задумчивая мордочка• 09 сентября 2024
Вам приходит национальний кешбек в дию?
Мне нет. Несколько раз уже покупала Рошен. В дие пусто.
задумчивая мордочка
• 09 сентября 2024
Ответ дляMiss Faina
Воно ж на карту приходить , треба оформити карту зроблено в Україні
Да. Но проверять в дие.
Карта есть. Подтянутая.
задумчивая мордочка
• 09 сентября 2024
Ответ дляMiss Faina
Раз в месяц оно приходить должно на карту банка. А кеш видно только в дие.
Мексиканочка• 09 сентября 2024
Интересно Нацбанк планирует ввести фин мониторинг ещё жесче то есть если в анкете вы указали свой доход то как только на карту зайдет сумма больше указанной то карты блокируют. Внимание вопрос а кешбек будет считаться как доход )))
Простецкая• 09 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
Кэшбек на Моно при выводе на карту считается как доход и около 20% снимается с суммы. Что будет с этим пока не понятно. пока он еще и не работает.
задумчивая мордочка
• 09 сентября 2024
Ответ дляПростецкая
Ох и доход...😂 265 )
Пиши-пропало• 09 сентября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ох и доход...😂 265 )
А какой там % - 10 или 20?
задумчивая мордочка
• 09 сентября 2024
Ответ дляПиши-пропало
А какой там % - 10 или 20?
Я про кеш моно, а не нац кеш
Пиши-пропало• 09 сентября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Я про кеш моно, а не нац кеш
А тему зачем создали...
Соня-сонятко• 09 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
Пффф ато. З нього ж знімають податок
задумчивая мордочка
• 09 сентября 2024
Ответ дляПиши-пропало
А тему зачем создали...
Все описано.
Лукава Кішка• 09 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
Кешбек у всіх без винятку рахується як дохід, не залежно чи то банк, чи то ще щось, і вираховується % автоматично. Зверніть увагу і перестаньте перепитувати.
Ну а брєд про ’вказали в анкеті зарплатню’ взагалі без коментарів
Можна подумати для держави проблема дізнатися офіційний дохід
Мексиканочка• 09 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Ви така розумна )
Лукава Кішка• 09 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
Ви така розумна )
Та да, проблем з цим не має.
Интимная• 09 сентября 2024
Ответ дляФуліганка
я не реєструвалась і не буду..вважаю це пасткою великою.
Ви не реєструвалися де? В дії? В банку? Не отримували індкод?
Первая ласточка инфляции• 09 сентября 2024
Мені теж не прийшов, незважаючи на те, що купувала товари українського виробництва
Почитала уважніше правила в Дії:
Як отримати кешбек?
1 Купуйте товари від українських виробників, які беруть участь у програмі
2...
3...
Ключова ідея ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ!
Тобто не всі підряд виробники дають кешбек
Якщо ще зауважити, що витратити той кешбек можна на досить обмежений перелік послуг, то акція вже не видається такою ’солодкою’
Добре, я готова збирати той кешбек аби потім передати на армію (тобто повернути державі) але ж як його назбирати, якщо багато виробників ще не приєднались до програми
Автор, можливо Рошен також не приєднався до програми
Подивіться в Дії, там є посилання на перелік компаній, які беруть участь в програмі
Почитала уважніше правила в Дії:
Як отримати кешбек?
2...
3...
Лукава Кішка• 09 сентября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Почитала уважніше правила в Дії:
Як отримати кешбек?
2...
3...
Почитала уважніше правила в Дії:
Як отримати кешбек?
2...
3...
Рошен точно доєднався.
Ответ дляЛукава Кішка
Рошен точно доєднався.
Після Вашого коментаря не полінувалася завантажити перелік товарів і брендів
Так, дійсно, Рошен приєднався
Там багато позицій, не тільки ті, що на фото
Не ясно тоді, чоиу не нараховується кешбек
Так, дійсно, Рошен приєднався
Лукава Кішка• 09 сентября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Так, дійсно, Рошен приєднався
Та з переліком таки капець. Я одночасно підключила кешбек в приваті 10%, на ’українського виробника’, тому мені не так сумно - 10% все одно приходять, якщо я попаду на потрібний товар, то ще 10 будуть сюрпризом
ПуГоФФка• 09 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
а в привате есть отдельный кешбек, который уже приходит?
Лукава Кішка• 09 сентября 2024
Ответ дляПуГоФФка
Сугубо приватовський. Вони періодично дають на якусь групу. На продукти - то мені приходь, то чоловікові, то разом нам є ця акція
Пиши-пропало• 09 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Тобишь кешбек 10% - учитывая налох 20% с этого кешбека, профит 8% - с 10к - это 800грн.
Лукава Кішка• 09 сентября 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ось так. А ще в дію прийде 10, які я потім на окрему карту виведу
Фуліганка• 09 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
реєструвалася.але згоди на доступ до всіх карток не давала. так просто нічого не робиться. згодом все дізнаємося- для чого це.
задумчивая мордочка
• 09 сентября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Почитала уважніше правила в Дії:
Як отримати кешбек?
2...
3...
Почитала уважніше правила в Дії:
Як отримати кешбек?
2...
3...
У нас долги по квартире, коммуналку оплатить меня устроит. Хоть сколько.
А товары да, не все. В атб уже колонка специальная есть, можно видеть кто участвует , а что нет.
В смысле какой продукт
Я например воду каждый день покупаю Трускавецкую, а она попадает
Молокию сметану всегда беру, нравится. Вся Молокия , Злагода и много ещё , тоже за кеш
В смысле какой продукт
задумчивая мордочка
• 09 сентября 2024
Ответ дляПиши-пропало
А тему зачем создали...
Узнать, кому пришел кеш в дию.
Интимная• 09 сентября 2024
Ответ дляФуліганка
Правил користування своїми картками, видно, ви не читали.
Фуліганка• 09 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
час покаже)))))хто з нас правий)))