Ищу-брожу• 11 сентября 2024
Що подарити на один рік дитині , цікаві ідеї потрібно
Дівчата , що цікавого подарувати дитині на рік ?)
Є ідеї ?
Може є цікаві сортери або комплекси дитячі .
Музикальні якісь книжки?
Від чого ваша дитина була у захваті?
Є ідеї ?
Музикальні якісь книжки?
Від чого ваша дитина була у захваті?
Посудомойка• 11 сентября 2024
мой сын очень любил после года кубик сортер и музыкальный руль) Ну это давненько было уже...
Я не чарівниця вам• 11 сентября 2024
Донька отримала сережки різні (бо куми вирішили, що кожна пара купить від себе), інвестиційні монети від інших родичів (то будо давненько, тоді була така традиція на перший рік дарувати золото (у вигляді прикрас чи банківське)😅🫣
Знайомі друзі дарували іграшки, книжки, одяг, всякі дівчата аксесуари для зачісок і подібне. Малій подобалося все, а більш всього пакування від подарунків 🤣
Сину рік назад дарували гроші на карту, бо всі роз´їхалися.
Цікаво почитати відповіді інших, що зараз взагалі актуально.
Непереможна• 11 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
В годик они от всего у захваті
Шуршащий пакет))и что-то музыкальное,но сильно громкое,а лучше деньги родителям
Библиотекарь• 11 сентября 2024
Залежить від дитини, хтось зрадіє музикальній іграшці,а хтось навпаки злякається. Моя молодша у 10 місяців сіла на біговел,в літала як торпеда, ще до того,як навчилася сама ходити. Дитина подруги завмирає від захвату від пірамідок та іншого, що можна нанизувати
Ластоноша• 11 сентября 2024
Трактор Киддиленд или Ноев ковчег этой же фирмы. Сколько кому советовала, все были довольны. Еще вариант подарка сертификат на фотосессию, будет прекрасная память об этом времени
Ищу-брожу
• 11 сентября 2024
Ответ дляЛастоноша
І перше і інше є вже )