Бюст Березуцкого• 06 сентября 2024

Чи знаєте ви особисто чоловіків, які люблять втключно струнких жінок?

Emm11117• 06 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Майже всі(( мій чоловік перестав спати зі мною, коли я поправилася на 5 кг і в мене став розмір М. Кохання пішло разом з сексом. Розлучення. Зараз вдруге заміжня. Чоловіку теж важливо мати гарну і струнку поряд, бо він і сам такий. Починає більше хвилюватися, дорогі подарунки робити, коли бачить, що чоловіки на вулицях заглядаються. І так, це відбувається, лише коли я струнка і гарно одягнена+ укладка. Лише + 5 кг, джинси і кофта і я одразу сіра непомітна для чоловіків миша
Ви не помічали в нього прихованої тяги до чоловічого тіла? В першого
автор Бюст Березуцкого • 06 сентября 2024
Ответ дляВилами по Воде
😀😀😀 Дякую ))) В мене ще батьки худі були . Тому така вийшла 😀
Повезло з генетикою.Мій чоловік був у відрядженні з колегою - колега і він харчувалися однаково,рухи однакові,спосіб життя однаковий і сон однаковий.Але чоловік погладшав на 15 кг,а колега хоч би хни,0 цілих,0 десятих набрав.
Вилами по Воде• 06 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Така ж ситуація.Але гени в чоловіка. Це він ще ростом хоть не малий. Брат його метр в шапці.
Ответ дляВилами по Воде
Я не питала,який зріст в колеги .Колега не товстішав,на відміну від мого чоловіка,хоча змітав в рот все підряд.
ДаЗдраПерма• 06 сентября 2024
Мій чоловік любить струнких,не тощих, а саме струнких з гарними вигинами.Я такою була..років 25 тому,зараз важу 90 кг.І що ?Він за мною труситься і ревнує.,кохає..Тому що закохуються у зовнішність, а живуть з людиною,її характером, а не з набором кг
Бараболька• 06 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна
Это уже мужчины с отклонениями. Я понимаю, дело вкуса, когда нравятся худые, но 5 кг…
Може там жінка 150 см, і фігура яблуко, всі 5 кг пішли в живіт при ніжках палочках? Я хз
Госпожа_тамагочи• 06 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
А що він про повних каже?Він їх ображає словами типу жирна кобила?
Він просто їх не любить. Ваше ж питання про це? Питання чи ви знаєте чоловіка, який ображає повних, не було.
Госпожа_тамагочи• 06 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Вам постійно варто пильно стежити за фігурою,інакше кине((((
Я постійно стежу за фігурою, бо не хочу бути жирною і хворою.
Госпожа_тамагочи• 06 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ні , на щастя таких не бачила .
Моє тіло -моє діло
Амплітуда шлюбу 60-90 була , не впливає
Я не шмат м»яса
Чоловік в мої 83 кг подарував. Ауді
Зараз десь 67, але це моє рішення що робити і коли
169 зріст ..
Ви праві. Але в чоловік має право на свої вподобання. Мій любить худих, а мене призмах будь-якою. Проте це не значить, що він не може мати своїх вподобань
Вилами по Воде• 06 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
В мене 1.67 зараз 44.70 зранку. Це я набрала. Бо на нервах була 43.20. Чоловік 1,74. Вага 86. Старається схуднути
Твой кролик написал• 06 сентября 2024
Жирные бабы не имеют права на размножение.

Хейтеры, люблю вас :333
Уси Пуси• 06 сентября 2024
Ответ дляВилами по Воде
Це ви так постійно зважуєтесь,навіщо? Я теж така худа як і ви,але абсолютно не слідкую що там на вагах,бо знаю і так що нічого не змінюється
Усміхайлик• 06 сентября 2024
усі
Вилами по Воде• 06 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Я просто такою худою не була. Була 46. А тут мінус такий. Ну це стрес
Свідок Перемоги• 06 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Мій каже, там така гарна тітка, поки щось знайдеш та доберешся, вже нічого не захочеться .
Уси Пуси• 06 сентября 2024
Ответ дляВилами по Воде
Я не стресі теж скидую
Ласкове телятко• 06 сентября 2024
Ответ дляMs. Анонимная
це жахливо((( відсутність бажання сексу і розлучення через якісь срані 5 кг...
І нового такого ж знайшла. Де вона їх бере?
Комиссия50%• 06 сентября 2024
Не всі чоловіки заводять коханок чи розлучаються коли їхні жінки набирають вагу. Бо хоч і люблять фігуристих, але з часом це відходить на другий план і живеш з особистістю, а не гумовою секс-лялькою.
Ті, хто прямо стає імпотентом при +5кг, мають відхилення. Швидше за все вони латентні педофіли, яких збуджує дитячий худощавий образ. Моя співробітниця в 35 вийшла за 60річного. Вона його четверта дружина. Усі жінки худі з вузьким тазом і широкими плечима, коротко стрижені. Ну типаж хлопчика підлітка. Але їх обох все влаштовує.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 сентября 2024
Відсотків вісімдесят. Майже всі тобто. Навіть мій тато хоч сам не худий а я в нього пішла. І мама покійна була схильна до повноти але далі 48 розміру одягу не розповзалась, тримала себе в руках( схильні до повноти зрозуміють що це дуже важко при такій генетиці навіть в цьому розмірі себе тримати). Я товста. Мій чоловік і до мене жодної худої дівчини не мав. При тому що не альфонс і сам колись мав зайву вагу. Але свекруха довго була товста, тому видно таких і обирав. І я поправилась, сварились ледь не до розлучення, але жодного натяку навіть на мою вагу навіть на емоціях. При цьому у нас нездорова дитина(онко генетично) то я декілька років не працювала після декрету і він всіх утримував, тобто не за гроші взяв мене заміж. Зараз худну з 56 розміру до 50, дозріла головою в 33 роки. Але мені просто пощастило з чоловіком і все. Заміж виходила в 85 кг при рості в 165 см. Худнути почала з 117 зараз 102. Не фонтан, але вже сама не можу. Читаючи теми вдячна своєму чоловікові що любить яка є. І не сантехнік, а керівник відділу
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я теж.Я хворію навіть частіше,коли повна
Ответ дляВилами по Воде
А як ви думаєте,і як ви вважаєте,чому колега мого чоловіка весь час худий?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 сентября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Читаю ответы и дурно становится.

Да, мой муж любит стройных, но я с формами девушка, раньше весила 55 +-, поправилась до 70, ни разу не упрекнул, секс все такой же, заботится, любит.
Знаю что нравятся худенькие, сама хочу похудеть, но это никак не влияет на чувства и отношения в семье
Нет насмешек, подколов. Есть поддержка, хвалит если спортом занимаюсь или мне компанию составляет
Жесть, я з восьмого класу ношу 48 розмір одягу. По бедрах та плечах. Навіть коли не було зайвого. І теж були кавалери коли я мала різну зайву вагу. На обличчі - тонкі риси обличчя,але коли в тебе зайва вага хоч мінімальна обличчя погано виглядає, не красуня. Ще й руса. Так що навіть не знаю чому так. Мені теж це все важко зрозуміти що розмір М і вже розлюбив.
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Кажуть,чоловіки психологічно тягнуться до тих жінок,які схожі на їх матір.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 сентября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Максимально тактовна відповідь, якщо чесно. Я якось знімала себе голою на веб-камеру(без інтернету звісно, просто в ноуті). Так я б сама будучи мужиком себе голу не схотіла б якщо чесно. Тому й худну. Але чоловік може щось і думає але все нормально. Може дійсно вибрав схожу на матір.
Ширли-Мырли• 06 сентября 2024
Да, мой мужчина. Ему не нравятся полные женщины. Скажу больше, я ни разу не встречала мужчин, которым бы нравились в теле.
Ответ дляШирли-Мырли
Я встречала таких.Более того,мне нравился один такой мужчина,который любит полных.Но я не хочу быть полной
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Так, і навіть з банального грипу довше видряпуєшся
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Це один із двадцяти. Мені пощастило я потрапила на такого. А якби ні - то була б одна а якби заміжня за іншим то все було б дуже сумно
Вилами по Воде• 06 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Це для мене така ж загадка. Пам’ятаю пішли ми в кафе. Напились,на держись. А в мене зранку -1. Як? Або такий обмін речовин швидкий,або щось десь не усваюється
Анчо Ус• 06 сентября 2024
Так. Є один такий знайомий. Любить прям супер худих і високих, від 175см. Я сама струнка і досить висока але до його около анорексичних ідеалів не дотягую))