Душа компанії• Изменено 10 сентября 2024
Підкажіть про сон хто розуміється
Наснилось минулої ночі, що наша квартира в Україні вся ніби в плісняві.Ми зараз за кордоном, сниться що ніби я приїхала в Україну, заходжу в квартиру а вона наче вся чорна, вся в плісняві, стеля подовбана,місцями облуплена штукатурка, стіни всі в плісняві,підлога потрощена.Прокинулася наче в холодному поту, що то значить підкажіть?
ХвилювАллочка• 10 сентября 2024
Зазвичай дім (без різниці який - квартира чи будинок), уві сні символізують душу сновидця.
Щебетуха• 10 сентября 2024
Либо тревожно вам , либо ситуация какая то будет связана с квартирой , но ничего сильно страшного не случится