Херсон це Україна• 09 сентября 2024
Як вам лофери?
Цього року актуальні акцентні чорно-білі лофери. Це я таке в оглядах вичитала) Як вам такі?
Важко обрати лофери, бо вони всі наче однакові
Херсон це Україна
• 09 сентября 2024
Ответ дляМайструю крила
Лофери люблю. Саме такі не подобаються
А які подобаються?
66сезон666серия• 09 сентября 2024
Ваші на картинці мають непривабливу та неактуальну підошву.
Багато непоганих моделей портить саме така підошва (бачу в укр-х виробників) (((
Херсон це Україна
• 09 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
а яку підошву треба обрати щоб було актуально?
Дую на вітер• 09 сентября 2024
Херсон це Україна
• 09 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
Я в этом году такие купила . Посмотрите в estro у них много разных и носятся неплохо
та щось такі мені подобаються ще менше..
Анонимушка• 09 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
Ці ще гірші чим у автора! У моєї бабці такі були, але лаковані, рижі. Памятаю їх з дитинства і як вони мені не подобались.
Херсон це Україна
• 09 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
ну а у вас є лофери? покажіть приклад які потрібні будь ласка
Дую на вітер• 09 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
Покажите свои вариант или так только обосрать . Где все эти модники когда на улицу выходишь , основная масса такой шлак носит , зато на форуме все гуру моды
66сезон666серия• 09 сентября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Вона насправді може бути різною: і вищою, і низькою, і ’тракторною, і більш елегантною.
Подивіться ту саму Зару, Кларкс, Масімо - у них виглядає ібльш гармонійно.
Майструю крила• 09 сентября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
А які подобаються?
Зі світлою підошвою замшеві ношу
Херсон це Україна
• 09 сентября 2024
Ответ дляeuhunter
Это не они. Изза подошвы.
1 модная база
2 -базовая база
3 - мода, безумие и отвага
1 модная база
2 -базовая база
3 - мода, безумие и отвага
модна база чи ні?
ПодругаМужа• 09 сентября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Моя бабця в 90- х в таких ходила.
Лише сірих.
крута у вас бабуська була!
Анонимушка• 09 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
Я ці лофери взагалі не розумію. Для мене це чисто лапті з бабуськиного сундука, які до того є спотворюють образ. Вони рідкого кого прикрашають.
ПодругаМужа• 09 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
О, в мене такі були в 1980 році.
Кнопус• 09 сентября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Як мінімум повинен бути каблук. Звичайний чоловічий класичний каблук.
Ну і якщо білі, то не сніжно-білі, а молочні чи айворі. Тяжко знайти яскраво-білі,які б добре виглядали, в основному просто дешево
НуКаНаКа• 09 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
Мого дида в таких ховали 12 рок назад
НуКаНаКа• 09 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
Когда дождь в кроксах хожу.
Дую на вітер• 09 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Мого дида в таких ховали 12 рок назад
Не представляю какая должна быть убогая жизнь , чтоб такие высеры писать