Небалувана Галя• 07 сентября 2024
Як пережити смерть чоловіка?
Помер чоловік два тижні назад , залишилося 3 дітей. Йому стало погано на вулиці, гостра серцева недостатність, швидка не врятувала. Батько чоловіка ображається на мене, що не була поруч, думає, що можна було б раніше побачити , що у нього проблеми із здоров´ям. Як пережити втрату рідної, коханої людини?
Люблю джаз• 07 сентября 2024
Время надо. А винить себя в любом случае будете. Это большое горе. Сочувствую
Губной рояль• 07 сентября 2024
мені знадобилося два роки ,щоб прийти в себе ,і ще час на те ,щоб знайти себе саму знову . рекомендую знайти психолога ,займатися якнайбільше хоч чимось ,щоб було менше часу на думки ,бути з рідними ..але все одно горе це нормально,і так просто воно не минеться,це треба пережити( будь-яка рана потребує часу на загоєння ,і сліди від неї теж залишаються на все життя
Небалувана Галя
• 07 сентября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вы за границей?
Помер за кордоном, привезли на поховання в Україну, з дітьми вже тут і залишимся .
Небалувана Галя
• 07 сентября 2024
Ответ дляOlvia1987
Що значить не була поруч і могла раніше побачити,що в нього проблеми зі здоров´ям?Він ваша дитина маленька?
Не розумію.... Я була з дітьми вдома, чекала його.... Уже пізніше прийшли з поліції, повідомили...
Рассказница• 07 сентября 2024
Співчуваю.
Скільки років Вашому чоловіку було?
При чому тут ви?
Все одно,це важко прийняти, боліти буде. Через деякий час біль буде тупіша,вже не так гостро. У Вас є дітки, і їм теж страшно і боляче. І їм Вас теж жалко. Але так, треба сили і йти далі. Звикнути жити без чоловіка... дуже боляче, співчуваю
Скільки років Вашому чоловіку було?
При чому тут ви?
Амбасадор щастя• 07 сентября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
А він колись жалівся на серце? У нього бли якісь проблеми зі здоров´ям?
Небалувана Галя
• 07 сентября 2024
Ответ дляРассказница
Співчуваю.
Скільки років Вашому чоловіку було?
При чому тут ви?
Скільки років Вашому чоловіку було?
При чому тут ви?
37 років... Дякую за співчуття
Вподобайден• 07 сентября 2024
Дуже важко буде, але у вас діти, тримайтесь заради них
Я сама через це пройшла, мене саме вони підтримали. Більше нікого поруч не було
Небалувана Галя
• 07 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Не скаржився, останній тиждень життя вживав алкоголь і вів себе погано, про що я нікому не хочу розповідати, щоб у рідних і знайомих залишилися про нього лише хороші спогади.
КаРаКаТиЦа• 07 сентября 2024
Отцу мужа так проще считать вас виноватой. Острая сердечная недостаточность потому и называется острая, ей ничто не предшествует, это не инфаркт, от которого можно спасти. Тут разве что если сразу дефибриллятором реанимировать, и то не факт, что смогли бы. У меня брат двоюродный в 40 лет так умер и муж сестры.
Небалувана Галя
• 07 сентября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Він зі мною навіть розмовляти не хоче.... Не вірить, що серце. А у мене ще немає на руках заключення, лише у морзі повідомили усно про причину смерті. Повністю всю його справу на руки мають видати через 2 місяці. І розслідування поліції, і медичні документи всі.
Пузата Хата• 07 сентября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Примите соболезнования. Мой первый муж трагически погиб 10 лет назад. Нужно время. И близкие люди рядом, не будьте одна, хочется плакать- плачьте, хочется говорить и выговориться- хорошо если рядом будут люди, которые вас выслушают. Держитесь! Только время научит жить с этой болью
Небалувана Галя
• 07 сентября 2024
Ответ дляПузата Хата
Дякую....
КаРаКаТиЦа• 07 сентября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Не разговаривайте, вашей вины нет и вы не должны оправдываться. Каждый переживает горе по-своему, вам нужно сейчас думать о себе и детях.
ПростоБелка• 07 сентября 2024
Соболезную!
Это очень тяжело и больно.Боль будет всегда,только она притупляется,пока не вспоминаешь, легче,вспомнишь,о человеке накрывает.
После смерти мамы я читала и смотрела о клинической смерти,мне так легче было.Может Вам этот ролик поможет,будет немного легче,если я правильно поняла они с нами рядом,просто мы их не видим.
Ролик с Анитой Мурджани у нее был околосмертный опыт,вернее кома
И тогда она увидела своего умершего отца и он сказал ей я всегда с тобой был рядом.
На ютубе с Мурджани много роликов,но в этом она больше говорит и об умерших,отвечает на вопросы.
Фильм Спасённый светом,в ролях Эрик Робертс,фильм на ютубе
Анита Мурджани. Жизнь большой подарок. Безусловная любовь к себе просто так.
Леопардові панчохи• 07 сентября 2024
Ответ дляМаринаХ28
Я Вам дуже співчуваю!!!
Автор, Ви не винні!!! Ви не могли передбачить коли це станеться.
У колишнього хлопця серце стало на футбольному полі, також гостра серцева недостатність. Біг, впав і немає людини. Ніхто не міг передбачити цей момент.
Бережіть себе та діток.
так 2 наших підрядники: молоді, здорові, ніколи ні на що не скаржились.... Один прийшов ввечері додому, сів їсти, поки дружина гріла - захрипів і повалився(((( швидка приїхала за кілька хвилин, містечно невелике, але толку.... сестра медик, була присутня на вскритті, розказувавала, що замість серця - шматки м’яса, 42 роки(((( Другий - 37, завів дитину в садок найменшу, вийшов і навіть до воріт не дійшов, далі все аналогічно, як у першому випадку,....
Киця-бриця• 07 сентября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
когда я была маленькой,так наш сосед умер,молодой до 35 лет милиционер,приехал домой на обед,сел есть и неожиданно умер.шок был у всех
Леопардові панчохи• 07 сентября 2024
Ответ дляКиця-бриця
і не кажіть.... вони в мене на об’єктах працювали....години дві перед цим я з першим сиділа, вирішували робочі питання... і нема людини .... страшно...
Правильно_Валерчик• 07 сентября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
кому що...
Вы кура, может автору было бы легче быть дальше
Леопардові панчохи• 07 сентября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
не треба свою самоідентифікацію іншим приписувати
Правильно_Валерчик• 07 сентября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Удалено администрацией...
Тільки час якось затре цю страшну душевну біль. Йдіть у ліс, гори, до озера або річки. Кому допомагає занурення у роботу, кому треба просто підтримка, обійнявши.
Читайте щось, відволікайтесь. Живіть заради дітей, про своє ментальне здоров´я думайте, біль згодом трошки стихне.
Обіймаю вас!
Ответ дляЛеопардові панчохи
Капець. Просто жах(((
Невгамовна шахиня• 07 сентября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Поговоріть тихенько з свекром.
Розкажіть,як є.
Мама Карло• 07 сентября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
К сожалению, на почве алкашки многие умирают от сердечной недостаточности.
Я понимаю ваше желание сохранить доброе имя мужа, но и на себя не надо брать обвинения свекра.
Майданщица• 07 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Поговоріть тихенько з свекром.
Розкажіть,як є.
Нащо??? Автору треба про своє ментальне здоров´я думати, а не стару людину втішати