Без комплексів• 07 сентября 2024
1 за всіх, говорить Україна
Є тут ті, хто дивиться такі програми? Які ваші враження?)))
Реально, інколи такий треш буває. А інколи норм.
Порекомендуйте щось подібне.
Люди, які негативно реагують на ці проекти, то не потрібно це сюди писати.
Порекомендуйте щось подібне.
175см55кг19лет (она)• 07 сентября 2024
Є люди, які дивляться телевізор?)))
Ну я теоретично знала, що вони є...
Без комплексів
• 07 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Є люди, які дивляться телевізор?)))
Ну я теоретично знала, що вони є...
Все є на ютубі.
Ви по собі не судіть 🤣
ПАЦАНКА О• 07 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Є люди, які дивляться телевізор?)))
Ну я теоретично знала, що вони є...
Хз, у меня спутник, они отрубили его, показывают пару каналов, поэтому не смотрю уже 2 года телевизор
Чучало яблуні• 07 сентября 2024
Я памʼятаю треш про кабачки якими дівчина імітувала секс 12 років, то був треш, так передачі інколи подивися і розумієш що в твоєму житті ще не така срака
Я тут Живу• 07 сентября 2024
Очень нравилось ’Я стесняюсь своего тела’, но к сожалению закрыли проект
Полтавська галушка• 07 сентября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Шошо? Она рассказывала в студии как себя кабачками этосамое 12 лет?
Мне без сахара• 07 сентября 2024
Когда то очень давно видела пару передач, мне как-то не зашло, таких идиотов показывают, не верится что такие бывают.
Чучало яблуні• 07 сентября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Мама ее рассказывала о ней такое
Аня+Федя=Данил• 07 сентября 2024
Не дивлюсь,але як працівник ,який мав відношення до цього трешу,то правда.
Люди справді існуючі,але шоу з цього горя,я проти робити.
Полтавська галушка• 07 сентября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Мама ее рассказывала о ней такое
Это ж сколько надо заплатить человеку, чтоб он такое на всю страну рассказывал...
а кабачок какого размера не рассказывала?
Чучало яблуні• 07 сентября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Ой я уже не помню на ютуб можно найти отрезок именно за это, я конечно угорала
Чучало яблуні• 07 сентября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
только передача кохана ми вбиваємо дітей
Медсестричка• 07 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Є люди, які дивляться телевізор?)))
Ну я теоретично знала, що вони є...
Все мои знакомые и семья смотрим телевизор . Нет никого кто не смотрит
Медсестричка• 07 сентября 2024
Ответ дляМне без сахара
Бывают. У меня в селе соседи живут - тема для передач.
Цветочница• 07 сентября 2024
Я когда то смотрела «4 весілля», очень забавная и смешная программа. Хотела посмотреть старые выпуски и не нашла на ютьюбе, только рашистский вариант.
Баба_Воля• 07 сентября 2024
Деякі передачі в вискакують в ютьюб.
В мого чоловіка бабуся дивилися «давай поженимся» с Гузеевой. Так так робота стояла в цей час. Коли питала що там за женихи - каже один гарних, 10 козочок у нього, корова, хата в селі, а вона вертихвостка в місті жити хоче!
Хвець-тець• 07 сентября 2024
Ответ дляМне без сахара
А они бывают, и много. У меня ’родычка’ есть такая, к сожалению
Хвець-тець• 07 сентября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Мльоо, жесть
Весела пiсенька• 07 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Є люди, які дивляться телевізор?)))
Ну я теоретично знала, що вони є...
ви ніколи не бували у Комфі/Фокстроті/Епіцентрі тощо? Не бачили, що там продають телевізори? У мене немає власного з 1997 року, але я ж в курсфі, що телевізори у людей Є.
Скокмоно - стокнуно• 07 сентября 2024
Ответ дляМедсестричка
И шо там показывают? 95 квартал и марахвон?))
Скокмоно - стокнуно• 07 сентября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Ну а до чого тут телевiзор? І в мене і в моїх батьків і знайомих є-використовуєм як монітор для інета. Але без укр.ТБ. чи у Вас ламповий ще, ті також ще є ))
Весела пiсенька• 07 сентября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
ні, у мене в якості монітора є монітор. мені вистачає. Просто бравада про ’а що, хтось ще...’ виглядає ну дуже дико.
Скокмоно - стокнуно• 07 сентября 2024
Последний раз тв смотрела....слушала в парикмахерской)) там какие-то девушки обсуждали быт.условия друг друга. Смысловой нагрузки не поеяла, но жаргончики и комментарии вообще жесть. Не поеяла зачем этот треш в салоне..хотя и работа мастера не понравилась. Обычно в салонах музыка и не напрягают бесмысловым фоном тв программ.
Мне без сахара• 07 сентября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Телевизор же не только чтобы телевидение смотреть.
Медсестричка• 07 сентября 2024
Ответ дляМне без сахара
Ну мы фильмы смотрим, мультфильмы. У меня для фона всегда работает, даже сплю под телевизор
ЧупакабраЗеБест• 07 сентября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
да, это с ней началось после того как ее в 9 лет изнасиловал откинувшийся отец.
вкрации• 07 сентября 2024
Як подивлюсь цю передачу, то розумію, що у містах люди тухло живуть, вони в селах вже у 8 класі вагітні, в 11 два рази розлучені, клепають кожному, від кума, свата, дв.брата, у них менше чим троє дітец не буває, за мужиків морди б´ють, у них життя таке насичене, що мені здається, що я своє проживаю дарма, там такі розборки, там такі страсті, беззубі і їх люблять, дітей їм клепають, одна поперед одною розчепірють ноги, мати Василева, ото в селах сексуальне життя насичене і разнообрвзне
Біле пальто• 07 сентября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Мама ее рассказывала о ней такое
Ой, я помню этот момент. Как она поднимает подушку и говорит что-то типа ’ну от, дивіться, кабачок лежить!’