Летала_НаМетле• 06 сентября 2024
Какая цена обуви Ваших детей 10 лет?
Интересует осенняя и зимняя обувь
Помогалочка• 06 сентября 2024
Ціна не впливає на якість і торгові марки) тому що хтось купує на сейлах) купила доньці коламбію сапоги за 1500 (на розпродажі), син сам собі соломони вибрав за 150 євро (без розпродажу).
Пишна молодиця• 06 сентября 2024
Кроссовки Скечерс 1600, со скидкой 1300.
Вторые кроссовки с рынка (но самые любимые у дочки) 900 грн.
Босоножки летом были из Спортлайфа 1600.
Осенние Джеокс 1700
На зиму не покупали ещё.
Осенние Джеокс 1700
На зиму не покупали ещё.
Неправдиша• 06 сентября 2024
У моєї 10-річки розмір 36. На розпродажах (в тому ж Walker в Каравані) багато взуття такого розміру. І Томмі, і G-star , Mexx. Беру по ціні до 2 тис. грн. Можу і за 1000 там виловити щось.
Є за 5000 тис. НайкДжордан, але не вважаю, що їх треба купувати без розпродажу. Так сталося, що її старшій сестрі подарували і вона теж прям дуже їх захотіла, то я купила без розпродажу
Зимове в Інтертоп купую типу Джеокс, стараюсь взяти на розпродажі, але інколи беру по повній ціні, якщо завчасно не придбала
Сплюшка• 06 сентября 2024
Зимові завжди беру дочці лише Ecco, і не термо, а гідромакс на хутрі чи войлоці. Вони теплющі. А мембранні ecco не підходять, хіба що на єврозиму.
Пуки-куки• 06 сентября 2024
Осінь ходить в кросівках,ось в скетчерах,на зиму екко купляю на розпродажі.Дівчинка
Уравнобешенная• 06 сентября 2024
Ответ дляСплюшка
а зачем теплая обувь в Киеве? детям ни разу не покупали..деми более чем достаточно
Кайдашева дочка• 06 сентября 2024
Ответ дляНеправдиша
Классно когда у ребенка ножка маленькая .У моего в 11 лет 43 размер .И широка шо капец:(((
Кайдашева дочка• 06 сентября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Тёплую уже лет 5 не беру.Ни себе ни детям ни мужу.Деми только.На улице всю зиму +5 +10
Уравнобешенная• 06 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
тоже самое
Завжди з рушником• 06 сентября 2024
в таком возрасте были джеокс, скечерс, в основном, с распродаж
Коко На Страже• 06 сентября 2024
До 5 тыс.
Но я не экономная. Если взять то что продают за 500 это на 1 день.
Триндю-бриндю• 06 сентября 2024
Зимові шкіряні ботінки 1800 грн.
Шкіряні кеди брала з сейлу за 1200 грн.
На осінь ботінки по 800 і 900 грн,брала 2 роки тому,ще буде носить.
Кросівки Нью баланс 1700 і 2400 грн.
Шкіряні кеди брала з сейлу за 1200 грн.
Кросівки Нью баланс 1700 і 2400 грн.
Попихтю та й годі• 06 сентября 2024
Сапоги Суперфит 2500, деми кросовки Ванс 3500 (панты наше все), обычные кроссовки до 1500
КАПСЛОЧНИЦА• 06 сентября 2024
Моей 18 , самая её дорогая обувь Джорданы за 7000грн купила во Франции.
И угги за 4000грн
Остальные всё дешевле
И угги за 4000грн
Остальные всё дешевле
Ласунка• 06 сентября 2024
У всех детей в районе 50-100 евро. У старшего нога очень быстро растет. За год 4 раза покупали новую обувь
Само_достаточная• 06 сентября 2024
Моїй 10, чоботи зимові Sorel за 3000, adidas TERREX осінні за 1550, кросівки nike за 900, кросівки reima за 1250 все куплене на розпродажах
Звездолётчица• 06 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Сину на широку ногу с високим підйомом скечерс зайшли. На днях взяли 42 розміри на зараз сіткою і на дощі.. типу шкіра (ну написано було шкіра, наче))
Само_достаточная• 06 сентября 2024
Ответ дляУравнобешенная
А ви не гуляєте? без авто не пересуваєтесь? Моя худенька і мерзне на прогулянках в осінньому взутті.
НаБалКоніХодять• 06 сентября 2024
Крокси - 1600 грн, кросівки пума сітка - 1100 грн, кросівки пума шкіра - 1600 грн, черевики еко зимові - 2200 грн.
Все, крім кроксів, купувала в період розпродаж
А от минулого року, провтикала і прийшлось зимове брати за 5200 грн 😳
Ужгород• 06 сентября 2024
хайтопы Зара за 790 грн, сандалии Резервед на распродаже - 459 грн, шлепки с базара - 250 грн, кроссы на физру тряпчаные - 350 грн
вызывайте соцслужбы
Кайдашева дочка• 06 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Осінне взуття треба брати на товстій підошві і зі шкіри.І щоб устілка була тепла.І носок не капроновий,а тепліший.
Летала_НаМетле
• 06 сентября 2024
Ответ дляУжгород
вызывайте соцслужбы
Мне кстати понравились кроссы в резерведе, но у них все время вылазил язык, теперь не рискую брать
Само_достаточная• 06 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Шкіряне взуття для активного проводження часу то минулий вік. Капронові шкарпетки взагалі дитина не носить.
Кайдашева дочка• 06 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Ну добре .Єкко купляйте.Воно не шкіряне.Тільки коштує 5-7000 грн за парк