Firzz• 06 сентября 2024

Донька та її хлопець. Як би вчинили ви?

Доньці 19 років, вже півтора року вона має стосунки з хлопцем, також 19 річного віку. Чим він займається невідомо, але у свої роки вже заробляє більшу суму ніж ми з чоловіком разом, що також здається дуже дивним. За легендою, яку він роз оповідає він займається веб дизайном. І грошей, які він заробляє йому вистачає не лише на себе, та на доньку, а і для того аби орендувати квартиру і платити за комунальні послуги і паралельно з цим на залишок грошей нормально себе відчувати. Якусь частину грошей заробляє і сама донька, але вона пару днів назад прийшла с заявою, що він пропонує їй переселитись до нього, аби вони жили разом в орендованій кімнаті. А їм усього по 19 років… ви би як поставились?тобто вона не питала дозволу, вона ніби поставила перед фактом, що це питання часу і ось—ось вона переїде
Above• 06 сентября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Стиль написания у всего этого один
Значит всё-таки автор или тролль или шибанутая на всю голову.
Olga_72• 06 сентября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Автор примелькался просто
Я була у відпусці від советчиці. То мені вона ще не примелькалась.
Love_Love_Love_• 06 сентября 2024
Автор, вам треба зайти в тему про доньку яка тиждень вже не дзвонить мамі і там з нею все обговорити ( з автором)
rybka21• 06 сентября 2024
Ответ дляAbove
ШибанутАЯ?
Це ж хлопчик
Above• 06 сентября 2024
Ответ дляrybka21
ШибанутАЯ?
Це ж хлопчик
Ух, нифига ж себе, там точно биполярное расстройство.
rybka21• 06 сентября 2024
Ответ дляAbove
Звичайна платна троляка, недокопірайтер для наповнення контенту і підтримання активності на помираючому ресурсі
Майя15• 06 сентября 2024
Ответ дляFirzz
Квартиру
А вам щось перепадає з його доходів?
Манюнайтед• 06 сентября 2024
А ты не фантпзируешь что он в 19 столько мутит лаве?
yer• 06 сентября 2024
Ответ дляMarichkaaaaaaaa
Я бы своего ребёнка отпустила. Да, я не мать, но у меня был подобный опыт - встречалась с парнем с 16 до 17 лет, мной воспользовались. Мама не противилась моя, отпускала на ночёвки, хоть было и рано в таком возрасте. Но спасибо моей маме, я прожила этот опыт. Пускай она строит жизнь и совершает свои ошибки. Без этого никак
так вас на ночовки звали лишь, а у автора дочь берут почти в жены и уже обеспечивать, делиться заботой.
Мілася-6892• 06 сентября 2024
Ви тріль???
Це вже не діти, а дорослі. 19 років......
Пора випускати дочку із гнізда
Моїй 17 і живе з хлопцем, все нормально.
І тим більше якщо хлопець заробляє гарно, що в цьому поганого? Відстаньте від дівчини
Marichkaaaaaaaa• 06 сентября 2024
Ответ дляyer
Не отпускать теперь? В 30 лет тоже у мамы спрашивать она будет?
Marichkaaaaaaaa• 06 сентября 2024
Ответ дляyer
Да, в 19 лет ещё не совсем взрослая, но уже ума нужно набираться. Не 15 лет