YaЯна• 09 сентября 2024

Брендові кросівки розлізлись

Брендові кросівки Fila розлізлись після першого ж прання у пральній машині. Прала всього 30 хв, у спеціальному мішечку
Кросівки за 450 грн з Конфіскату витримали мабуть вже разів 10.
Тепер я точно не розумію навіщо викидати такі гроші на ці бренди
ku4eravaku4erava• 09 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
За кордоном, у Німеччині
Их стирать нельзя вистиралке

Поля Дяченко• 09 сентября 2024
Fila-не очень качественная обувь. К сожалению.
Мяо• 09 сентября 2024
Как можно стирать обувь в стиральной машине Будет для вас наукой не лениться и стирать руками всю обувь.
Поля Дяченко• 09 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
Тобто в оригінальному магазині була китайська підробка?
Никакая не подделка. Просто качество у Филы не очень.
InnaInna1306• 09 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
Їм 4 місяці. Один раз вручну, не відіпралося. Другий раз в машинці
Эммм... а куда вы таскали БЕЛЫЕ кроссы так, что их остирать нельзя?!
вам на будущее - пользуйтесь специальными водоотталкивающими спреями (они есть и для кожи, и универсальные), это правда очень полезная вещь.
Наталка -русалка• 09 сентября 2024
Це підробка
Yamarisha• 09 сентября 2024
Автор, они явно разлезлись не от стирки. Наверное вы их повредили, когда первый раз вручную пытались постирать, а потом уже машинная стирка их добила или модель древняя и долго лежала. В любом случае это просто вам не повезло. Я стираю в стиралке абсолютно всю обувь на режиме хлопок 40 градусов. Вообще никаких проблем. Здесь писали, что пума и нб не выдерживают стиралку, у меня все норм, сто раз уже стирала. Даже светлые угги пыталась стирать руками, потом засунула в машинку и достала как новые.

MasterMai• 09 сентября 2024
Если в Дойчмане покупали то там обычная китайская подделка причем на все виды обуви
Olga_Ololoeva• 09 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
Якщо для вас це не гроші, то я не маю такої можливості.
Дівчата, більше не треба, дякую. Мені і так важко, ще ці кросівки
Автор, мне тоже фила не понравилась. Сетка, протерлись пальцы почти сразу. В других кроссовках такого нет даже в дешовых не так сразу
Yamarisha• 09 сентября 2024
Ответ дляMasterMai
Почему вы так решили? Я просто тоже смотрю на обувь, которая там продается и такие же мысли.
Lizavel• 09 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
Они не практичные изначально ,потому что белые.
dajkiri-irina• 09 сентября 2024
Это трудно назвать брендом. Качество ужасное
Нaталка• 09 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Як, як, яком доверху. Ви напевне й очі ще закотили під лоба,коли писали своє повідомлення.
Лизочек• 09 сентября 2024
У обуви Фила качество нестабильное. У меня есть кроссовки абсолютно нормальные, а у ребенка стали умирать после нескольких дней носки
inco• 09 сентября 2024
У меня Фила. В первую же неделю подошва отошла. В магазине так и не обменяла. Приходится подклеивать. Сами кроссовки нравятся, второй кроссовок не расклеивается. Просто повезло с браком.
anuta 27• 09 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Стираю обувь всей семьи в машинке всегда уже лет 12 и ничего не происходит с ними . Зачем стирать руками когда машинка это сделает качественно.
Lacrimo• 09 сентября 2024
Я б краще замочила їх в кисневому порошку, потім вручну. Там є полоси дермантина , таке прати в пральній я б не догадалась. Філа я не носила, але коли бачила зблизька - завжди здавались бюджетними. В пралках перуть тряпчаті неважкі з литою підошвою. Доречі, прала екко кроси повністю замшеві тонкі - не раз і в поганій машинці - то цим хоть би що. Але щараз кисневі порошки набагато краще відбілюють чим оця мішанина в машинці в звичайному порошку.
Dakha• 09 сентября 2024
Ответ дляchaechka_
Філа дуже погане взуття.Брала на зиму сину зимові-промокають як тільки виходиш на вулицю і ступаєш на сніг
Не знаю, я друге літо ношу босоніжки цієї марки, зручніших в мене ще не було, як нові
Подрысь• 09 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
автор, просто их лучше стирать руками. на будущее.

MasterMai• 09 сентября 2024
Ответ дляYamarisha
Я с обувью проработала 5 лет
Ездили на производства и в Китай и в Турцию, и в цеха ходили в Харькове. Уже глаз наметан , даже иногда угадываю на какой фабрике сделано .
vlad-svs• 09 сентября 2024
Ответ дляКокоСина
Філа це найдешевше і низькоякісне зі всього спортивного взуття. За 3 тисячі грн можна купити дійсно хороші кросівки . Може це і не з оф сайту та філа? Бо щоб так розлізлися зразу ....то фіг зна що за кроси
Фила за 3 тысячи буде такого же качества, как Найк или Адидас за 3 тысячи.
Ирина Веселуха• 09 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
Не смішно, мені кума привезла їх, я обирала по фото
Чесно, на розпродажі вага кума вам легко могла купити хороші кросівки за 20 євро, чому взяла Філу за 2900 грн- незрозуміло. Я своїх всіх Україні забезпечила взуттям по 10-20 євро , коли скидки до 75%.
Ирина Веселуха• 09 сентября 2024
Ответ дляMasterMai
Читайте, хто виробник. Одну й ту ж марку можуть робити , як в Китаї, так і в В´єтнамі.
df364tye3• 09 сентября 2024
Fila это гавно ,,,
скорее всего они не предназначены машинной стирке ,,,
асикс найк моделях описании указывают машинная стирка
kissaniya• 09 сентября 2024
Ответ дляMasterMai
Да что там подделывать Я вас умоляю пуму? Филу? Там выставлены самые дешёвые модели
Vika26• 09 сентября 2024
Мої NB, які були придбані років 5 тому в супер стані. Пережили вже багато разів прання. Звісно, я не одягаю лише їх, але осінь і весну ношу достатньо часто. І чоловікові ще перші NB також прожили років 5 і потім ще вдома у власному подвірʼї їх добивав. Наступні цієї ж марки вже зовсім не такі, на жаль( після прання жорсткі, але поки вигляд тримають. Adidas взагалі якісь рипучі попались, хоч виглядають ще непогано після року користування. Але так як скриплять одягає чоловік їх не дуже часто.
Nike білі з екошкіри доньці підлітку влітку купили, на вигляд вже не дуже. Мабуть, і на рік не вистачить.
Egin• 09 сентября 2024
Ответ дляMasterMai
Я тоже о Дойчмане подумала. Мой муж тоже в этом магазине покупал ботинки фила и они треснули на сгибе через пару месяцев носки
Плету з бісеру• 09 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
Автор, у вас на фото явная китайская паль, у нас такие в конфискате по 600-700 грн. Они еще и вонять жутко начинают сразу. Разлезлись бы даже без стирки, попади вы разок под дождь
Его Святейшество Байрактар• 09 сентября 2024
Вони старі, як хтознашо
По ним видно
В житті би нові не розрізлись до таких дірок
LoveYouOrNot• 09 сентября 2024
При якій температурі прали?
Мене останнім часом дивують Пуми з Мегаспорту - кеди і кроси за пару місяців лопають по шву, або шов розповзається. Така дивина(