парИла я парИла• 05 сентября 2024
Дівчата допоможіть із вибором кольору кухні
Змінила підлогу, диванчик і стільці в холодно- блакитному, стіни поки не думаю переклеювать. А фасади кухні треба витрати, хотіла світло-блакитний верх або світло-зелений, білий верх. Чорні ручки. Майстер вислав палітру. Фасади хочу під класику типу порванс з візерунком. Максимально уютно бо білий модерн в мене був і це дуже скучно. Які зараз тенденції?
Черпак_для_фантазий• 05 сентября 2024
Я можу вам дати контакти дівчини, яка таким займається і не дорого
БЦАшка• 05 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Яким таким, говорить якого кольору кухню зробить?😀
парИла я парИла
• 05 сентября 2024
Помилка. Хотіла білий верх і якийсь колір на нижні фасади.
Черпак_для_фантазий• 05 сентября 2024
Ответ дляБЦАшка
Так і хоумстейджингом. Це щоб недорого і було гарно
парИла я парИла
• 05 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
По типу перефарбовує? Нікого не знайшла перефарбувати)
Квітка Миру• 05 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Можу пару котів дати на час, вони порванс забезпечать😀
Зачет
Черпак_для_фантазий• 05 сентября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Ну ви з нею вже поговорите, вона дивиться, що можна зробити, щоб разом було гарно і за дуже малі гроші. І вам точно буде дешевше, ніж фасади змінювати
парИла я парИла
• 05 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Вона в Києві?
Сонечко• 05 сентября 2024
То что у вас на фото это не то что в тренде, это уже вообще никому показывать нельзя. Фрезеровка фасадов привет из 2000х. В тренде сейчас фасады с тонкой рамкой. Есть тема ниже с обсуждением бежевого интерьера. Так вот на проекте визуализации именно трендовые фасады.
парИла я парИла
• 05 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
А зачем вам перекрашивать и так все хорошо
Вона стара, але її стиль мені подобається тільки колір темний дуже
парИла я парИла
• 05 сентября 2024
Ответ дляСонечко
Тонка рамка-це що?
успокойте_Меня• 05 сентября 2024
Ответ дляСонечко
Вот актуальный фасад
Выглядит отстойно. Особенно низ. Да и сочетание верха с низом.
Marinamariana• 05 сентября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Нижний справа - лаванда . Будет очень красиво с вашим светло зеленым и по насыщенности они похожи
Тень льва• 05 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Та ну ви що? Наче ж не 90-ті зараз.
Marinamariana• 05 сентября 2024
Ответ дляТень льва
Та ну ви що? Наче ж не 90-ті зараз.
При чем тут 90 е. В 90 е таких цветов кухонь как лаванда не было
Тень льва• 05 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Ну ок, були в 00-х. Суті не міняє. Що колір, що різблення дуже застаріле.
парИла я парИла
• 05 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
А я бачила такі кольори дуже красиво в інтерʼєрі, тим більше кухня- це жіноча зона )
Сиреневая цапля• 05 сентября 2024
Я б на вашому місці виходила з таких міркувань. У вас багато кольорів і вводити ще новий я б не стала. А підбирала би або під стіни ніжно зелений або під колір стульчиків. А то не буде стилю якщо якісь третій додати
парИла я парИла
• 05 сентября 2024
Доречі і ікеа не відмовляються від візерунків, просто приглушені тона і дуже уютно виглядає
парИла я парИла
• 05 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Ну дик світло-блакитгий або приглушений оливковий