Брендові кросівки Fila розлізлись після першого ж прання у пральній машині. Прала всього 30 хв, у спеціальному мішечку
Кросівки за 450 грн з Конфіскату витримали мабуть вже разів 10.
Тепер я точно не розумію навіщо викидати такі гроші на ці бренди
Kot_v_meshke• 09 сентября 2024
А сколько вы их носили до стирки? Такое ощущение, что стелька протерлась от интенсивной носки.
Ответ дляЕленка14
Може пишуть і образливо, але ж ви самі розумієте, що то не машинка так протерла діри вам на п´ятах
. Якість конкретно цих кросівок - г...но. (останнє слово читати українською)
Устілка була ціла. Навіть і напис ще був. А потім все стерлося, фарба розтіклася. І такі дири з´явилися. Їх не було
Катруся 777• 09 сентября 2024
Автор, не засмучуйтеся. Я теж не раз вже так попадала. Особливо, пам´ятаю, як чоловіку з Чехії купили кросівки, на той час дуже дорого було,теж брендові. Відносив від сили літо, розлізлися так як ні одні до того. А в Ашані які ще до того купував, мабуть гривень за 150+/-, то носив роками і не давав викинути бо цілі були, але вже підошва вся стерта)) тому так, зараз багато і підробок, і бренди не такі вже і бренди бувають... Тут Ви не вгадаєте. Тільки методом ’тика’.. А на те що тут ядом бризкають - не звертайте увагу, тут повно таких як то взуття))). Бажаю удачі, і щоб наступного разу Вам обов´язково повезло))
Ответ дляКатруся 777
Дякую дуже🌸
Ответ дляYaЯна
Не вірю, що машина протерла всередині дірки. Де завгодно, тільки не в середні кросівок. Наприклад, зовні при терті взуття об резину люка. Чи поміняти форму від центрифуги. Фарбування облізло - так, це дія води. Хіба що з картону зроблено. Тобто все одно висновок: якість конкретно цих г...но
Love_Love_Love_• 09 сентября 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Такі гроші - це 450 грн?
Може це китайська Fila
Як так можна читати і ще думати що хтось дурак?
Ответ дляlilyD
Таке інколи буває
В мене куртка массімо дутті розлізлася ще до прання, прямо тканина почала розлазитися
В чоловіка джинси ТН, теж до прання розлізлася тканина просто як марля
Речі куплені за кордоном у фірмових магазинах
Сейчас очень много делается из переработанного хлопка, отсюда и качество.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 09 сентября 2024
Покажіть, будь ласка, фото кросівок з Конфіскату, які вже 10 разів прались у машинці
Автор, у мене була подібна історія з кросівками Puma. Куплені на оф.сайті. Носила виключно в зал, тобто там не було як забруднитись, але з часом, все ж таки вони стали не такими білими як хотілось. Я випрала їх: устілки окремо вручну, шнурки також окремо, кросівки на температурі 20 градусів на відповідній програмі. Вони не розлізлись, але фарба змилась, текстильні частини пішли жовтими плямами, і саме головне, на задній частині, де був бруд - він не відіправся... Тому не засмучуйтеся! Таке буває.