Iryna -0b19• Изменено 07 сентября 2024

"Русские на войне" на Веніціанському кінофестивалі

Це зовсім не та добра новина, про які ви звикли читати на сторінках ШоТам, але ми не можемо залишитися осторонь. І просимо вас, друзі, долучитися до розголосу та боротьби з російською пропагадою!

Вчора у межах Венеціанського фестивалю відбувся показ фільму, який виправдовує злочини окупантів, просуває зручну для них тезу про «не таких росіян», а також закликає Європу до співчуття загарбникам. Українські кінематографісти та інші небайдужі люди вже намагаються зупинити показ цього фільму на іноземних фестивалях, а також його поширення за кордоном. А щоб пришвидшити процес, просять підтримки та суспільного розголосу у нас.
LudaSHS• 07 сентября 2024
Ответ дляIn limbo
О, ще орірую від її слів «Зрештою ми знайдемо і тих, хто говорить про деколонізацію росії» 😆😆😆
Про****сь, але де 😁 фсбшна криса.
Читали відповідь Маргуліс?
https://www.facebook.com/share/p/RfdmjSP6kTMUrvPQ/?

LudaSHS• 07 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
З того епізода,який бачила в інсті,мене більше всього зачепив чолов´яга,який каже:

’Я сюда пошёл, что б моему сыну не пришлось идти. ’

Тобто жодних сумнівів,що їх вилупки(які ще,можливо,в пелюшках зараз)теж в Україну полізуть свій лад встановлювати-
бути не може.
Все вони розуміють
Невинні,, вбивають українських дітей, щоб їх діти не воювали. Якась спотворена реальність
LudaSHS• 07 сентября 2024
Ответ дляНезламна
Як однією фразою умити руки всім ’хорошим руським’ 🤗 мілота ж
Так
Це розуміє Абас, казах
автор Iryna -0b19 • 07 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Все вони розуміють
Тобто він навіть думки не допускає,що його дитина може просто не воювати,не лізти в чужу країну,не вбивати людей.
LudaSHS• 07 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Недоцивілізація
vasilisa-l• 07 сентября 2024
Ответ дляcoch100
Я не поняла в каком смысле она хочет опровергнуть бытующее мнение о преступниках - что в армии русни только зеки или , что вообще не считает их действия преступлением?
Она не видит доказательств военных преступлений в действиях военных в Украине. Как-то так в Фейсбуке сегодня читала