Бутербродница• 10 сентября 2024

Біженці у Словаччині, з якими проблемами стикаєтесь?

Чи варто шукати інші варіанти?
spart-5037• 10 сентября 2024
Подружка в Братиславе. Все нравится

from Ukraine• 11 сентября 2024
Як повсюди) Дорога оренда, тяжко знайти житло, низькі зарплати. Дивитися в Братиславі і Словаччині особливо немає чого. Зате проста дуже мова, але я лінгвіст, тому мені мови всі європейські легко даються
Пупс• 12 сентября 2024
Проросійська влада та частина населення. Корупція.
руки_Крюги• 16 сентября 2024
Якщо був би зараз вибір, я б сюди не приїхала. На початку війни поїхала пересидіти, бо тут була знайома. Допомоги ніякої, все сам. Робота завод, склад або прибирання. Складно по спеціальності знайти, бо велика конкуренція. Оплата праці дуже низька. Якщо працювати сама, не вижити з дітьми. Інтеграції немає ніякої, безкоштовні мовні курси чекаю рік. У школу та садок дитину теж складно влаштувати. Навчання 13 років у школі, але це гімназія, куди, навіть самі словаки не можуть влаштуватися. Після 9 класу можна вступити до коледжу.