Як повсюди) Дорога оренда, тяжко знайти житло, низькі зарплати. Дивитися в Братиславі і Словаччині особливо немає чого. Зате проста дуже мова, але я лінгвіст, тому мені мови всі європейські легко даються
Якщо був би зараз вибір, я б сюди не приїхала. На початку війни поїхала пересидіти, бо тут була знайома. Допомоги ніякої, все сам. Робота завод, склад або прибирання. Складно по спеціальності знайти, бо велика конкуренція. Оплата праці дуже низька. Якщо працювати сама, не вижити з дітьми. Інтеграції немає ніякої, безкоштовні мовні курси чекаю рік. У школу та садок дитину теж складно влаштувати. Навчання 13 років у школі, але це гімназія, куди, навіть самі словаки не можуть влаштуватися. Після 9 класу можна вступити до коледжу.