Аноним_1858• 08 сентября 2024
Хтось знає де в аеропорті Шопена автобусний термінал?
Де автобуси в Україну
Дюагональ• 08 сентября 2024
З того , що каже Гугл , то коли ви прилетіли, то це ви будете в терміналі 1-2 , це зверху в Шопені, тобто виходите , ідете вправо і шукаєте платформу 6, але не впевнена , чи з неї їдуть автобуси саме до України
Золота орда• 08 сентября 2024
Аеропорт шопена невеликий. Все зрозуміло і купа вказівників. Також багато українців )). Хтось та підкаже, якщо самі не зорієнтуєтесь
ЭмчЭндЭм• 08 сентября 2024
Ответ дляДюагональ
Їдуть. Я недавно їхала щ Варшави, то заїзджали в аеропорт Шопен. Судячи по тому, що я бачила, то автобусна станція прям на виході з аеропорту. Там декілька тих платформ, всі автобуси в зоні огляду