сою не люблю• 06 сентября 2024
А мобилизуют ли с нейрогенным мочевым пузырем?
Мейк-ап форева• 06 сентября 2024
5. Стаття 86: передбачає наявність неорганічного енурезу.
Громадяни та військовослужбовці, які страждають на нічне нетримання сечі, направляються на стаціонарне обстеження та лікування. Факт наявності нічного нетримання сечі повинен бути підтверджений службовою, медичною характеристиками та актами спостереження з військової частини.
Обстеження повинно бути повним і комплексним за участю невропатолога, уролога та психіатра. Якщо нетримання сечі є одним із симптомів захворювання нервової або сечостатевої систем, то постанова приймається за статтею Розкладу хвороб, яка передбачає основне захворювання.
За відсутності патології з боку сечостатевої системи експертний висновок виносить невропатолог.»
Однозначная• 06 сентября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Странные нормы. Какие могут акты обследования из воинской части, если человек ещё не мобилизован, а просто имеет диагноз?
Мейк-ап форева• 06 сентября 2024
Ответ дляОднозначная
ВЛК направляет на дообследование в военный госпиталь. Там требуют госпитализироваться для обследования. У меня брат подобным образом астму доказывал когда-то, лежал там 2 недели, потом комиссия их принимала решение
Міряю від одиниці• 06 сентября 2024
Так можно лечь в больницу получается и специально там ночью делать лужи в кровать?
А ось і я• 06 сентября 2024
Ответ дляПолуничка
Конечно мобилизуют . Сейчас с любыми диагнозами мобилизуют.
це точно. знайомий чоловіка, 54 р., 2 суглоба замінив в цьому році, має астму і хворобу Бєхтєрєва, ходить з палицей і придатний!
миссАрфография• 06 сентября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Так
Картоплю чистити на кухні хіба це заважає ?
Це нормально жить завважає. Постійно хочеться сцять, постійні позиви і це не цистит , який можна вилікувати. Я страждаю нейрогенним мочевим пузерем. Всю ніч пробігаєш на унітаз, бо нирки працюють вночі, вдень розбитий , бо не має нормального сну. Я працювати можу тільки віддалено в своєму режимі. Добре, що бухгалтер і тому хоть якусь роботу можу найти, але мій заробіток зараз 5000 грн на руки. Питалася ходити в памперсі - то був жах. Пила АД, побочок куча і самий худший з них порушення толерантності до глюкози - це діабет.
Пояснила?