Директор Пляжу• 05 сентября 2024

Питання до тих жінок,які не хочуть народжувати дітей.Чому ви не хочете?

автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляШвидкоруч
1. Мог уволиться официально
2. Элементарно ошибка, забыли
Ну да.Один раз было такое,что алимен ы не приходили 2 месяца,а потом пришли за 2 месяца. То есть не 2000,а 4000 гривен.
Кастрюлька• 05 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
З 14 років знала, що дітей не хочу, це не моє і я себе в цьому не бачу.
Теж саме
автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я теж іноді заздрю тим,в кого немає дітей.Це ж свобода воля.
Рожева юбка• 05 сентября 2024
Хотят,просто не от кого. Это инстинкт,от него нельзя избавиться!
Швидкоруч• 05 сентября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Багато. Співчуваю
автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Багато. Співчуваю
Так,хоча він директор фірми.
автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляРожева юбка
А что с моим инстинктом делать?Если я мама но иногда завидую бездетным?
Україна наше все• 05 сентября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Да - безответственность и одиночество
Диверсификация• 05 сентября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Я вот например мама 9 летнего сына.С одной стороны,я очень горжусь,что я мама.Я родила в 18 лет.А с другой стороны,я про....рала свою жизнь(
Тогда почему вас удивляет , что многие женщины не хотят детей ? Зачем прос...ть жизнь , если можно этого не делать ?)
Безсовісна кума• 05 сентября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Моя мама на своих бездетных подруг говорит - Они не могут забеременеть,бедняжки(((((
Не думаю,что они страдают от отсуствия детей.Цветут и пахнут.
Возможно не страдают, возможно страдают.
Я долгое время не могла забеременеть, имелись проблемы, каждому встречному не расскажешь, потому говорила не хочу, не время.
А на деле очень по этому поводу страдала, переживала, каждое желание - всегда малыш. когда забеременела - счастливее меня не было никого, сейчас может внешне бер и роды, недосып дали о себе знать, но я б ни за что не променяла сына на отсутствие темных кругов вокруг глаз и -10 кило)
Все это и так наладится.
Khmelnichanka• 05 сентября 2024
Я не хотіла конкретно народжувати.
А мати дітей - хотіла.
автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Все это и так наладится.
Просто нужно много двигаться,меньше кушать вредных продуктов.
автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я не хотіла конкретно народжувати.
А мати дітей - хотіла.
Тоді або сурмама або з дитбудинку.
автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляДиверсификация
Ну назад уже не засунешь в живот такого здорового парня))))))
автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляДиверсификация
Я же написала,что очень хотела ребёнка,но с другой стороны жизнь потеряна(
Khmelnichanka• 05 сентября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Тоді або сурмама або з дитбудинку.
Саме так.
Безпринципова• 05 сентября 2024
Просто не хочу.Ніколи навіть не на хвилинку не з‘являлось таке бажання.
Мені 29, люблю своє життя таким,яке воно є.На щастя, чоловік такої ж думки)

Але поважаю людей, які мають і виховують діток, бо це зовсім не легко.
Обідно, що вони мою позицію не поважають.Мамочки з мого оточення постійно закочують очі і «як так можна?ти ж жінка!Діти - це найбільше щастя.Ти хвора»
Набридло.Стараюсь взагалі уникати цієї теми в компанії.
Хвець-тець• 05 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я не хотіла конкретно народжувати.
А мати дітей - хотіла.
ой в мене такі ж думки...наче і хочеться дитину...але як через це все пройти..аж в жар кидає))
автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Саме так.
Сурмама - дорого,може не захотіти віддавати вам вашу дитину і ще може спокусити вашого чоловіка,я колись серіал дивилася.
автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова

Кажіть їм,що ви не можете мати дітей.
Трахтибидох• 05 сентября 2024
Бо якщо розглядати материнство як можливість, а не обов´язок - перш ніж приймати таке рішення, задаєш собі питання про те, нащо це тобі. Я для себе такої відповіді поки не знайшла, потенційно нічого в народженні дитини не зробить моє життя кращим. При цьому я себе не відношу до чайлдфрі (я не проти дітей як таких і не виключаю, що завтра увімкнеться шалене бажання стати мамою), але ось уже 11 років в шлюбі поки такої потреби не відчуваю.
Khmelnichanka• 05 сентября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
В мене немає чоловіка і не було сурмами, тому ці проблеми мене оминули ))))))
Хвець-тець• 05 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова

аха....тільки ви в ресторан, а вони вчити з дитиною уроки))))
автор Директор Пляжу • 05 сентября 2024
Ответ дляХвець-тець
А з чого ви вирішили,що мами не можуть ходити в ресторани,і що вони взагалі,як в тюрмі?
Трахтибидох• 05 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова

От мене таке теж бісить.
Завжди знайдуться якісь жалісливі дурепи, в яких у голові не вкладається, як це так можна не хотіти, ну точно ж не виходить а на людях тримають маску.
Kira2022• 05 сентября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Через сколько после замужества родили? Давно были с мужем знакомы?
Хвець-тець• 05 сентября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
та можуть ходити в ресторан, але погодьтесь...десь дітні заздрять бездітним. Вихідні, відпустка все підлаштовується під дитину
Але якщо поруч адекватний чоловік і няня...то життя полегшується в рази
Безпринципова• 05 сентября 2024
Ответ дляТрахтибидох
От мене таке теж бісить.
Це для мене такі безпардонні фразочки.Раніше, я аж кипіла, коли мені таке казали, а зараз просто сумно, що в наш час ще досі є люди, які не можуть прийняти той факт, що кожен повинен жити життя, так як йому добре.
lilu1990• 05 сентября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ні,просто по спілкуванню з ними помітила.Нормальних дуже мало.
Їх же хтось виховав))) якась мудра жінка
ШобВам_КакНам• 05 сентября 2024
Наверное, это так же сложно объяснить как и мне, например, почему хотят родить) Нет желания этого внутри, никогда не было.