Щаслива Я• 09 сентября 2024
После кс когда можна сесть за руль?
Кому делали КС когда вы сели за руль?
И был ли дискомфорт?
Куратор дебошей• 09 сентября 2024
На 5й день їхала з роддому, все ок.
Бажаю швидкого відновлення. Дискомфорту не було
Пасхальний тролік• 09 сентября 2024
Ну когда с роддома выпустят - тогда можно. А вообще через сутки я бы уже ехала, нормально сейчас кс делают.
КараПузовна• 09 сентября 2024
Ну мені і після родів на третій день було важкувато їхати за кермом, так це не КР. Вважаю час повинен пройти, пару неділь хоч.
КараПузовна• 09 сентября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Сразу же как выписалась из больницы
Після КР ?
всемВсёИмного• 09 сентября 2024
Мамочка з якою мені робила кс підвезла нас на флюрку на наступний день.
А назад я їхала на маршрутці)
КараПузовна• 09 сентября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Вам його робили?
Щаслива Я
• 09 сентября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
На 5й день їхала з роддому, все ок.
После кс?
КараПузовна• 09 сентября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Да. Я лежала 5 дней в больнице
Ну 5 , це майже неділя. Я на третій день сіла, в мене були шви, то важко, і дискомфортно було сидіти годину.
Щаслива Я
• 09 сентября 2024
Ответ дляКараПузовна
Ого я думала місяць потрібен день
Куратор дебошей• 09 сентября 2024
Ответ дляЩаслива Я
После кс?
Так, виписувались і їхали додому. В мене все ок було з самопочуттям, чоловік був з меншою дитиною, лікарня далеко, тому вирішили, що доїду сама. Все ок. Дивіться по собі, як відчуваєте, бо мій випадок нерелевантний для всіх.
Анчо Ус• 09 сентября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
На 5й день їхала з роддому, все ок.
Кто поверил?
КараПузовна• 09 сентября 2024
Ответ дляЩаслива Я
Ого я думала місяць потрібен день
Та мабудь у всіх по різному. Мені і зі звичайними швами було незручно. Я їхала десь годину, то ледь витерпіла, дуже дискомфортно було.
Борщик• 09 сентября 2024
Ответ дляКараПузовна
Після КР ?
А що це проблема? Я зразу їхала, ходила, сиділа, лежала..
Анчо Ус• 09 сентября 2024
Ответ дляКараПузовна
Після КР ?
Здесь ходит легенда что через полчаса уже бегать начинают
Только таких никто в реале не видел
Щаслива Я
• 09 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Думала боль адская будет или шов разойдется
Куратор дебошей• 09 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Кто поверил?
Якось все рівно в що ви вірите. Приїхала сама і сама їхала з лікарні, все ок. Зі здоров´ям все добре.
Борщик• 09 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Кто поверил?
В смысле? Меня тоже с кс на 5 день выписали.
КараПузовна• 09 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Я не знаю, бачила дівчат в палаті, то не дуже вони були рухливі. То судячи по їх стану, сісти за кермо вони б не змогли на 5 день. Хоча так, пересувалися.
КараПузовна• 09 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Только таких никто в реале не видел
Ну я два рази народжувала, то бачила дівчат після КР. Сумніваюся, що вони б сіли і повели авто.
Куратор дебошей• 09 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Только таких никто в реале не видел
Після 12 годин підняли, потім 5 днів спостереження, лікування, далі, якщо все ок, то виписують.
Борщик• 09 сентября 2024
Ответ дляКараПузовна
Не зрозуміла, а в чому проблема? Тобто поруч з водієм їхати додому ок, а за кермом не ок?))))
Щаслива Я
• 09 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Ну за кермом одна нога працює і напрягає по суті трохи живіт
Анчо Ус• 09 сентября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
То есть, после 5 дней после полостной операции вы сели за руль
Тем самым подвергнув опасности жизни окружающих?
Сам совсем нельзя было такси вызвать?
КараПузовна• 09 сентября 2024
Ну які кур. и вже хлєстають себе по морді?)))Наче я когось образила, чи що.
Куратор дебошей• 09 сентября 2024
Ответ дляКараПузовна
Після КР доречі були більш рухливі, ніж, ті, що самі народжували. Все залежить від стану здоров´я, самої операції, були ускладнення.
Анчо Ус• 09 сентября 2024
Ответ дляКараПузовна
То были НЕ советчицы
КараПузовна• 09 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Відпочивайте, ви перевозбудились. Я як водій, то точно знаю, що різні ситуації на дорозі, і той хто поруч їде ненапряжно, якщо підрізають.