Кумедний ґудзик• 10 сентября 2024

Яка закордонна країна (окрім України) вам по людськи найближча?

Тобто найприємніша для вас у плані місцевих людей, їх ментальності і культури, з усіх країн у яких ви були за усе життя? Навіяло тему на тлі мільйонів українок і українців за кордоном. Діліться у коментарях.
Зайченя• 10 сентября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Я живу в Швеції, от саме люди мені подобаються. Так, консервативні, але це зіба погано? Спокійні, врівноважені, чесні, працьовиті, чемні, не лізуть ні до кого під шкіру. От саме в людському плані мені дуже близька країна. А природа, погода, відсутність розваг - оце дуже погіршує враження
Розкажіть, будь ласка, а з що з природою там?
Запасная спина• 10 сентября 2024
Ответ дляЛуковая
Гуляйте лісом , дихайте свіжим повітрям .Мене люди рідко бісять , а ось ви з тої категорії . Моя реакція така , бо не люблю коли мене повчають і навʼязують свою думку .
а опонент таки правий))))
Сиджу тихенько• 10 сентября 2024
Ответ дляСвій варік
Ні, мене там дуже напружує релігійне питання
Мене не напружує :)
Віру змінювати не потрібно , на релігію дитина не ходить
В моєму оточені люди з вищою освітою - фанатиків немає
Copy-Paste• 10 сентября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Что ещё раз доказывает, что хорошо и плохо может быть в одном и том же месте в разные периоды, не зависимо от страны.
Это факт. Но мне тут хорошо стало когда адаптировалась, сменила документы, язык подтянула, но иногда я в а..хере. Они так подают тебе какашку, что просто глазами моргаешь. Учусь им отвечать также и видеть их ошарашенные лица)
Зайченя• 10 сентября 2024
Дівчата, а хто в Китаї живе? Яка ця країна? Цікаво просто
Мамаша в бигудях• 10 сентября 2024
Ответ дляМалинка
Там же русских полно...
Та вы шо? А а Германии они с нашим на курсы ходят, то ничего? и на Кипре они и в Америке,в Испании ,Италии
Блондинка в Шоколаде• 10 сентября 2024
У країні треба пожити, хоч пару місяців, щоб її зрозуміти. Те, що ви були, як турист колись пару днів - то ні про що, взагалі.
Білка в колесі• 10 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
в Польше вроде безопасно
«Вроде»
Глубоководная селедка• 10 сентября 2024
Ответ дляЗайченя
Быстрая, грязная но очень прогрессивная.
Очереди всегда и всюду, даже в туалеты.
ШобВам_КакНам• 10 сентября 2024
Ответ дляЗайченя
Більше з погодою. Холодно, дощі, зима довга, асфальт не всюди і грязюка по коліно. Ну й ліси - береза, сосна і ялина, нема такого різноманіття як ми звикли, нудятина. Море взагалі не пахне морем, та й ліс якось так не пахне, як в Україні
МатьЧасть• 10 сентября 2024
Лично мне нравится Швейцария. Мне здесь комфортно психологически и менталитет нравится. Ко мне и моему ребёнку все относятся очень доброжелательно и помогали и помогают много.
from Ukraine• 10 сентября 2024
Россия
Вредняжка• 10 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Свобода людей. С трудом представляю, что американцы так легко согласились бы превратиться в рабов, разрешили бы создание концлагеря из своей страны.
Слишком хорошо они живут для этого, слишком далеко ушли.

Слишком хорошо живут, поэтому сразу согласились бы на оккупацию.
Цибулька зла• 10 сентября 2024
Ответ дляСало не люблю
Таке, на співбесідах у всіх європейських країнах, Канаді і, здається, США заборонено питати. Десь сурово заборонено. Настільки, що можна і в суд подавати.
Це в Україні дичина: скільки вам років, коли збираєтесь в декрет, скільки дітей і хто з ними буде сидіти
В США може й заборонено питати про вік, але в анкетах на роботу заповнюєш всі дати школи і вузів, то теоритично можна приблизно здогадатися. Але на кожному кроці ти скрізь маєш заповнити адресу, при оплатах в лікарнях і тд всім даєш номер карти, код cvc, навіть по телефону
Цибулька зла• 10 сентября 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не полінуйтеся узнати скільки у пересічного американця боргів перед банками - mortgage, medical bills, tuition. Більшість з них і так раби, просто на цьому не прийнято наголошувати.
І з роботи відпроситися на часок по справах- будь ласка, але за рахунок відпустки або за свій рахунок. Мабуть ще від регіону залежить, бо в нашому на роботі вони ні хера не хочуть робити, один гвоздик забити можуть на цілий день розтягнути
Зайченя• 10 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Очереди всегда и всюду, даже в туалеты.
дякую:)
Зайченя• 10 сентября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
дякую
пані Солоха• 10 сентября 2024
Мне комфортно в Нидерландах, Австрии и Венгрии. В последних двух странах жила.
Сама вумна тутички• 10 сентября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Так и в европе точно также, и это вполне нормально, про отпроситься
Відповів всім• 10 сентября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я працюю в лікарні. Мале містечко..Так як вона оснащена, жодній київській лікарні не снилося ( хіба може Борис)... Страховка покриває все. З чим би ти не звернувся. Лікарі є. Якщо планово, можна записатися як на наступний тиждень, так і через 3 місяці. Найгірше з невропатологами в психіатрами. Знаю це все із середини. До війни жила в Києві. Маю з чим порівняти.
Бориса давно нема. Є Оберіг, Добробут, Медиком і тд. Є в мене сумніви щодо ваших намірів порівнювати….
Ашотакоя• 10 сентября 2024
Мне нравится Греция, люди, природа, погода. Но с работой очень сложно увы. Потому живу в Чехии.
Наталка -русалка• 10 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Удалено администрацией...
Не знати мову держави в якій проживаєш?
Так дійсно це ’нормальні ’ люди
Репетиторша• 10 сентября 2024
Ответ дляВідповів всім
Та не покриває все повністю страховка в Чехії. Є і в них те за що ти заплатиш повністю або частково. До речі, мама там потрапила з нападом аритмії ,так обладнання супер, але причину не знайшли, хоча кардіограму зняли під час нападу. Стабілізували, подивилися і сказали що нерви. Так, догляд чудовий, але діагноз не змогли поставити. Може в Празі б і поставили,а в маленькому містечку не змогли. А в інституті Стражеска знайшли причину та успішно прооперували.
Королева краси• 10 сентября 2024
Ответ дляCopy-Paste
В чому конкретно появляється? Мені з ними найкомфортніше жити в працювати, з усіх з ким мала справу раніше
Copy-Paste• 10 сентября 2024
Ответ дляКоролева краси
Ви реально зараз просите написати приклади і мені сидіти їх розписувати? Вони роблять вигляд що з вами погоджуються, потім за спиною приймають інше рішення та підають під соусом ’ви накращий, ми найгірші’. Ліцемерні і гнилі геть.
Ну я рада за вас. Країну змінювати не збираюся, але роблю висновки і вчуся їх перегравати. Тоді буде жити комфортно.
Запасная спина• 10 сентября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Нигде не была. Украина для меня лучше всех 🙂
або, як казала моя бабця, хробак заліз у хрін і думає, що то - найсолодше, що є в світі
Українська зірочка• 10 сентября 2024
Была в Польше, Чехии, Словакии, Словении.
Это из ближайших к нам.

В целом, комфортно везде.
Но Польша сейчас - нет, слишком много украинцев.
Чехия - я была только в Праге и жить там желания не возникло.
Словакия и Словения самые душевные.
Выбрала бы Словению, если бы нашла работу
Українська зірочка• 10 сентября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Если вы нигде не были - откуда вы знаете?
Или это такой способ самоуспокоения?
Глубоководная селедка• 10 сентября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Не знати мову держави в якій проживаєш?
Так дійсно це ’нормальні ’ люди
Удалено администрацией...
Вишнёвая Леди• 10 сентября 2024
Ответ дляИграю у края
Молдова
нееет - они мрачные как моя жизнь,неприветливые..