Свекруховна• 09 сентября 2024

Базилик на зиму, як?

Дівчата, як краще листя базиліку на зиму зберегти? Сухий втрачає аромат, в морозилці чорніє. Може перекрутити та залити олією? Не зацвіте?
ЗабежАЛОЧКА• 09 сентября 2024
А чому чорніє? Ви його вологим морозите? В нас на балконі росте. Все забуваю заморозити.
автор Свекруховна • 09 сентября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Так, вологим. Чорніє в морозилці
Радикальная• 09 сентября 2024
Помийте, просушіть від вологи, поріжте, покладіть в чисту суху банку, залийте киплячою олією. Зберігайте в холодильнику.
Радикальная• 09 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Так, вологим. Чорніє в морозилці
Ніколи нічого не морозьте вологим!
автор Свекруховна • 09 сентября 2024
Ответ дляРадикальная
Ось я так і планую, типу песто, тільки без інших інгредієнтів. Не знала, що киплячою треба залити
Гірчинка• 09 сентября 2024
З відключеннями буде чорніти
Я погнала• 09 сентября 2024
Він же росте в горщику круглий рік, для чого щось робити?
автор Свекруховна • 09 сентября 2024
Ответ дляЯ погнала
В мене в саду, багато
Из Виа-гры• 09 сентября 2024
Ответ дляЯ погнала
Коли світла мало, він гине. Треба підсвітка. А так свій є.
Из Виа-гры• 09 сентября 2024
Я сушу суцвіття. Дуже сильний аромат. Це якщо додавати в бульон та соус. А якщо песто, то все подрібнюю горіхи і базилік і лимонний сік і заливаю оливковой олієй так, щоб паста була дуже густа. Заморожую. Коли розморожую, то додаю сир, та оливкову олію до потрібной густоти. Запах зберігається, а базилік не чорніє.
автор Свекруховна • 09 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Заморожуєте з олією і не чорніє?
Из Виа-гры• 09 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Заморожуєте з олією і не чорніє?
Так паста коричнево-горіхового кольору. Але треба тільки в оливкову, бо вона замерзає.
автор Свекруховна • 09 сентября 2024
В мене з вчорашнього дня вже листя почорніло . Завтра буду щось робити вже