Iren-db4c• 10 сентября 2024

СДВГ первоклашка

Здравствуйте,у кого дети с СДВГ пошли в первый класс? как вы правляетесь,у меня уже учитель жалуется что он мешает всему классу и учителю проводить урок,я не знаю что делать...каждый день объясняю ему что учителя нужно слушатся нужно сидеть на уроке тихо,а не шуметь и бегать по классу,говорит "хорошо мама я всё понял"и потом продолжает делать пакости,на днях будем идти в ИРЦ просить асистента,ребенок всё понимает,занимались всё лето,знает алфавит может писать буквы прописью,немного умеет читать,просто не может усидеть на месте во время урока всё время спорит с учителем кричит бегает по классу чтото требует и манипулирует....как не сойти с ума?,у меня еще дочь 7 месяцев))
волосатое стекло• 10 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
В сенсі, інший? У моєї дитини РДУГ)
Аспергер вносить свої особливості

Тётушка Лошадь• 10 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Аспергер вносить свої особливості
Особливості, можливо (!). Але це не інший діагноз, тому я дууууже гарно все розумію. Ну і якщо ви в курсі діагнозів, то в курсі і того, що з РДУГ дуже часто є коморбідним з РАС. Хтозна, чи чистий РДУГ у дитини автора. А навіть, якщо і чистий, невелика різниця.
Столічна штучка• 10 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Якраз про виховання
Бляха
Ні.
Нічого спільного!
Столічна штучка• 10 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
В сенсі, інший? У моєї дитини РДУГ)
Якщо рдуг вашої дитини корегується вихованням, то у вашої дитини не рдуг
Столічна штучка• 10 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Рдуг теж різний.
При цьому дитина може бути спокійною
Тётушка Лошадь• 10 сентября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
А де я писала, що РДУГ коректується вихованням? Я ж якраз про навпаки пишу)
Тётушка Лошадь• 10 сентября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Рдуг теж різний.
При цьому дитина може бути спокійною
Я в курсі) Може бути. А може й не бути.
Автору деякі коментатори вперто доводять, що вона просто не виховує дитину. Супердіагности, прям ’відящіє’)

автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Те, що ви описуєте не діагноз, а виховання. Дітям з цим діагнозом важко вчитися, важко концентрувати увагу, вони швидко втомлюються від розумової праці, але це не причина робити пакості
почитайте что такое СДВГ он делает это все не специально
автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Тому, що тут мамки начитаються всякого, а потім самосиійно ліплять ярлики на дитинку.
Так на багато зручніше, ніж виховувати дитину.
А у цій ситуації вважайте, що автор майже 2 роки не займалася вихованням дитини: вагітність-пологи-годовасіє ((
Ну алфавіт вивчили - молодці! Але на виховання забили.
Виховання воно ж починається з сім´ї, з поведінки на вулиці, у громадських місцях.
А школа - це лакмус.
Шкода, що такі жінки,як автор, народжують друге, третє. У неї на одну дитину часу не вистачає.
Вы не знаете меня мою семью и делаете выводы? Вы знаете как я воспитываю свого ребёнка?,почитайте пожалуйста что такое СДВГ, а потом делайте выводы
волосатое стекло• 10 сентября 2024
Ответ дляIren-db4c
Мені читати не потрібно , 15 років практичного досвіду. Те, що ви описуєте не наслідок діагнозу
автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
В мене ні, тому прекрасно знаю, що пишу. Навіть , якщо а дитини діагноз, це не означає, що на її виховання можна забити. Такі діти потребують максимальної уваги від батьків поки не стануть більш менш самостійними
Уважаемая я занимаюсь своими детьми 24/7 режим дня,кружки, школа,психологи невролиги и тд... не нужно так уверенно писать то что вы не знаете!
волосатое стекло• 10 сентября 2024
Ответ дляIren-db4c
А іншою дитиною хто в цей час займається?
автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ длябибизяна
Автор, тут на вас накинулися зовсім дарма, не сприймайте на свій рахунок.
В ІРЦ обов´ящково зверніться.
Зверніться до психіатра також.
Якомога частіше у дитини має бути спорт, ідеально - 5 днів на тиждень. Він має вибігатися.
Слабка сторона вашої дитини - дисципліна. Пропишіть всі правила і повісьте на холодильник. Придумайте заохочення і покарання за виконання/невиконання. Дитина має чітко знати не лише що треба робити, але і що станеться, якщо цього не зробити.
Успіхів!
Спасибо🥰
автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Точно. Потребують, це правда. І в більшості випадків вони її отримують.
Тільки часто зі сторони здається, що батьки тих дітей не виховують.
А скільки зусиль робиться і скільки нервів потрачено, то знають тільки ті батьки.
Вы правы,тратится очень много сил на воспитание,но к 14 годам это нужно пережить,в подростковом возрасте ребенок уже научится контролировать себя!
автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Може. Важко, але може. Тільки потім все одно ця напруга кудись виллється. І далеко не завжди допомагає спорт, як вище радять, бо від перевантаження часто буває ще гірше. Таким дітям навпаки треба додаткові перерви і відпочинок. У моєму випадку, наприклад, донька досить гарно ’маскується’ і тримається в школі, а от я потім відгрібаю її ОВР по повній.
Мне говорил психолог что ребенок либо в школи лебо дома будет выплёскивать свои эмоции,он выбрал школу,а дома идеальный ребёнок,еще как назло любит в общественных местах показывать характер,а на таких детей кричать нельзя,нужно с ними договариваться,и это очень сложно...
автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
В автора немовля, тому явно нема часу на старшу
Слава богу второй ребёнок очень спокойный,и хватает времени на обоих) да и выбор не велик,родственники далеко муж до поздна работает помогать некому.
автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Не можливо це маскувати :)
У вас діагноз офіційний?
Это не диагноз это синдром,да мы прошли несколько неврологов и везде пишут СДВГ,со стороны как самый обычный ребёнок, всё понимает ,но как заводная игрушка если ганяет на пепемене,то потом почти весь урок будет гонять так как ему тяжело контралировать свои эмоции
Столічна штучка• 10 сентября 2024
Ответ дляIren-db4c
До чого тут взагалі невролог, якщо рдуг ставить лише психіатр.
автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Я сама занимаюсь с 2 детьми и успеваю,хотя боялась что не справлюсь

автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Мы были у психо-невролога,сказали что в психиаторе нет необходимости,еще не настолько всё запущено,хотя я не представляю что бывают случаи и похуже
Столічна штучка• 10 сентября 2024
Ответ дляIren-db4c
До чого тут запущеність?
Діагноз цей ставить психіатр!
Столічна штучка• 10 сентября 2024
Ответ дляIren-db4c
І яку корекцію проходить дитина?
автор Iren-db4c • 10 сентября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
І яку корекцію проходить дитина?
Мы ходим к логопеду дефектологу и психологу
Столічна штучка• 10 сентября 2024
Ответ дляIren-db4c
Хто вам їх порадив?
Вам потрібен корекційний педагог!!!
автор Iren-db4c • 11 сентября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Хто вам їх порадив?
Вам потрібен корекційний педагог!!!
ІРЦ и невролог нам назначило этих специалистов
Столічна штучка• 12 сентября 2024
Ответ дляIren-db4c
Мдаааа