Бюст Березуцкого• 06 сентября 2024

Чи знаєте ви особисто чоловіків, які люблять втключно струнких жінок?

из_под_тишка• 07 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Это всего лишь предположение.Может он правду говорит,что ему нравятся полненькие.
ведь жесть тема вышла..тема ненависти к женщинам определенной группы
Эт вернячОк• 07 сентября 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Богатый?
Нет. Симпатичный, потому проблем нет
_Злата Ibra_• 07 сентября 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Нет. Симпатичный, потому проблем нет
Ого, как женщинам мало надо. Всего лишь симпатичность )
Эт вернячОк• 07 сентября 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Он умеет напустить пыль в глаза. А по факту ужасный человек, любит руки распускать...
_Злата Ibra_• 07 сентября 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Тогда ясно
Ms. Анонимная• 07 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Якщо людина хоче бути стрункою,то нехай буде стрункою по всьому тілу.Я саме так і хочу.
аякже, тіло ж завжди робить саме так
автор Бюст Березуцкого • 07 сентября 2024
Ответ дляMs. Анонимная
аякже, тіло ж завжди робить саме так
Я груша,так,у мене в першу чергу худають груди,обличчя,руки,плечі,а стегна і боки,на жаль в останню.
Але я не виглядаю,яккарикатура,всеодно якась частина жиру зникає зі стегон.
Рожки-да-ножки• 09 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Странно,как же тогда на полных женятся)
ну, чаще все же женятся на стройных, а потом уже так и живут
автор Бюст Березуцкого • 10 сентября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Да,редко встретишь толстую невесту в свадебном платье.
Juliie-bd9a• 06 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
На жаль,вам не щастить з чоловіками,вони люблять тільки вашу зовнішність((((((
Удалено администрацией...
Juliie-bd9a• 06 октября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Аналогічно. Не знаю таких, хто любить повних. Всі знайомі люблять струнких.
Мій тато маму любить і дивиться з захватом після 40 років шлюбу. Мама 170/68, 62 роки
В моєму віці була 60, і батькові подобалася

Я коли була худенька, батько казав мені «Дивись яка мама гарна, отак має жінка виглядати».

Якщо що, мій батько завжди мав високий достатньо дохід, і вирішував всі важливі питання. Дуже худі йому ніколи не подобались. Тому в кого який смак
Juliie-bd9a• 06 октября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Читаю ответы и дурно становится.

Да, мой муж любит стройных, но я с формами девушка, раньше весила 55 +-, поправилась до 70, ни разу не упрекнул, секс все такой же, заботится, любит.
Знаю что нравятся худенькие, сама хочу похудеть, но это никак не влияет на чувства и отношения в семье
Нет насмешек, подколов. Есть поддержка, хвалит если спортом занимаюсь или мне компанию составляет
Клас, я дуже рада за Вас. Це дуже приємно читати.
Juliie-bd9a• 06 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Моєї мами тьоті чоловік всіх повних хейтить.
Мені здається, що коли людина когось хейтить - це ред флег явний.

Одна справа не обирати для себе, інша - помиями поливати
автор useruseruser • 06 октября 2024
Ответ дляJuliie-bd9a

Так,він також хейтив мене за те,що я дивилася мелодраму,а не бойовик по тєліку.
Воленс-неволенс• 06 октября 2024
Ответ дляJuliie-bd9a

Одне діло - любити повною свою жінку, з якою прожив 40 років, і яка погладшала з віком. І зовсім інше заводити нові відносили з повною людиною, звернути на неї увагу, як на сексуальний об´єкт. Ми з чоловіком разом 23 роки, він погладшав) але я його все одно люблю, бо бачу його іншими очима, не такими, як його бачить якась жінка, що просто проходить повз. Це не зовсім те, про що мова в темі.
Juliie-bd9a• 06 октября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Так вона в юності була 60 кг при зрості 170
Зараз 67 десь. Не те, щоб вона сильно змінилася. Вона середньої комплекції. Батько мені казав, що красиво, коли в жінки є мясо на кістках. Тому тут в кого який смак

І батько міг обирати, бо теж в молодості був красивий і гроші мав завжди. І щедрий - ніколи не жалів грошей, мама розказувала, що її з подругами по ресторанам водив і платив за всіх. Але він щедрий сам по собі, це як риса характеру
Juliie-bd9a• 06 октября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Але ж тут говорять про те, як кидають за набор ваги.
Juliie-bd9a• 06 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Коли людина хоче хейтити, вона знайде привід. Часто це якась проекція власних комплексів і травм.

І взагалі, часто люди сходяться травмами, щоб відігравати це надалі. От є певний сценарій сім’ї, і люди підсвідомо обирають певного партнера, який в це впишеться.
автор useruseruser • 06 октября 2024
Ответ дляJuliie-bd9a

Так.Згодна з вами.Він ядовитий по характеру.
JenyaFlower• 28 октября 2024
Знаю кучу. Причем сами они жирные, само собой
автор useruseruser • 28 октября 2024
Ответ дляJenyaFlower
Ну так пусть покажут своим примером. А то только умничать умеют.
Где тут 0?• 11 ноября 2024
10страниц от женщин что мужчины любят худых, и одно сообщение от мужика что любят еб..бельных в игноре ...