Усміхайлик• 08 сентября 2024
Ви б погодилися на таке? Пропозиція 18+
Уявіть ситуацію. У вас закохується олігарх і пропонує вам умову. Він дасть вам 5 млн баксів якщо станцюєте для нього гола на столі при людях у якомусь популярному ресторані.
Ви б погодилися?
Результат:
вже голосів:
78 (50.98%)
Так
44 (28.76%)
Ні
17 (11.11%)
Скоріше так, чим ні
14 (9.15%)
Скоріше ні, чим так
Мастер Пис• 08 сентября 2024
Звичайно! 5 хвилин потанцювати і решта все життя не працювати, жити в своє задоволення, та легко!
КвартираЧья• 08 сентября 2024
Ні, Хфигура не дозволяє та й танцюю я , як корова на льоду. Навіщо такий позор
Багиня• 08 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ну припустимо що у нього такий заскок є. Він любить щоб дівчина танцювала гола в людних місцях
То хай найме собі шаландру і не пристає до нормальних дівчат