Соня-сонятко• 09 сентября 2024
Де купити килим?
Порадьте будь ласка магазин з хорошим вибором килимів в Києві. Дякую)
Ольга.Д.О.• 09 сентября 2024
Выбираете в Епицентре. Смотрите, трогаете на ощупь, приятная ли ткань, какой в реале оттенок цвета, какой ворс. А потом заказываете его на Проме за полцены)
Соня-сонятко
• 09 сентября 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Дякую, в Эпіцентрі вже була)
Ручки-Крючки• 09 сентября 2024
Я в тіктоці шукала, і купила там, під мене його відрізали та оверлочили. Скажу так, на базарі теж такі є і в ту ж ціну, але асортимент набагато менший ніж на складах. В Епіку не було мого розміру.