Вподобайден• 09 сентября 2024

Кто сдавал на права на механике

Всем привет, есть такие кто сам сдал на права на механике? Близится практический экзамен, а я все никак в себя не поверю, что это возможно
автор Вподобайден • 09 сентября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
В мрео здають на автоматі,або машина ваша автошколи
У нас в мрео на механике, я уже узнавала. Есть и автомат и механика, выбираешь по заявлению, но в правах будет указано, что водить можешь только автомат к примеру

Наталка -русалка• 09 сентября 2024
Ответ дляВподобайден
Так если машина на механике, то учиться на автомате смысла нет))
Так на автоматі здайте
автор Вподобайден • 09 сентября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Продайте цю, купіть автомат
Если бы было так просто, не пойму к чему это, я же спросила конкретно про механику. Продать не могу, потому что нет денег доложить на новую машину, мне кажется это очевидно
Наталка -русалка• 09 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Теорія це квіточки в порівнянні із водінням і практичним іспитом.
Я наприклад їду впевнено навіть на механіці ,але теоріїю от не здала з першого разу
автор Вподобайден • 09 сентября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Так на автоматі здайте
А как ездить потом, надо же научиться на механике, чтобы на ней ездить
автор Вподобайден • 09 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Здавала, перша машина була сітроєн с2😂 я її цукерочкою називала, вона ще червоного кольору була. Але все ж через рік купила автомат і ні про що не шкодую😆😂
Ну может когда-нибудь и я смогу купить, но сейчас к сожалению нет такой возможности. Восхищаюсь людьми, которые выучились и сдали таки на механике)
Пацелуйнитуда• 09 сентября 2024
В мое время самому сдать было нереально ...2019 год
автор Вподобайден • 09 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну вот спрашивала у многих, кто сейчас сдавал, то тоже очень сложно и с 5-6 попытки в лучшем случае. Но и договориться не так просто вроде
Реанимация• 10 сентября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Все індивідуально. Теорію можна добре вивчити, розібратись, а для впевненої їзди потрібна практика, яку за час навчання в автошколі не набудеш, якщо вчився з нуля.

Реанимация• 10 сентября 2024
Ответ дляВподобайден
Не слухайте нікого. У кожного свій досвід. Йдіть на іспит тоді, коли будете відчувати, що готові..В разі нескладання іспиту добирайте години із інструктором, а потім лише на нову спробу. Все буде, головне вірити в себе.
Мушля з Криму• 10 сентября 2024
Ответ дляВподобайден
Ну я і свій час також плакала(але тоді то була інша країна, інша мова, я тоді в 2019 році була як собака, все розуміла, але сказати щось важко було. Мова не англійска), але це все реально і нічого страшного, як по моєму досвіду треба зрозуміти авто тактильно, на якому ви знаєте.. бо я здавала на форді і вже до нього звикла, а потім сітроєн першу купила, то по відчуттям зовсім інші речі. Рік простраждала на механічні і змінила на перший автомат (тойоту яріс)
Кудрі кручу сама• 10 сентября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Дуже тяжко вам було на механіці?
Сама зараз думаю, на що йти вчитись…З одного боку, наче стидно йти на автомат(як кажуть неповноцінні права будуть) ,а з іншого думаю, нащо та механіка мені, якщо планую автомат водити? Навіть якщо і здам на механіку, все одно при їзді на автоматі потім все забуду..
Если будите ездить на автомате сразу и учитесь на ней , у меня на нормальную машину денег не было поэтому и ездила на механике . В итоге 10 лет назад пересела на автомат и не тянет на механику считаю на ней стоит учиться если ездить потом будите
Ромашкинная• 10 сентября 2024
є, я вчилась і здавала на механіці, здала їзду з першого разу, потім ще 3 роки їздила на механіці. а в чому проблема?
Ромашкинная• 10 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
піду, скажу нашому директору завтра, що його крузак 2024 року на механіці - не нормальна машина)))) будити кого будете?
Кудрі кручу сама• 10 сентября 2024
Ответ дляРомашкинная
Я рада за вашего директора , не для всех крузак предел мечтаний , если что моя машина дороже так что не по адресу вашими вбросами и мечтаниями прям будить на крузак
Ромашкинная• 10 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
до чого тут дороже, коли йдеться про ваше ’нормальне’ і ’будить’? Марки перміум класу мають масу моделей на механіці. Будити кого зібрались?
автор Вподобайден • 10 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Спасибо!
автор Вподобайден • 10 сентября 2024
Ответ дляРомашкинная
Не знаю, почему-то страшно экзамен, боюсь не справлюсь с этими педалями)))
Кудрі кручу сама• 10 сентября 2024
Ответ дляРомашкинная
Вы можете ездить на чем угодно , мне глубоко до одного места . Но что то мало или даже никого из окружения я не встречала из девушек кто б упирался от лексуса , Порше и Ауди на автомате и искал бы их сугубо на механике не смешите меня вы и так смешны . Я понимаю когда выбирают из-за цены машину на механике сама 15 лет назад ездила только по этой причине .

Ромашкинная• 10 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
бідося, 10 років збирала хто ж винен, що у вас таке окруженіє, що по рівню розвитку не осилить механіку? буває ви в зеркало спочатку гляньте хто тут смішним виглядає зі своїми ніщебродськими понтами і ’будите’
Наталка -русалка• 10 сентября 2024
Ответ дляРомашкинная
Механіка відмирає поступово ,кому потрібні проблеми,коли їх вистачає і так
Наталка -русалка• 10 сентября 2024
Ответ дляРомашкинная
Механіка завжди дешевше;)
Грамотний хвіст• 10 сентября 2024
Я сдавала на механике 11 лет назад, тогда у меня не было опции сдавать на автомате. Сдала сама. Кто на чем ездит - мне плевать) с точки зрения навыков лучше уметь и то и то, никогда не знаешь, куда жизнь занесет.
Невидимка Майя• 10 сентября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Дуже тяжко вам було на механіці?
Мені було тяжко знайти нормального інструктора.
У грошах я не була обмежена. І вчитися мені подобалося дуже.
А от на іспит важко було взяти талое. Ще й 4 години чекала своєї черги. Нервувала на камеру. Я ж не народна артистка.
все по ГОСТу!• 10 сентября 2024
З першого разу (хоча і нервувала), сестра також навчалася на механіці, хоча їздить на автоматі