Летала_НаМетле• 06 сентября 2024
Какая цена обуви Ваших детей 10 лет?
Интересует осенняя и зимняя обувь
Сплюшка• 06 сентября 2024
Ответ дляУравнобешенная
а зачем теплая обувь в Киеве? детям ни разу не покупали..деми более чем достаточно
Ну, в Києві ж зим не буває.... А реально, то тепле взуття краще ніж не тепле взимку. Ми постійно скрізь машиною, але коли в сховищі шкільному на бетоні годинку постоїш, то одразу переваги нормального зимового взуття відчутні. Ви не купляєте зимове, вам ок так, а нам ок в нормальному зимовому взутті.
Сплюшка• 06 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Осінне взуття треба брати на товстій підошві і зі шкіри.І щоб устілка була тепла.І носок не капроновий,а тепліший.
А може краще нормальні теплі зимові на хорошій підошві і носити на тоненький носок. Сенс однієї парою всі сезони нормально не закрити. І в -15 в осінньому вже дуже некомфортно.
Кайдашева дочка• 06 сентября 2024
Ответ дляСплюшка
А де ви -15 бачили?В нас на півдні якщо -5 є то й добре.І то пару днів.А так дитина в основному на авто їздить куди треба.На вулиці в -15 не гралась би довго.
Сплюшка• 06 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Я не про південь пишу. Центр, північ і захід спокійно взимку мають -15. І діти на вулиці не тільки граються, а ходять до школи, на тренування, їздять з батьками в справах.