Диви яка я пава!• 10 сентября 2024

Море в жовтні де тепле?

Доброго вечора, підкажіть будь ласка, де на початку жовтня тепле море? Буде відпустка і хочу поїхати з Сум на тиждень хоча б переключитись, відпочити. Хочеться в Італію, або в Грецію, не знаю от чи ще можна в такий час там плавати в морі, люблю саме щоб в морі годинами можна було плавати, тобто щоб вода була досить тепла. Порадьте будь ласка можливо хтось має досвід 🙏
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 сентября 2024
Ніде з вашого списку, тільки ближче до екватору

Лялька в колисці• 10 сентября 2024
В Греції. Була на Корфу в самому кінці вересня - чудесно.
автор Диви яка я пава! • 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я зрозуміла, дякую(
Ответ дляЛялька в колисці
Дякую ☺️
Коко На Страже• 10 сентября 2024
Кіпр
Лялька в колисці• 10 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Дякую ☺️
Гарного вам відпочинку 🌷
Ответ дляКоко На Страже
Кіпр
Дякую! Ще там ніколи не була, пару раз була в Греції, то дуже сподобалось ❤️
Коко На Страже• 10 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Там реально тепло ще й тепле море. Спробуйте)
Наездница• 10 сентября 2024
Італія , регіон Апулія в жовтні можна купатися

Миловидна леді• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А Португалия?
Дама_с_коготками• 10 сентября 2024
на Мальті
Ответ дляНаездница
Дякую вам!
Кондуктор автобуса• 10 сентября 2024
На Кіпрі вдень, але вечорами вода прохолодніша і з моря піддуває і якщо вийшов з води, треба швидко витиратись, бо холодно.
Ще може бути тепло на Кріті, але тут не вгадаєш, бо починаючи з кінця вересня Середземне море починає штормити.
Туніс - там точно буде тепло або Єгипет чи ОАЕ.
So_so• 10 сентября 2024
Красное
Бува і таке• 10 сентября 2024
У Греції на Родосі, на Криті, у Туреччині, на Кіпрі.
Перша скрипка• 10 сентября 2024
Корфу
#Пойду_кгадалке• 10 сентября 2024
Середземне
Чумацький Шлях• 10 сентября 2024
Сицилия,Кипр,Крит,Мальта,всё что южнее..
Ну и Турция конечно,жаль что не в вашем списке,но в конце октября там кайф)
Кстати если начало октября,то и в Италии тоже можно купаться
В прошлом году были до 10 октября в Санта-Маргарита Лигурия,купались и загорали
Очень колоритно там)
Наездница• 10 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Дякую вам!
Гарного відпочинку і спокійного теплого моря🙂

Ответ дляЧумацький Шлях
Очень колоритно там)
Можно и в Турцию, Спасибо! Мне главное чтоб море теплое, и чтоб спокойно можно было плавать, например не так как в Египте, мы были один раз, там был заход с понтона в воду, и это не совсем то. Там прекрасный водный мир, но я люблю просто спокойное море, с чистой водой.
Ответ дляНаездница
Дуже дякую)
Ответ дляДама_с_коготками
на Мальті
Дякую, подивлюсь також 👌❤️😍🌸
Ответ дляКондуктор автобуса
Дякую! Туніс, цікаво, не думала в ту строну) Єгипет, я була один раз, і там не таке море як я люблю, мені аби з берега, чисте прозоре дно, не дуже мілке і не дуже глибоке)
Ответ дляSo_so
Красное
Там не поплаваєш довго, і минулого разу мене налякала мурена, тепер я не хочу вже в Єгипет. Люблю піщаний чистий заход у воду. А там багато підводних жителів як на мене)
Ответ для#Пойду_кгадалке
Середземне
Дякую!
Ответ дляБува і таке
Дякую 🙏
Ответ дляПерша скрипка
Корфу
Дякую ☺️
Викупана• 10 сентября 2024
Мы в середине октября в том году купались в Испании
So_so• 10 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Да там над рифами можно часами весить, тепло, внизу аквариум
Ответ дляВикупана
А где именно? Я в 20-х числах в прошлом году была недалеко от Аликанте, вода была 19-20 градусов. Это только зайти и выйти. Только зря съездили😔😔😔