Кумася• 09 сентября 2024

Міністерство освіти. Новий міністр, реформи і ваша думка?

Натрапила в інстаграмі на блог репетитора, яка розказує про низькі зарплати вчителів, бюрократію та інше в системі освіти. Під дописом було багато коментарів про те що люди позвільнялись з роботи в школах і пішли в репетиторство або й в інші галузі працювати.
Яка ваша думка, що буде з освітою далі, якщо така тенденція серед працівників освітньої галузі? Що думаєте про нового міністра і його команду, справа в них чи в "системі"?
Говорилка• 10 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
Ну медик может пойти в частную клинику работать. Или ходить по домам уколы делать/капельницы ставить.
А вот что делать библиотекарям, музейным работникам, архивариусам и т.д. Где они могут заработать, чтоб не протянуть ноги?
Библиотекарям нужно приторговывать дурью, музейным работникам можно сотрудничать с коллекционерами и черными копателями, архивариусы могут находить и продавать архивные данные )
Всё очень просто в нашей стране

Пустощі-веселощі• 10 сентября 2024
В нас в школі вже майже всі передпенсійного віку. От підуть вони, навряд чи молодь прийде працювати за ці копійки. Працюю сама вихователем, зарплата за 6 -ти годинний робочий день в місяць 6400, а відповідальності і роботи просто куча, батьки то взагалі окрема тема. Хочу бачити як молодь прийде працювати на такі умови. В мене враження, що наша країна летить в низ.
Оновлена версія• 10 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
Пусть йдуть на другу роботу.І грошей буде більше.
Ви ж відправляєте медиків підробляти?
Нехай і ці йдуть прибирати або торгувати,в чому питання?!