Эскиз бесконечности• 10 сентября 2024
Хто виїхав у США під час війни, ви в Україну їздили навідати родичів?
Якщо їздили, то скільки разів і як довго ви в США?
Котя_люлю• 10 сентября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Тобто, погранці не перевіряли чи перетинала врна кордон України. Чи ні? Бо моя знайома говорила, що їїпопереджали, що в україну їхати не можна. Тому вона буда в Польщі.
Вона оформлювала терміновий адванс пароль для поїздки саме в Україну, медичні послуги. Додавала документи саме з української клініки, що їй потрібні послуги.
Не за Будка• 10 сентября 2024
Ответ дляЛепетун
Но продолжаете ’ рефлексировать на Советчице
У каждого свой ресурс для получения советов
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Подруга приезжает на 2 недели, живет у родителей
Так что основная трата только проезд
Ну так не всі люди - ваша подруга
Ковбой Хагис• 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так не всі люди - ваша подруга
Логично. Но, тем не менее, она человек. Вы пишете, люди едут, минимум на месяц. Она тоже человек и едет на неделю, соответственно, не все люди, как вы написали, едут на месяц 🤷🏻♀️
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
О Боже
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
То на неделю чи на дві?