Холодная каша• 09 сентября 2024

Ваші діти одягають кофтинку зранку. Холодно зранку- жарко в обід

Псіхує каже що жарко вдень
Одяглась так що труситься від холоду
Кудлата хмаринка• 09 сентября 2024
Если до школы 5 минут, ничего не случится.

Моль Моллівна• 09 сентября 2024
Моим на 11.30. Тепло
ГонУрова дівка• 09 сентября 2024
Завтра трястись не захочет оденется теплее
НеГолосую• 09 сентября 2024
Прекрасно. Загартовується.
Фуліганка• 09 сентября 2024
Син 8 клас не одягає, донька 1 клас одягає
АфродитаПетровна• 09 сентября 2024
Не хочет - не надо
Замерзнет - сама попросит
Первая ласточка инфляции• 09 сентября 2024
В 7 виїжджаю,ось приїхала на роботу,холодно дуже,хоча машиною.Вдягає,з капішоном навіть,йти 5 хв
ХаДиДиШь• 09 сентября 2024
пока нет
Шумелка Мышь• 09 сентября 2024
Так, а навіщо дригаки ловити

Стріляний птах• 09 сентября 2024
Пока нет, на прошлой неделе было тепло. Сегодня не знаю, выдала кофту. Ему выходить в 8-30, идти 5 минут. Захочет- оденет. Я ухожу на работу раньше.
Язвочка• 09 сентября 2024
Не одевает. Но с завтра будет одевать.
Бамбарбия! Кергуду.• 09 сентября 2024
Як не хоче, то не одягає. Буде холодно - саменький знає, де лежать його кофти.
Летюча помилка• 09 сентября 2024
Пару дней как ходит в кофте
Ждушечка• 09 сентября 2024
Не хоче - не треба заставляти. Це і є природнє загартовування, і це чудово. Не сподобається мерзнути - сам попросе одягнути
Дама с собачкой• 09 сентября 2024
Я одягнена і то холодно, але я виходжу о 7. Є діти які в такий час їдуть, майже всі одягнені-кофтинки, жилети. Хлопчик сам би вирішував. Дівчинку одягала, бо потім мамі лікувати. Зараз подорослішала, сама розуміє, не хоче мерзнути.
Фісташкова кава• 09 сентября 2024
Ні.
Сьогодні зранку 16, максимум буде 24. Лише футболку
Единорог помог• 09 сентября 2024
Я в футболке. Вот только что шла 10 минут. Не холодно, очень комфортно.киев
Творог для розжига• 09 сентября 2024
Одягає але не застібає
fialka123• 09 сентября 2024
Сверху кофту надевает. Днём несёт ее в руках. Не вижу проблемы

ЕлькиПальки• 09 сентября 2024
Ответ дляФісташкова кава
Ні.
В нас +8 🥶
Колгоспниця• 09 сентября 2024
Утром надела, днем сняла и осталась в футболке. Это ж не водолазный костюм
Natal_ka91• 09 сентября 2024
Одягає на замку, якщо спекотно, коли повертається, просто ставить в рюкзак кофту)
Ненька наша• 09 сентября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Сьогодні тепло, але не жарко.
Зранку +11 ось в Києві.
В футболці явно холодно
Ненька наша• 09 сентября 2024
Ответ дляЖдушечка
Повертати еться додому вдягнутись?
Ненька наша• 09 сентября 2024
Ответ дляФісташкова кава
Ні.
Київ
Зараз +11
Единорог помог• 09 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
Сьогодні тепло, але не жарко.
Зранку +11 ось в Києві.
В футболці явно холодно
Не холодно совсем
всемВсёИмного• 09 сентября 2024
У нас вот +12 на градуснике 15 мин назад было, ребенок сама была не против одеть кофту, брюки с носками и кроссовки. Потому что в пятницу бежала красивая в гольфах, юбочке и замёрзла как зюзя.
Но с гпд она пробудет сегодня в школе до 17.30, в обед прогулка, поэтому, в рюкзаке у неё босоножки. Пока так.
Ненька наша• 09 сентября 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Не холодно совсем
Ну може ви морж, що вам в +11 не холодно.
Ждушечка• 09 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
Повертати еться додому вдягнутись?
Ні, одягати наступного разу. Навіщо повертатися. А на наступний раз, якщо знову не погоджується, казати: пам´ятаєг, ти минулий раз не захотів, ми зробили по твоєму, а потім просив кофту. Тому бери їх одразу, бо знову замерзнеш.
Це і є виховання і навчання дітей життю.
Единорог помог• 09 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
Я не морж. Я просто шла и сделала выводы,что очень комфортно на улице