Ворожу на каві• 10 сентября 2024

Ваш бюджет в месяц?

Ваш бюджет на еду в месяц в Киеве?
Комиссия50%• 10 сентября 2024
Хз.
Задираю носа• 10 сентября 2024
Статистика Привату каже, що у мене минулого місяця 9600 витрат на ресторани і кафе та 3200 на супермаркети і продукти
ХтоЯкщоНеЯ• 10 сентября 2024
25 т. грн вже давно((
Ніяких осетрів, кавʼярів, трюфелів…
Звичайний раціон з мʼясом та фруктами.
Тоска в носках• 10 сентября 2024
36000 минулого місяця
Ні грама• 10 сентября 2024
Навіщо вам мій бюджет?
Сама собі лікар• 10 сентября 2024
Поняття не маю
Г@Л@В@ломка• 10 сентября 2024
20-25 тыс
автор Ворожу на каві • 10 сентября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
25 т. грн вже давно((
Ніяких осетрів, кавʼярів, трюфелів…
Звичайний раціон з мʼясом та фруктами.
І в нас так само
автор Ворожу на каві • 10 сентября 2024
Ответ дляТоска в носках
36000 минулого місяця
Це на сім‘ю?
автор Ворожу на каві • 10 сентября 2024
Ответ дляЗадираю носа
Зараз все так дорого, інколи дивлюсь статистику, щоб не засмучуватись)))
Біток чи ефір?• 10 сентября 2024
Много
маска Ілона• 10 сентября 2024
22-23 тыс
последние месяцы на двоих
записываю все расходы
(при том, что есть большой запас оливкового масла, кофе, чая - пока не покупаем)
никакой роскоши, просто овощи, ягоды, мясо, рыба и не самые дорогие
Тоска в носках• 10 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Це на сім‘ю?
Аякже
автор Ворожу на каві • 10 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
22-23 тыс
последние месяцы на двоих
записываю все расходы
У нас тоже самок, всё скромно
НаливайКа• 10 сентября 2024
тільки їжа на готовку - до 10тис грн (1 доросла і 2 дітей 10 і 15 років).
Кафе і тп немає.
Та прям багіня• 10 сентября 2024
Ми закордоном, але я часто буваю в Києві. На двох у нас йде 19 000 грн.в євро. Але це просто овочі, фрукти, сири, м´ясо. Рибу не їмо майже ніколи, бо вона тут 25-30 євро кг. Їмо інколи креветки та мідії. В Україні все ще дешеві фрукти, овочі і мясо. На все інше ціни доволі європейські
Саджу все зарання• 10 сентября 2024
Ответ дляТа прям багіня
в якій країні дорога риба?
Отчебучкина• 10 сентября 2024
Я живу одна. На домашню їжу приблизно 2 тис. грн витрачаю. На кафе і перекуси на роботі витрачаю ще приблизно 1000
АфродитаПетровна• 10 сентября 2024
14000 грн на меня одну. Это без кафе и ресторанов, только супермаркет.
ЖующаЯКонфету• 10 сентября 2024
Зарплата 12 тис.грн.Це на мене і 2 дітей.Пенсія на дітей 2800.Виживаємо😢
мимАпроходила• 10 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Це на сім‘ю?
От наведу статистику моїх рідних і подруг.
У нас дохід 80-85. На їжу на трьох 15 тис +/- останні місяці. Свого немає нічого, купуємо все. Не економимо, але делікатеси не їмо, бо в дитини алергія на червону рибу, яловичину, молочку і т.д.

Сестра - дохід такий самий, родина така сама. На продукти 10-12. Своя лише картопля.

Сусідка, вона ж подруга. Дохід 100 приблизно, на їжу 35-40 на трьох бо в доньки непереносимість повна молочки і глютену.

Подруга - дохід 200-250 на трьох, на їжу 50. Без кафешок. Просто люблять морепродукти, екзотичні фрукти, риба - дорога, м´ясо лише фермерське або домашнє і в основному телятина, яловичина, сирів багато, хамон люблять щодня, суші.

Ще одна подруга - дохід 50 на двох. Вона і дитина. На продукти 20. Люблять смачненьке і багато.

Як вивести середнє?
маска Ілона• 10 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
чем вы питаетесь на 100 грн в день? да еще с кафе
Анонимба• 10 сентября 2024
30-40 тыс на двоих. Я не считаю особо.
jabka ya• 10 сентября 2024
На їжу десь 70% від доходу, 10% комуналка, 10% ліки/лікарі. Ось так якось..
Интимная• 10 сентября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
25 т. грн вже давно((
Ніяких осетрів, кавʼярів, трюфелів…
Звичайний раціон з мʼясом та фруктами.
как думаете, у кого зп 10-15 тыс, те мясо фрукты не едят?
ХтоЯкщоНеЯ• 10 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
Дивлячись, на скількох ті 10-15.
І скільки мʼяса/фруктів.І яких. Хіба не очевидно?
Чи з якою метою цікавитеся?
Та прям багіня• 10 сентября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
в якій країні дорога риба?
Італія. Дешева лише місцева риба ( переважно камбала чи якась мілка рибка твпа кільки), а вона буває 2 місяці на рік(( вся інша привозна і дуже дорога( купляємо дуже рідко, хоч і любимо