Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 сентября 2024
Вибір між балетками і шкіряними лоферами
Допоможіть з вибором що краще підходить до суконь і спідниць?, під джинси і штани ношу кеди.
Забрызжу ядом• 10 сентября 2024
Думаю балетки, но надо смотреть между конкретно какими балетками и лоферами стоит выбор.
Може ще третю?• 10 сентября 2024
ношу мокасины, мне удобно в них, и плевать, что там идет или не идет, модно или не модно
Великий сатирик• 10 сентября 2024
В мене і те і те. Балетки це більш відкрите взуття, його зараз можна носити, в лоферах зараз жарко вони на біль холодну погоду, тому особисто я не можу вибрати щось одне.
НуКаНаКа• 10 сентября 2024
Лоферы конечно . Просто балетки не очень, да и не удобные , каждый камень чувствуешь. Ваши лоферы красивые , я себе такие присмотрела только потому, что дешёвые и кожа. Мне по селу бегать.
Мне без сахара• 10 сентября 2024
Дивлячись який у вас підйом ноги. В мене високий то в балетках болять пяти, не ношу їх взагалі. Вчора якраз створювала тему з біло-чорними лоіерами, мене тут захейтили, тому замовила сьогодні такі собі
НуКаНаКа• 10 сентября 2024
Ответ дляМне без сахара
Красивые очень
Опля Картопля• 10 сентября 2024
какую все страшную обувь показывают. Дело даже не в модели а в качестве исполнения.
Девочки, дешевка не может быть качественной и удобной, берегите свои ноги!!
Мне без сахара• 10 сентября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Є люди, які не можуть просто собі дозволити дороге взуття, уявляєте собі?
Колись я також купляла відомі бренди, носила це взуття по кілька років, аж допоки не надоїсть.
Зараз купляю недороге взуття українських виробників, здебільшого Харків, Одеса, Дніпро. В середньому це цінник до 2500грн. І ви занєте, нічого з моїми ногами не сталося абсолютно. В якому сенсі берегти ноги? Повідпадають чи що?
Воно якісне та дуже зручне, ще ніколи нічого не відпало та не розлізлося, колодка зручна, легкі, що ще треба? Єдина відмінність в тому, що так, воно не слугує багато років, а 3-4 сезони. Але цього достатньо щоб воно мені надоїло, незважаючи на виробника і бренд