Жена миллионера• 07 сентября 2024

Где найти хорошего стоматолога? г. Днепр

ЕлькиПальки• 07 сентября 2024
Так розумію що у нас біда із стоматологами. Моя поїхала. Теж хотіла подивитись хто кого рекомендує. Але всі дивляться та мовчать.
Оксана -1f11• 07 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Мовчать, бо страшно щось радити - запалюють. В мене є стоматолог, яка мене влаштовує, можу написати, але якщо без коментарів буде. Лівий берег
Olga_72• 07 сентября 2024
Ответ дляОксана -1f11
Дякую за пропозицію. Хотілось би хоч в центрі чи на правому березі. Бо з Тітова це через все місто. Дякую що відповіли.
Малинка• 07 сентября 2024
а яка у вас проблема? бо стоматологи ж різні є
Дайте подумать• 07 сентября 2024
У Нєженцева, напроти озерки.
автор Жена миллионера • 07 сентября 2024
Ответ дляМалинка
Хочу кариес полечить качественно