Ms. Доброта• 08 сентября 2024
Куриные желудки - как готовить?
Люблю с детства , купила впервые
Ранее в супе их искала всегда
ГороховаЯ• 08 сентября 2024
Посмотреть со всех ли снята внуттренняя поверхность несъедобная. Мы тушили просто с луком
Love_Love_Love_• 08 сентября 2024
Я довго томлю, потім додаю моркву, перець,помідори, порей, трохи теріякі, соєвого, часник і посипаю кунжутом
Саджу все зарання• 08 сентября 2024
Я жаркое делаю в мультиварке
Помыть порезать, обжарить с луком и морковью 10минут, тушить + вода минут 20 + картошка и еще 40 минут пароварка суп.
Vladimir1978• 08 сентября 2024
Магазинные они совершенно другие по вкусу. Жрал я их по 35 грн за килограм. Поел и через время выдыхаешь такой отвратительный из зо рта запах что просто жесть. От этих магазинных желудков, сердец, печени итп выхлоп страшный. Намного хуже самого отвратительного перегара.
Оновлена версія• 08 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Навіть не знаю, щоб мене примусило їх з´їсти
Я раніше теж так вважала. І досі не їм інші субпродукти - ні сердечки, вкрай рідко печінку, ніколи ніякі кров´янки, лівери тощо. А потім чоловік приготував ці курячі шлунки у сметані з цибулею, довго протушивши. Це дуже смачно і просто, тепер готуємо їх так час від часу. Буквально купуються чисті шлуночки, промити, обсмажити в вок з цибулею, залити водою зі сметаною + лавр + трави та сіль і через 25-30 хв м´яке цікаве м´ясо до пюре чи іншого гарніру.
Схожу історію маю з курячими шиями - постійно думала хто таке готує. Дали рецепт як їх запекти у соєвому соусі з чесноком. На смак чудово настільки, що важко відірватись, як насіння.
Анти-анонім• 08 сентября 2024
Ответ дляОновлена версія
Вірю але я з тих людей, яких хвилює яким чином вигодована тварина.
Тож курятину не їм зовсім. Шиї купую котам
Оновлена версія• 08 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Мене б теж хвилювала, якби я мала вибір де купувати інших)
Анти-анонім• 08 сентября 2024
Ответ дляОновлена версія
Я краще квасолю приготую, як варіант
Карамбулкул• 09 сентября 2024
Ответ дляОновлена версія
розкажіть, будь ласка, про шиі з часником, теж цікаво похрумтіти))
Карамбулкул• 09 сентября 2024
тушкую із луком (багато) та сметаною, довго
добре промити кожен шлуночок, викласти у каструлю із вершковим маслом і тушкувати на маленькому вогні десь годину, за цей час порізати цибулю - напівкільце ще на половину, багато, десь 3 великих - протушкувати цибулю теж на вершковому маслі і до шлунків, продовжуємо тушкувати з цибулею десь годину, за цей час вона ніби розчиняється і потім додаємо сметану, сіль, перець і дотушуємо.
Виходять дуже м´які, смачна підлива.
Можна в мультиварці готувати.
Виходять дуже м´які, смачна підлива.
Можна в мультиварці готувати.
Оновлена версія• 09 сентября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Перемити, обсушити та в глибокій мисці засипати сіль, паприку, подавити часнику на власний смак, налити соєвий соус, щоб добре змочив. Перемішати і закинути в холодильник на 1+ год, можна хоч вранці, щоб приготувати ввечері - як Вам буде зручно, від тривалого маринування тільки краще на смак стають. А потім розкласти на широке деко та запекти при 200 градусах хвилин 30, щоб зарум´янились.