткою.Тобто порушив вимоги.
В мене зупиняли безліч знайомих,але тягнули виключно тих,хто порушив правила реєстрації,ховався і т.ін.
Якщо все гаразд,то максимум виписують повістку.
Простецкая• 05 сентября в 10:45
Не відпустять(((((
Перевірено на собі.
Не хоче служити - нехай тікає зараз або з учєбки, доки не склав присягу.
Перевірено на собі.
Можу брикнути• 05 сентября в 10:46
Ответ дляБаба на горошині
Короче я так зрозуміла, що як повезе.(
Так,якщо є проблеми,то можуть дати відтермінування після комісії.
Якщо ні,то навряд.
Баба на горошині
• 05 сентября в 10:46
Ответ дляZelenkа
І теж одразу на влк? Він оновлював дані?його не відпустили вже, я так розумію?
Атятя_тётя• 05 сентября в 10:48
Ответ дляМожу брикнути
Жена тцкашника видимо не слышала про конституцию.
Не - война еще долго будет, пока есть такие ватницы.
Простецкая• 05 сентября в 10:47
Ответ дляСкромняшка
зараз учебки заповнені, то можуть відпустити як мого сусіда очікувати.
Ага, відпустять чекати…. Як гребли в учбки на початку червня, після прийняття нового закону, так хлопцям і спати ніде було, і їжі не вистачало. Зато план виконали і перевиконали.
Можу брикнути• 05 сентября в 10:50
Ответ дляАтятя_тётя
Мабуть рука біля лоба не дає вам змоги прочитати Закон про мобілізацію.То прийміть і прочитайте.А якщо не розумієтесь на законах,то краще не коментуйте.
Вона буде доти,доки вашого чоловіка не витягнуть з під спідниці.
Фляшунька• 05 сентября в 10:52
Ответ дляМожу брикнути
’Якщо все гаразд,то максимум виписують повістку’...нда ...це точно гаразд?! чи щось у вас якось ’гаразд’переплутано
Атятя_тётя• 05 сентября в 10:53
Ответ дляМожу брикнути
За своего переживайте - у людей терпение не железное.
KrupinkaSs• 05 сентября в 10:53
Ответ дляТут надолго
Удалено администрацией...
Продолжают зверствовать,потому что наш нарід позволяет такое с собой делать.Ми незламні і потужні,але всі мовчки проходять повз бусікі в які запихають чоловіків.І кожен думає ’аби не мене’,’аби не мого чоловіка’
А ще пропаганда ’національно-визвольної боротьби’ намертво прибита цвяхами в голови громадян телемарафоном,шоу маст гоу он.Дуже шкода,така країна була
Можу брикнути• 05 сентября в 10:55
Ответ дляФляшунька
Розтлумачу-Якщо в людини все гаразд,він не ховається,оновив відомості,то перевіряють документи і він йде далі.Максимум можуть виписати повістку,якщо щось негаразд.І він також йде собі далі.
В бусик його не тягнуть і нікуди не везуть,бо він законослухняний громадянин,і прийде сам в разі потреби.Так зрозуміло?
Можу брикнути• 05 сентября в 10:57
Ответ дляАтятя_тётя
Мені за свого нема чого переживать.Він доросла людина,на обліку,військовозобов´язаний,і дасть собі раду сам.
А ви можете постріляти теж.Може сядете,як не пристрелять на місці.Законом дозволили нещодавно.
KrupinkaSs• 05 сентября в 10:57
Ответ дляМожу брикнути
Тобто у людини є вибир іти на смерть чи нє?
Фляшунька• 05 сентября в 10:58
Ответ дляМожу брикнути
так який сенс бути слухняним?! якщо все одно вручать повітску на ’убой’
Кумедний ґудзик• 05 сентября в 10:58
Ответ дляОхиИВздохи
В нас на роботі чоловіків, у яких данні оновлені , просто перевірили і все. В двух не було оновлення, то відразу забрали. Ну в принципі, так і казали ж , що буде. Забиратимуть відразу, хто оновлення не пройшов.
Гарна спроба тцк.
По темі: пройде ВЛК, якщо підпише бойову дадуть час на збори. Якщо буде відмовлятись доправлять до розподільчого примусово, потім учебка.
Можу брикнути• 05 сентября в 11:01
Ответ дляKrupinkaSs
Варіть краще борщ.Чоловіки захищають сім´ї та батьківщину від ворога,а не вішатись ідуть.
Атятя_тётя• 05 сентября в 11:01
Ответ дляМожу брикнути
В Северную Корею не думали иммигрировать - будете как своя
Можу брикнути• 05 сентября в 11:01
Ответ дляФляшунька
По перше повістку дадуть тільки якщо щось не так.А по друге ніхто не виписує повістку на самогубство.Це ваші нездорові фантазії.
Чоловіки йдуть служити,а не з балкону кидатись.
Можу брикнути• 05 сентября в 11:03
Ответ дляАтятя_тётя
Я українка і жити буду на батьківщині.
Вам дозволяю їхати куди завгодно.Нн дякуйте.
Атятя_тётя• 05 сентября в 11:05
Ответ дляМожу брикнути
Я українка і жити буду на батьківщині.
Вата вы, а не українка
Фляшунька• 05 сентября в 11:06
Ответ дляМожу брикнути
ви так пишете ніби вони на курорт їдуть...а ви вже бачили скільки людей без ніг, без рук-й цим ще повезло
Сонечко• 05 сентября в 11:06
Ответ дляБаба на горошині
Вони влк проходили?
Перший ні
Другий почав, його відвезли на влк, але до кінця не пройшов, відпустили і висновок не дали
Можу брикнути• 05 сентября в 11:07
Ответ дляАтятя_тётя
Вата вы, а не українка
Саме тому ви не знаєте української?))
У вас вата з усіх щілин випирає.Але не дочекаєтесь.Так свому кремлівському покидьку і передайте.
Тут надолго• 05 сентября в 11:08
Ответ дляМожу брикнути
А что же до сих пор не служит? 🤔
Фляшунька• 05 сентября в 11:09
Ответ дляМожу брикнути
Саме тому ви не знаєте української?))
а я з вами згодна, лише з тим, шо люди з такими думками як у вас повинні служити, в них багато патріотизму, й тому буде толк на фронті...а якщо людину силком притягнули, як ви думаєте,як вона буде служити?! й тому багато хто з фронту просто цікає, бо не витримує того що там відбувається.