Небоброїдка• 08 сентября 2024

Чаггинтон, паровозик Томас, хот вилс, или обычная железная дорога?

Для дочки и в будущем для сына, что взять? Что из вышеперечисленного и само ездит и возить можно ? Дочке 2 года. Помогите разобраться что приобрести. Может подскажите что то еще лучше?
Результат:
вже голосів: 7
2 (28.57%) хот вилс
2 (28.57%) паровозик Томас
2 (28.57%) что то другое (пишите в к
1 (14.29%) железная дорога
0 (0%) чаггинтон
Намакушка• 08 сентября 2024
В мого малого був і Чагінтон, і Хотвілс і залізниця Лєго Дупло і просто Лєго. Це були його улюблені іграшки окрім Хотвілса. Чагінтон, том парааозики ж які самі їздять, а є які чіпляються, ми зібрали ціле місто з мийкою, депо, копальнею і ремонтною станцією і ще вони між собою розмовляють але англійською. Лего Дупло просто офігенний криатор, звичайна лего дорога прикольна тим, що вона на пульті.
автор Небоброїдка • 08 сентября 2024
Ответ дляНамакушка
А какой для начала взять набор чагинттн?
Намакушка• 08 сентября 2024
Лего Дупло в нас найбільш популярністю користувалось в такому році, там всі кубіки Дупло підходять і можна будувати будь що, Чагінтон пізніше, коли мультик почав дивитись. Але обидва комплекта обожнював.
Намакушка• 08 сентября 2024
А, не дочитала. Я Чагінтон купувала давно дуже, в нас там кілька наборів, доріг і будиночків. Я вже не пам´ятаю, бо син великий вже. Здається спочатку був набор з дорогою і тунельчиком, з паровозиком КОКО, а потім докуповувала все інше
ЕлькиПальки• 08 сентября 2024
У сина було лего, хот вілз і залізна дорога, все на ура. Що таке томас і чагінтон не знаю. Зараз доньці 2.9, все лишилось від брата, але інтересу 0. Діти різні...
Коко Шанель• 08 сентября 2024
сину подобається томас і друзі. спочатку випадково купили одну дорогу, якось трохи погрався і забув. а потім почав дивитись мультик і дуже сподобався. зараз багато різних доріг, які ми збираємо в одну, багато потягів (моторизованих і звичайних), шукаю ті потяги скрізь, і сама від них кайфую
і книжки різні про томаса є.

обожнює коли я йому вигадую казки на ніч про томаса.
хот вілс теж є, але не так фанатіє як від потягів.

в 2 роки ще не купувала б, почекайте коли буде інтерес.
Несу добро людям• 08 сентября 2024
Ікеа чи інша подібна з дерева- вони усі стандартного розміру. У нас перша була Heros німецька, а до неї купували мости, переїзди та інше різних брендів. Діти грали роками-навіть дорослим цікаво. Зараз віддали маленькому племіннику
Кринжова баба• 08 сентября 2024
У нас был Томас. Сыну нравилось. Мне кажется, все от качества зависит. Главное, чтоб легко собирались и разбирались рельсы, и не сломались в первый месяц. А ещё смотрите по бюджету, чтоб можно было докупать рельсы.