Пушкининиана• 09 сентября 2024
Месть за игнор
Девочки, ну достал реально
В начале отношений переучила мужа игнорировать меня в ссорах
Вроде много лет как-то жили, все решали разговорами
С утра я забыла выполнить его просьбу
Не принципиальная объективно
Ну может важная для него, но без нее можно спокойно прожить этот день
В итоге весь день игнор
Вайбер, телефон
Я еще не сразу поняла- думала занят
Потом получила сообщение после 10 ка моих- ты меня игноришь- а я тебя
Я психанула
Нет сил учить 40 летнего дядьку что есть РОТ
Меня не надо дрессировать
Тем более для меня после такого воспитания мамы игнор больная тема
Расскажите как вы своих перевоспитали
Игнор в ответ по опыту знакомого довел до двух лет молчания
Полного
Это не мой вариант
С утра я забыла выполнить его просьбу
Не принципиальная объективно
В итоге весь день игнор
Вайбер, телефон
Я еще не сразу поняла- думала занят
Я психанула
Меня не надо дрессировать
Расскажите как вы своих перевоспитали
Полного
Это не мой вариант
Ответ дляПушкининиана
Даже стыдно писать из-за чего
Из-за завтрака
Для понимания
Из-за завтрака
Для понимания
слухайте, ну ви спробуйте встати на місце чоловіка) ви ж розповідаєте що у вас відбувається, але не дуже замислюєтесь, чого він так з вами себе поводить) Іноді подивитися на ситуацію очами іншої сторони буває дуже корисно
Пушкининиана
• 09 сентября 2024
Ответ дляLoroPiana
не з чоловіком треба розбиратися, а з собою. Ви не переробите дорослу людину.
Як розібратись з собою? Прийти і впасти на пузо- поговори зі мною, молю?
Пушкининиана
• 09 сентября 2024
Ответ дляLoroPiana
Ну давайте так
Чоловік на ранок просить завжди творог
Він сам його готує-мед і все таке
Був момент коли я його забула купити чи розморозити
Ну це ж роками- буває і таке ( ну рази два-три за рік- я ж не робот- іноді він щось інше їсть)
І от сьогодні теж саме- я забула його дістати з морозилки- я йому відправила повідомлення оскільки поіхала рано, що є альтернатива- рис та м ясо- він це також їсть на вихідні наприклад
Ну ось і все
Потім повний ігнор
Адекватно?
Чоловік на ранок просить завжди творог
Він сам його готує-мед і все таке
Ну ось і все
Потім повний ігнор
Адекватно?
Крию матом страшно• 09 сентября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Эмоции валят не от того, что кто-то что-то не сделал или обидел.
А от того, что человек просто тебя игнорирует весь день. И делает он это исключительно для того, чтобы у автора ’валили эмоции’. Тупейшая, но эффективная манипуляция. Что в принципе неприемлемо в здоровых отношениях.
Нет. У мужа автора раздражение или обида, что его просьбу не выполнили. А автор сама решила обидится на то, что он не хочет с ней говорить пока. Вы всё свели к тому, что только автор имеет право на эмоции и ей надо угодить. В паре же их двое. И это бред о какой-то там манипуляции) Если таким кто-то и страдают, то не все. В основном это желание переварить негатив и не наговорить лишнего. И в этом нет ничего плохого.
Пушкининиана
• 09 сентября 2024
Ответ дляLoroPiana
до психолога йти. Коли він вас ігнорить не говорить звичайно
Мені?)))
Ответ дляПушкининиана
Ну давайте так
Чоловік на ранок просить завжди творог
Він сам його готує-мед і все таке
Ну ось і все
Потім повний ігнор
Адекватно?
Чоловік на ранок просить завжди творог
Він сам його готує-мед і все таке
Ну ось і все
Потім повний ігнор
Адекватно?
неадекватно. Але питання до вас чого ви йому так сраку заносити? Ви йому мама, що він не може сам розібратися чим поснідати? Ну то бачити скільки всього відкривається. Як би вам не подобалось те що я вам пишу, але вам не з чоловіком треба розбиратися, а з собою.
Пушкининиана
• 09 сентября 2024
Ответ дляLoroPiana
Заношу бо і він багато робить
Може і не треба
Пушкининиана
• 09 сентября 2024
Ответ дляLoroPiana
вам звичайно, я вже відповіла на ситуацію вашу. нічого ви з ним не зробити
А психолог може дати іншу відповідь крім розвестись? Ну навряд він скаже що абьюз це норма
Ответ дляПушкининиана
Ну давайте так
Чоловік на ранок просить завжди творог
Він сам його готує-мед і все таке
Ну ось і все
Потім повний ігнор
Адекватно?
Чоловік на ранок просить завжди творог
Він сам його готує-мед і все таке
Ну ось і все
Потім повний ігнор
Адекватно?
Значить справа не в творозі.
Ви для нього просто побутова обслуга, яка не виконує свої обов´язки.
Йому начхати, а ви до нього лізете.
Крию матом страшно• 09 сентября 2024
Ответ дляПушкининиана
Нет
Уже нет
Это вопрос максимально бытовой
Он ничего не сказал
В этом и дело
Человек игнорит
Уже нет
Это вопрос максимально бытовой
Он ничего не сказал
В этом и дело
Человек игнорит
Тогда возможно причина в чём -то другом. Проблем у него никаких нет? Обычно придираются к мелочам, когда что-то не ладится. Надо на кого-то слить негатив, потому как распирает уже. Это если не рассматривать вариант, что специально это делает.
Пушкининиана
• 09 сентября 2024
Ответ дляRiesling
Значить справа не в творозі.
Йому начхати, а ви до нього лізете.
А якщо він будує будинок сам, не залучаючи мене і весь ремонт наприклад на ньому? Тобто я не знаю де включається бойлер і якщо пралка зламалась, то я не думаю що треба майстру дзвонити, бо все зробить він
Як і обслужить авто на якому я також їзджу - він обслуга також?
Я не стібусь
Я просто не хочу наламати дрів
Я не стібусь
Я просто не хочу наламати дрів
Мать драконов• 09 сентября 2024
Чоловіки- дикі створіння, порівняно з жінками, їх неможливо перевиховати чи змінити кардинально, тільки на 0,0000001 %. На день, чи два вони будуть робити вигляд, що прийняли ваші правила гри, якщо їм щось потрібно від вас. І це буде їх зважене рішення не коритися вам, а просто підіграти. Як я з цим живу? Не роблю ставку на те, що мій чоловік буде робити, як я хочу. Бо так ніколи не буде. А просто живу своє життя, не надаю ніякого змісту його поганому настрою, бо всі його дивні дії, ігнор чи щось їнше, це просто настрій, не більше- а це його право.
Ответ дляПушкининиана
Я не стібусь
Я просто не хочу наламати дрів
Я не стібусь
Я просто не хочу наламати дрів
вот я вам й пишу, не треба розлучатися, треба розібратися що стоїть за його реакціми й вашим.
Пушкининиана
• 09 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
Гарний коментар
Дякую
Українська зірочка• 09 сентября 2024
Ответ дляRiesling
А навіщо лізти, якщо людина не хоче розмовляти?
Оце дійсно насилля.
Але ж звісно в усьому винен він, бо не хоче вислухати бабу, яка лізе зі своїми розмовами.
Оце дійсно насилля.
У нього може тих бабів повно
Українська зірочка• 09 сентября 2024
Ответ дляLoroPiana
поки він в ігнорі ніяк, коли відпустить починати говорити про те що вас не влаштовує й що буде якщо він не зміниться. Ну й вам вирішувати що ви можете зробити щоб він щось змінив
ой ну такое
У вас что 19 жизней чтобы ждать пока там мужик выйдет из режима трусливого игнора? нет, значит нет. Ушла и все.
Пушкининиана
• 09 сентября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
У нього може тих бабів повно
Думаю тоді б він повзав на пузі і при першій можливості брав би слухавку
Навіщо палитися?)
Українська зірочка• 09 сентября 2024
Ответ дляПушкининиана
Навіщо палитися?)
нет. У него не одна женщина и он не ценит ни одну из них.
Крию матом страшно• 09 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
Гарний підхід) В мене в родині просто залишити в спокої ніколи не могли і потім скандали, які починались між двома і переходили на інших. Як результат всім говорили багато неприємного і псували настрій. Хоча можна було просто не чіпати людину і не допитуватись, що не так. Він або вона заспокоїлись би і через деякий час вже б нормально розмовляли, і була нормальна, здорова атмосфера)
Ответ дляПушкининиана
Я не стібусь
Я просто не хочу наламати дрів
Я не стібусь
Я просто не хочу наламати дрів
І?
Як це змінює те, що ви не виконуєте своїх обов´язків, хай навіть і таких дурнуватих.
Хоче ігнорувати - ігнорить. І нічого ви йому не зробите. Бо бігаєте за ним все одно ви, а не він.
І на ваші умови йому начхати.
Мать драконов• 09 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Дякую, ну в моїй родині я також чую періодично різні речі, із останнього, дайте згадати, ’Іди в ж.’, так що моя родина сама нормальна як по мені. Ідеального нічого не має. Але це такі дрібниці, повірте.
Пушкининиана
• 09 сентября 2024
Ответ дляRiesling
І?
І на ваші умови йому начхати.
Яка тоді ваша порада?
Из Кукуева я• 09 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Вы не пошутили сейчас? Такой игнор - это вид насилия и чистой воды манипуляция. Ничего он переваривать и не собирается. Его основная задача - довести автора до истерики своим молчанием.
Крию матом страшно• 09 сентября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Я по себе сужу) Мне плевать кто там себе какие бредни придумывает. Я в таких ситуациях просто пытаюсь переварить негатив. Не орать ни на кого, ничего не бросать , громить, не посылать матом, не вываливать всё, что можно припомнить за годы жизни, а просто побыть одной, ни с кем не говорить, плавно переключиться на другие эмоции. И откровенно бесит, когда лезут, и специально нарываются. У меня как раз родные, которые привыкли на всех зло сгонять и если сами без настроения, то портить его всем окружающим. Я такой быть не хочу. Для меня это не здорово и оправдания этому нет.