Янка-угомонись• 05 сентября 2024
Великий живіт
За час війни поправилась на 10 кг. Зараз важу 67 кг при зрості 168, вважаю себе товстухою, так власне і є. Мені 40 років. Стараюсь їсти свіжі салати, парові котлети, іноді балую себе стейком і сухим вином. Солодке не люблю, тож не їм. Сплю мало, графік роботи не дозволяє вставати пізніше 4 години ранку. Нервова робота, але люблю її. Останнім часом помітила, що об´єми саме в талії збільшилися, а вага - ні. Не влажу в жодну спідницю саме в талії, що робити,? Розумію, що треба їсти ще менше, більше рухатися, але що можна зробити з цим кортизоловим животом... Допоможіть!!!
Непозбувна Бентега• 05 сентября 2024
Это у вас защитный слой образовался, на подсознании страх, небезопасность , поэтому тело набирает. Лучше проработать с психотерапевтом.
Янка-угомонись
• 05 сентября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ходжу до психолога, але є й інші проблеми, з колишнім чоловіком, зі старшою донькою, до ваги не дійшли ще розмови:(
Гадаю_По_шнуркам• 05 сентября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Правильно, тоді грошей на їжу не залишиться😂. А по факту, забембали вже своїми психами.
Звездолётчица• 05 сентября 2024
Хто вам сказав, що він кортизоловий? Спорт, вправи на спалювання жиру в області живота і боків. Ну і рідина збирається в жирових клітинах, у вас їх саме більше скоріш за все в районі талії. Не їжте продукти, від яких набряки, або скопичення рідини. В мене це солодке, сир, молочні продукти. Що у вас, не знаю. Я як перестаю їсти вищеперераховане , то за неділю живіт до спини прилипає. Виходить рідина.
Звездолётчица• 05 сентября 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Витратьте гроші, які на психолога на басейн чи фітнес. Ви не уявляєте, як фізичні вправи приводять психіку до ладу. Раджу. Басейн взагалі релакс конкретний. Хоч гроші не дарма заплатите.
Козачка• 05 сентября 2024
В мене рост 158, вага 57 не товста, нормальна і мені теж 40. Вага йде в живіт і груди. Важко підібрати одяг іноді але не критично. Але мені норм. у вас же вага в межах норми.а живіт нерви стресом тривоги. Може краще себе полюбити і гардероб оновити? А додаванням обмеження дієта і спорт ви тільки додасте собі кортизоловий живіт додатковими стресами. Краще на масаж походити більше користі буде, чи басейн.
Янка-угомонись
• 05 сентября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
молочку не їм, солодке теж, хліб і булки теж ні. М´ясо і курку дуже люблю, свинину уникаю... Що ж ще може мене так розпирати?:(
Розвідка Маші• 05 сентября 2024
Я почти полностью убрала овощи, от них у меня вздутия и живот не уходил. Позволяю себе иногда, а не как раньше каждый день. ( даже тушёные, а свежие ну очень редко)
И стараюсь спать хотя бы 8 часов. Или 7 минимум.
Хлеб только утром кусочек. Мясо ем. Сладкое понятно. Вес уходит медленно, но за 6 месяцев живот меньше в 2 раза стал. Позволяю вино и даже пиво с чипсами пару раз в мес. Вечером или не ем, или лёгкое максимально. Без молочки
Янка-угомонись
• 05 сентября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
кортизоловий - через постійний стрес, я постійно переживаю за щось, дуже нервова, погано сплю, я просто не вивожу це все, що діється навколо...
Янка-угомонись
• 05 сентября 2024
Ответ дляВільний митець
Это кортизол. Стрессы нужно убрать
Хіба це можливо за часів війни? третій раз за тиждень в києві просинаюсь від вибухів та звуків ППО. Просто руки опускаються:(
Янка-угомонись
• 05 сентября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
В бассейн ходила 3 місяці, мені стало нудно, хоча й люблю плавати, але ж у морі.. Раніше постійно їздили на моря й океани мінімум 2 рази на рік, а тут 3 роки без моря - чоловік невиїздний:(
Янка-угомонись
• 05 сентября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Ну осб теж думаю, що варто на вечерю кефір, бо навіть риба та овочі - все одно вага не рухається:(
Акукарача• 05 сентября 2024
Якщо ви їсти переважно жири, то все піде в жир, змініть харчування, обмежте жири та більше клітковини і білку, вага піде вниз
Замініть швидкі вуглеводи на повільні
Ходьба для схуднення дуже ефективна
+ само масажі
Та не виклбчайте набряки
Виключіть чай, каву, все що затримує рідину на певний час і подивитесь
+ перевіртесь в гастроентеролога
+ можуть бути гормони та діабет, здайте аналізи
Замініть швидкі вуглеводи на повільні
Ходьба для схуднення дуже ефективна
+ само масажі
Та не виклбчайте набряки
+ перевіртесь в гастроентеролога
интайм_не_предлагать• 05 сентября 2024
В мене в 40 років теж було подібне. Я взагалі струнка з талією. А тут талія кудись зникла, округлилась. Ну думаю, ранній клімату в усій красі. І тут би- підтошнювати почало. Виявилось- вагітна)) до цього більше 10 років хотіла і не виходило, вже і рукою махнула) народила в 41. Парубку вже 14)
Янка-угомонись
• 05 сентября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я Вас вітаю, але це точно не мій варіант, чоловіку зробили вазектомію 6 років тому) в мене є дві доньки)
Янка-угомонись
• 05 сентября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Спорт и только спорт
а якже ці наративи - талія робиться на кухні? Почала займатися пілатесом, подивимось...
ДинамоКит• 05 сентября 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
80% - харчування, 20% - спорт.
Янка-угомонись
• 05 сентября 2024
Ответ дляДинамоКит
80% - харчування, 20% - спорт.
ну та власне я погоджуюсь, але не розумію, що не так з моїм харчуванням...їм багато білка, овочів, але не можу схуднути...
ДинамоКит• 05 сентября 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Спробуйте порахувати калорії, може, все ж таки перебираєте по них.
А які фігури були в Вашої мами, батька, бабусь?
Янка-угомонись
• 05 сентября 2024
Всі схильні до повноти, але талія завжди була на місці, живіт не такий великий був... Груди середні, гарна талія, худі попа та ноги. я теж така була, але все змінилося з розлучення (дуже важке, тривало рік) і війна взагалі різко добила:(
Непозбувна Бентега• 05 сентября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А вы своими )))