В інтернеті з´явився документ від голови Департамента Охорони Здров´я щодо запасів питної і технічної води. Рекомендації для закладів охорони здоров´я. А простим людям що - ні слова? Це якийсь треш.
Dolce.Vita• 06 сентября 2024
Ответ дляGarnoKvit
Це шо тепер - і митися небезпечно? І посуду мити?
Якщо пишуть за і технічну, то виходить що так. А це де ви такий наказ взяли?
Ночка_темная• 06 сентября 2024
Як це, які засновані на комунальній власності міста? Кострубато звучить.І не може бути вкид шкідливих речовин, лише викид
Marisha1715• 06 сентября 2024
Это правда. У нас в области в реках подохла вся рыба , и в Десне ,она впадает в Днепр. Хотят выловить промышленно всю рыбу пока не сдохла от задухи. По анализам в воду попало вещество со взрывчатки.
Для скважин опасности нет, а где вода через очистные берется- там риск есть.
Байрактарочка• 06 сентября 2024
Ответ дляjudit
Такое по секрету по многим группам сейчас рассылают
то шо, це іпсо?
нумо шерлоки і шерлокині, давайте шукати на фотці ознаки іпсо 🕵🏼
Байрактарочка• 06 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
а чего 5 дней только?
на пʼятий день потужний найвеличніший ясне сонечко перетворить воду у вино
ВалюШок-d20a• 06 сентября 2024
Найдите Черниговский городской портал,репортаж про рыбу из сейма
Vlada-Maria• 06 сентября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Откуда у вас это фото?
судячи по вхідному штампу - з Київського міського клінічного ендикрологічного центру
Ответ для_Irina-K_
Інфа про потравлену воду з´явилась в телезі ще минулого тижня. Тож ми вже всі потравилися, можна далі не хвилюватися.
оно как оказывается очень медленно течет:
В Минприроды также сообщили, что, по данным Государственного агентства водных ресурсов, 30 августа органические вещества двигались по Десне со скоростью 26 км/сутки, 31 августа — 22 км/сутки, 1 сентября — 18 км/сутки. При сохранении такой тенденции загрязнение доберется до Чернигова ориентировочно 3−5 сентября, отметили в ведомстве.
Ответ длякураГАЛЯ
Пишуть, що забруднення осідає на дно.
ВалюШок-d20a• 06 сентября 2024
Слушала предприниматели своим дозиметром измеряли уровень радиации,радиационное пятно идет по течению Десны
Забруднювальні органічні речовини із річки Сейм уже дійшли до ділянки Десни в Чернігові, загрози питному водопостачанню немає.
Про це повідомляють у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, передає Укрінформ.
За даними відомства, результати лабораторних досліджень показали, що забруднення води є незначним, типовим для цього періоду року.
Характер руху забруднювальних речовин по Десні змінився: вони йдуть не суцільним масивом, а пересуваються по найглибшій частині річки, окремими плямами. Забруднення осідає на дно.
У Міндовкіллі нагадали, що протягом останньої доби на ділянці Десни перед Черніговом фахівці здійснюють заходи з насичення киснем поверхневої води.
Перевищення хімічних або високотоксичних компонентів, згідно з даними Державного агентства водних ресурсів, не спостерігається. Вода на підході до Чернігова мутна і темнішає.
«Важливо, що загрози питному водопостачанню немає. Адже питні водозабори для населення з річок Сейм та Десна в Чернігівській та Сумській областях не здійснюються», – заявили в міністерстві.
ВалюШок-d20a• 06 сентября 2024
Ответ дляleonid4d
А за ним ртутное облако и 6G-излучение
І я теж прікалываюсь
Ответ дляMarisha1715
вообще есть такая теория что это из-за взрыва мостов:
В Глушковском районе три моста через реку Сейм. Один из них был разрушен в результате удара 16 августа. 18 августа командующий Воздушными силами ВСУ Николай Олещук сообщил о разрушении второго моста, расположенного в районе села Званное.
там в речку сбрасывались отходы очень давно, так в общем эти отходы за десятилетия осели на дне, вода стала чистой и когда произошли взрывы, то это все поднялось со дна и произошла какая-то реакция. Где-то попадала на статью, не могу ее сейчас найти
Ответ дляMarisha1715
Риба в річках кожен рік гине. Чим вище і довше температура - тим більше шансів до масового мору. В цьому році була аномальна спека. Завжди так.